Trolům, Kalouskovi, Putnovi, ale i panu Babišovi!

Trolům, Kalouskovi, Putnovi, ale i panu Babišovi!

Jsem pro silný český kapitál. Nikoli pro bolševismus, jak se mi snaží někteří podsunout.
Aby mohl být ale český kapitál silný, nemůže jej, jakož i celý národ včetně těch „dělníků, rolníků a pracující inteligence“, jak říkali komančové, vysávat, za kdykoli dotištěný doláč, pijavice co sedí někde ve skrytu a tahá za šňůrky svých pimprlátek, který to maj za úkol realizovat.

Tedy abych upřesnil. Pijavice tahá za drátky, ke kterejm je přivázána i řada trolů, jen možná ani neví, že tak činí, pakliže jednají v dobré víře, protože jim takový profesoři, jako je Putna a spol, vymleli mozek. Zkuste si prověřit, co tu vlastně blábolíte a kdo vám to nakukal. 

Jo jiná je, jestli za to berete prachy. Tak to je pak s vámi diskuse vcelku zbytečná. Vzpomeňte ale, jak skončil Jidáš. Stejný osud čeká vás!!!

Foto: Protiproud.cz
Foto: Protiproud.cz
  • – proč když otočíš kohoutkem teče část poplatků za vodu do zahraničí – ve finále do jakési francouzské nebo rakouské akciovky jejíž majitelé jsou zcela neznámí?
  • – proč když cvakneš vypínačem se děje to samé?
  • – proč když si jde kdokoli (chudý, bohatý i megabohatý) ohřát čaj na plynovém sporáku, zaplatí část ceny tamtéž?
  • – proč když chce ČNB vydat emisi nových Korun pro podporu průmyslu, musí nejprve vydat dluhopisy, za ty koupí dolarové rezervy a potom teprve smí v patřičném procentu vytisknout novou sérii FIAT Koruny?
  • – proč kdokoli natankuje svůj vůz, musí zaplatit část poplatků dolarovýmu distributorovy co sedí za tiskařským lisem ve FEDu?
  • – proč si USA může kdykoli dotisknout u FEDu libovolné množství doláčů, (když se jim je nedaří vybrat na daních, protože jejich průmysl zkrachoval) bez jakékoli kontroly, takto zaplatit své nezaměstnané, jakož i úředníky, policii atd, bez vrásek, že by je museli někdy vracet? Těm co vláda USA takto, z dluhu, zaplatí, si pak z dovozu ve svým supermarketu koupí za tyto mimo pravidla dotisklé doláče cokoli co potřebují.

Proč se to neprojeví na inflaci dolaru? Protože se ty jejich dotisky vždy rozpustí v jeho celosvětovém objemu.

Proč jej prodávající neodmítnou? Kdyby to udělali skončili by jako Irák nebo Libye.

To se týkalo těch malých. Nyní to udělalo pod vedením Ruska a Číny půl planety (BRICS). Na ty si Amíci již sami netroufnou, tak se snaží, aby jsme to za ně vyválčili my Evropani!!!

Trolíci, jděte nafasovat kalacha k Porochovi a můžete reálně ten svůj boj, za těch svých pár stříbrných začít třeba hned příští týden. Pěkně tam můžete za USA dolar s Ruskem válčit statečně, s nejvyšším nasazením a jářku do posledního Ukrajince.

Ale to vy asi nebudete chtít, jen takový malý bojůvky. Vy byste rádi za ten dolar válčili se všemi, co se vám podaří zblbnout, přímo tady u nás doma, a to do posledního Evropana.

A víte kdo je váš skutečný pán. za koho tady blábolíte ty své nesmysly:

USA:

– Goldman Sachs – New York

– Rockefellers – New York

– Lehmans and Kuhn Loebs – New York

EU:

– Rothschildové – Paříž a Londýn

– Warburgs – Hamburg

– Lazards – Paříž

– Israel Moses Seife – Řím

Viz.: Kartel Federálních rezerv:

– Osm rodin (I. díl)

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-federalnich-rezerv-osm-rodin

Tak studujte trolíci, studujte!

Ještě upřesním:

Popravdě, s tou ČNB jsem ke svému tvrzení dospěl induktivní metodou vzhledem k tomu, že něco málo jsem zachytil v článcích při příležitosti nedávných zásahů ČNB do kurzu Koruny, ze kterých vyplynulo, že ČNB nepodléhá vládě, respektive ministerstvu financí, ale pouze jakémusi mezinárodnímu bankovnímu velení na základě nějakým smluv, skrze které musel náš stát tuto banku, která se stále jmenuje Česká… de-fakto v rámci integrace do toho vypečeného „západního světa“ odevzdat (toto je nutno prověřit). Dále dle analýz ruské národní banky, které provedl J. Fjodorov a je důvodné se domnívat, že je situace u nás naprosto shodná jako byla v Rusku za Jelcina. Jak kolonizovali za Jelcina Rusko (což se díky Putinovi nepovedlo), tak bohužel za Havla plně zkolonizovali nás. Není důvod se domnívat, že by kolonizátoři používali pokaždé jiný model. Tedy co rozkryli a čemuž zamezili v Rusku s největší pravděpodobností se děje u nás nadále. 

