Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

Nedávný skandál odhalil špionáž a spolupráci evropských nevládních organizací na Lesbosu v Řecku, kde působilo 33 zaměstnanců ze 4 nevládních organizací se sídlem v Německu, Rakousku a Norsku.

Prokázalo se, že měli přímý přístup k turecké vládě a znali také přístup na turecké webové stránky, které vyžadují zadání zvláštních kódů. Byly zajištěny dvě občanky Rakouska a Norska, které dva roky žily na pobřeží Turecka za účelem koordinace toků nelegální migrace do Řecka. Důkazy proti nim jsou ohromující, dokonce i pro špionáž, protože rekrutovaly migranty, kteří byli na tureckém pobřeží i na Lesbosu pro své vlastní účely, a zároveň měly přímý odkaz na webové stránky turecké vlády. Obě ženy z Rakouska a Norska, členky téže nevládní organizace, získávaly informace z tureckých vládních webových stránek, dokonce i z „uzavřených“ stránek. Členky nevládních organizací informovaly přistěhovalce na tureckém pobřeží o místech, kde se nacházelo řecké námořnictvo a agentura Frontex a kde byla pobřežní stráž, aby tím uprchlíkům ukazovaly bezpečné námořní cesty na Lesbos. Šetření zároveň odhalilo, že obě obžalované najímaly na tureckém pobřeží migranty, kteří nevkročili na řecké ostrovy kvůli přítomnosti lodí řecké pobřežní stráže a agentury Frontex.

Jejich cílem bylo posílat fotografie migrantů z řeckých lodí členům dalších tří obviněných nevládních organizací, aby mohli kdykoli vědět, zda tyto lodě kotví nebo hlídkují na moři. Prostřednictvím migrantů na tureckém pobřeží se obě ženy dostaly do kontaktu s dalšími přistěhovalci, kterým se podařilo dostat se na Lesbos.

Typický je případ dvou Afghánců, kteří byli naverbováni nevládními organizacemi a neustále fotografováni v přístavu Mytilene. Vyšetřování NSA a boj proti terorismu začaly postupně od 23. května 2020 a vyvrcholil žhářstvím ústředí Morie, při kterém se objevily jasné známky účasti na podněcování ke žhářství tábora, což se týká i čtyř nevládních organizací. Lhůta pro šetření však byla stanovena do 9. května 2020, kdy bezpečnostní důstojníci a úředníci pobřežní stráže v Lesbosu po konzultaci se zástupci NSA a proti terorismu provedli vyšetřování na lodi zakotvené na Lesbosu, kterou koupila jistá nevládní organizace se sídlem v Německu. Pomocí speciálního softwaru bylo detekováno zachycení rozhovorů pobřežní stráže speciální nevládní organizací, která byla také aktivní na Lesbosu.

Úřady nalezly pokyny, jak provozovat web AP, který sloužil také jako internetový telefon. Ve skutečnosti bylo zjištěno, že tato webová stránka byla jednou z prvních, která šířila turecké falešné zprávy o údajně mrtvých přistěhovalcích v Evrosu zasažených řeckým požárem. Čtyři zkoumané nevládní organizace jsou: Mare Liberum, Sea Watch, FFM a Josoor. Všechny čtyři nevládní organizace používaly platformu „Alarm Phone“.
Během těchto událostí vyšlo najevo, že většina Sorosových nevládních organizací je zjevně napojena na tureckou vládu v režimu Muslimského bratrstva proti zájmům některých evropských zemí na trestné činnosti, jako je špionáž a žhářství s cílem přivést nelegální přistěhovalce do Německa a dalších zemí EU. Jak ukazuje článek ze 4. října 2020 na www.newsit.gr, dvě z těchto nevládních organizací sídlí v Berlíně a spolupracují s tureckými webovými stránkami, které jsou odpovědné za dezinformační kampaň proti Řecku.

Nedávno bylo dokonce rozhodnuto v soudním řízení v Hamburku v zájmu nevládních organizací Mare Liberium a proti ministerstvu dopravy, aby bylo umožněno plout dvěma lodím této nevládní organizace, ačkoli neměly potřebná osvědčení o bezpečnosti lodi. Kdo ovlivňuje soudy v Německu? Nebylo by snadné a pochopitelné zabránit tomu, aby lodě opustily po trestných činech této nevládní organizace dopravní prostor?