 

Dvě videa, kde to J. Fjodorov vysvětluje:

https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

https://www.youtube.com/watch?v=xxMNt_R1JMc

K těm vodárnám, elektro rozvodům a plynovodům, jednak přikládám zajímavý příspěvek z původní diskuse kde tento diskutéra Pavla Blaheta

„Příteli – nejsou neznámí vlastníci naší vody a kanalizací. Např. Severomoravské vodovody a kanalizace vlastní cca z 98 procent Aqualia – a ta patří španělské firmě která je stoprocentně vlastněna (tedy 100 procent akcií jim patří) americkým rodem Rothschildů. Mám pocit, že u Veolie, které patří např. pražské vodárny, je to stejné. Stejně jako v jiných částech Evropy. Od té doby co jim naše voda patří, to jest cca 15-18 let, každoročně se zvedá cena vody v průměru o 4-6 procent a veškerý zisk odtéká do kapes amerických Rothschildů. Opravdu je to tak.“

… ale zejména konkrétně k těm vodárnám, tak zde je to velmi jednoduše prokazatelné. Stačí se kouknout do portálu www.justice.cz a zde si najít u českých dodavatelů vody jednak vlastníky a jednak ve sbírce listin jejich výroční zprávy.

Zde je třeba sledovat kolik ročně vytvářejí zisku a jak se jim z roku na rok hýbe základní jmění. Zde lze nalézt, že minimálně jeden z krajských distributorů (ostatní jsem nezkoumal) vytváří rok co rok půl miliardy zisku, ale základní jmění se mu nemění, naopak klesá. Z toho plyne, že každý rok tento zisk (plus něco navíc – tedy tuneluje) vyvádí ze společnosti pryč, respektive z Čech.

Tedy je-li situace stejná ve všech krajích, potom máme-li 14 krajů, jen na vodě jde mimo republiku 7 miliard ročně. Tyto prostředky pak chybí v rozpočtech krajů a měst. Můžete se na to kouknout sami.

Podstatné ale je, že od toho si platíme z daní politiky, vládu, ministry a úředníky ministerstev, aby tyto podrobné analýzy provedly a vydaly zákonnou normu, aby se tomuto zamezilo. Dále je to věc starostů a hejtmanů, aby tyto nevýhodné smlouvy vypověděli a vodohospodářské podniky navrátily do rukou obcí. To samé platí o ostatních distributorech energií.

Je to věc ministra financí a ministra průmyslu, aby navrhly opatření, kterými by se toto zamezilo a to i za cenu zavedení znovu národních podniků v těchto strategických odvětvích (strategických službách). Tam nechť pan Babiš hledá zdroje pro díry ve státním rozpočtu!

Jinak s těmi jeho registračními pokladnami souhlasím. Krást (krátit daně) se nemá a toto je opatření, které vymysleli (spolu se státní loterií účtenek) někde v Jižní Koree. Nikoho to nelikviduje, to jen se někteří nepoctiví živnostníci brání a někteří politici si z toho dělají politické body u potenciálních voličů, bez ohledu na to, že jde o opatření státu prospěšné – tedy typičtí politici-bandité-pijavice ve stylu malá domu, vždyť jsme Švejci. Zde v současnosti exeluje Kalousek, kterému byli doposud živnostníci a zájmy domácího průmyslu naprosto ukradené. Když se má zavést pořádek, tak všude, tedy i dole. Nicméně kouknout se na zoubek problému, proč veškeré roury a dráty ČR jsou v cizích rukách, a každý občan a každá česká firma skrze ně platí desátek do čerta, je nanejvýš aktuální.

Tak takhle jsme se stali kolonií a proto jsou u nás platy (ale i zisky domácích podnikatelů) podstatně nižší než jinde! Tedy vládo, kdy s tím začnete něco dělat???

Přátelé, pište svým poslancům, na vládu a na ministerstvo, ať přijdou s efektivním řešením. Chtějte to po nich. Ať se k problému veřejně vyjádří a hned bude jasno kdo za koho kope. Posílejte maily, pište dopisy na ministerstva. Nažeňte jim strach, tím že o problému víme a že jej chceme řešit. Politické strany, dejte si toto do svých volebních programů a my vás pak možná zvolíme. A mimo to, diskutéři, seznamte s problémem co největší počet občanů, ať také ví co se zde děje a ať se také přidají k těm, co po vládě chtějí nápravu. Tak takto se dělá přímá demokracie. Nejprve musíme vědět co chceme, potom s tím seznámit širokou veřejnost a začít tlačit na ty nahoře. Oni si zase tak jistí v kranflecích nejsou. Jen hřeší na nevědomost národa, k čemuž využívají svůj mainstream, ale ten monopol co měli cca do roku 2000 jim internet sakra strhal. Bohužel osvícených občanů je stále ještě málo, typoval bych to zatím jen na 5 – 7%. Takže blogeři snažte se!

 

Václav Kytička

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*