Sorosem financované nevládní organizace spolupracují s ISIS a přivádějí uprchlíky do EU

Výzkum italských úřadů a dalších společností ukázal, že nevládní organizace financované mj. Georgem Sorosem aktivně financují soukromé lodě, které pašují desítky tisíc nelegálních severoafrických uprchlíků do EU přes jižní Itálii. Obchodování s lidmi je údajně spojeno s pašeráckými sítěmi ISIS.

Carmelo Zuccaro, generální prokurátor sicilské Catanie, v březnu před výborem italského parlamentu vypověděl, že oficiální vyšetřování financování flotily moderních uprchlických lodí ve Středomoří soukromými nevládními organizacemi bylo oprávněné. Uvedl důkazy, že pašeráci lidí v Libyi a dalších severoafrických pobřežních státech, o nichž se uvádí, že jsou často spojováni s ISIS nebo jinými zločineckými skupinami, koordinovali pohyb desítek tisíc nelegálních uprchlíků do Itálie. Zuccaro uvedl důkazy, že obchodníci s lidmi, ať už na souši nebo na palubách menších člunů migrantů, zavolali přímo na záchranné lodě financované nevládními organizacemi, aby zajistili přesun uprchlíků.

Něco podobného se děje v Libyi:

To znamená velmi úzkou koordinaci mezi gangy převádějícími lidi a námořní flotilou financovanou nevládními organizacemi. Zuccaro oznámil, že jeho úřad vyšetřuje to, co nazývá „neobvyklým“ množstvím peněz, které umožňuje pronajímání lodí i malým agenturám. Italské úřady dosud odhalily nejméně deset zapojených soukromých nevládních organizací, včetně několika nevládních organizací financovaných Georgem Sorosem Nadace otevřené společnosti.

Jak spolupracují Sorosovy nevládní organizace s ISIS

Zpráva z roku 2017 Quilliam, soukromého britského think tanku tvrdila, že ISIS nebo Islámský stát (IS) byly zapojeny do operací obchodování s lidmi v Itálii. Jejich zpráva uvádí: „Zatímco někteří uprchlíci mohou pašerákům zaplatit za překročení středomořského pobřeží až 560 USD, ISIS, kteří využívají tuto trasu, nabízí volný průchod těm, kteří se chtějí připojit k ISIS.

Pro ty, kteří dosáhnou pobřeží Středozemního moře, nabízí ISIS potenciálním rekrutům až 1 000 USD, aby se připojili k organizaci. Americký výzkumník a právník v oblasti lidských práv William Craddick zjistil, že několik nevládních organizací, které si pronajímají lodě převádějící lidi, je přidruženo k finančnímu sponzorství George Sorose a jeho Open Society Foundations, včetně: Save the Children a Médicins Sans Frontiéres (MSF), kteří si pronajímají středomořskou loď zvaná Aquarius/Vodnář.

V září 2016 George Soros oznámil, že „daroval“ 500 milionů USD na evropskou a americkou pomoc uprchlíkům. Odmítl říci, kde a jak budou peníze použity. Byla jeho část určena na financování flotily moderních lodí nevládních organizací, které z Libye přivážejí desítky tisíc uprchlíků? V srpnu 2016 DCLeaks, americký web podobný Wikileaks, vydal 2 576 souborů, většinou souvisejících s Open Society Foundations George Sorose. Ve sdělení od Sorosovy nadace 10. května 2016 bylo argumentováno, že Evropská uprchlická krize by měla být přijata jako „nový normál“ a že krize znamená „nové příležitosti“ pro Sorosovy nadace ovlivňovat imigrační politiku v globálním měřítku.

Soros a plán Merkelové

Otisky tlap Sorosových nadací lze vidět všude v uprchlické krizi EU, i když kancléřka Angela Merkelová překvapila mnohé ve své vlastní straně prohlášením v komentáři: „Dokážeme to“, následované jejím rozhodnutím z 5. září 2015, přijmout tisíce uprchlíků, kteří se dostali z vlakového nádraží Keleti v Budapešti do Německa a oznámila, že všichni uprchlíci jsou vítáni s otevřenou náručí, bez otázek, bez omezení. Více než milion uprchlíků, nejen ze Sýrie, proudilo do Německa a dalších zemí EU.

Když se zvýšila domácí opozice vůči Merkelové, šla Merkelová na konci roku 2015 do populární německé televizní talk show, ve které prohlásila: „Mám plán.“ Jeho architekti jej dokonce nazvali „Plán Merkelové“.

Plán vypracoval think tank s kancelářemi v Berlíně, Bruselu a Istanbulu pod názvem Evropská iniciativa pro stabilitu (ESI). Podle tohoto plánu Merkelové by mělo Německo v roce 2016 „souhlasit s poskytnutím 500 000 syrských uprchlíků registrovaných v tureckém azylu v příštích 12 měsících“ kromě více než 1 milionu uprchlíků v roce 2015. Merkelová plánuje přijmout stovky tisíc uprchlíků do Německa a dalších zemí EU, bez omezení počtu. Nazvat to „novým normálem“, byl také produktem Sorosových sítí. Autorem plánu Merkelové a vedoucím ESI je rakouský sociolog Gerald Knaus. Knaus je členem Evropské rady pro zahraniční vztahy (ECFR) financované Georgem Sorosem a členem Sorosovy otevřené společnosti. Podle německých novin Die Zeit, Evropská iniciativa pro stabilitu byla financována Rockefellerovou nadací a washingtonským Německým Marshallovým fondem, jakož i Sorosovou Nadací otevřené společnosti. Většina záchranných lodí nevládních organizací je spojena se Sorosem a také získala finanční prostředky od Clintonovy nadace.

Jiné organizace, které provozují lodě ve flotile, například Sea Eye, popřely zpravodajským zdrojům, že dodávají migranty do Itálie, přestože GEFIRA prokázala opak:

Všechny tyto opakující se vzorce ukazují, že Soros spolupracuje s Muslimským bratrstvem / ISIS v Turecku i Libyi na podpoře nelegální migrace do Evropy, a to zločinnými prostředky. Spolupráce mezi Sorosem a Muslimským bratrstvem je také jasně viditelná, pokud zjistíme, že Soros financuje také sdružení Muslimského bratrstva společně s Islamic Relief (Katar), aby bylo Muslimské bratrstvo společensky přijatelné v Evropě, zejména v Německu, a aby jim pomohlo prosadit jejich ideologie.

Katar podporuje teroristické muslimské bratrstvo

V Libyi se Muslimské bratrstvo nezajímá o mír, Turecko pokračuje ve svých válečných aktivitách v Sýrii, Iráku, Libyi, Arménii a Řecku. EU, zejména Německo, tiše sleduje, zatímco politici blízcí Muslimskému bratrstvu – se podílí na německé politice a nezákonné obchodování s lidmi pokračuje.

V roce 2010 byla kancléřce Merkelové udělena Evropská cena Coudenhove-Kalergi a uvedla, že toto ocenění bylo pro ni pobídkou, aby pokračovala ve své práci pro Evropu se závazkem. Ve spolupráci s kriminálními Sorosovými nevládními organizacemi a Muslimským bratrstvem / ISIS přišla o krok dále, aby získala více přistěhovalců, otázka je, zda je to prospěšné pro obyvatele Středního východu a Evropanů.

Anna Sacher, Vídeň, Rakousko,
8. října 2020
Original zdroj:
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

  • · Edit

    Děkuji všem za pravdivé a svobodné zprávy. Jak je více dostat k lidem když máme politiky zbaběle a vlastizrádce. Je frustrující jak zbabělci z top 09,kdu,cssd,ano,piráti,ods,oda,zelení hlasují v EU parlamentu proti České republice. Včetně Promuslimské České televize která podporuje vše jenom ne vlastenectví, tradice, rodinu, suverenitu a hrdost co naší předčí dokázali a jak je likvidovaná naše země globalisty z EU. Všimli jste si že v televizi vúbec neukážou lidem jak jsme byli vyjímeční a soběstační. Viz naše C
    Československá námořní plavba, československá plavba lásko oderská a její přínos republice s přístavy Hamburg, Braunschweige.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*