Tři rady Ukrajincům

Tři rady Ukrajincům

Normální lidé se ptají: „Co mám dělat?“

1. Úplně první, nejdůležitější věc – zajistěte, aby vaše děti studovaly v normální zemi. V Rusku, v Evropě. Odvezte dětí z Ukrajiny. Tam je peklo. Budou je tam učit zpívat „Já jsem banderovec“ a hrdinské historky, jak Pravý sektor zničil vesnici separatistů v Donbasu. Chcete, aby nezralá dětská mysl dostávala ukrajinské šílenství v obrovských dávkách každý den? V Rusku budou přinejmenším komunikovat s normálními nezpolitizovanými vrstevníky, kteří nerozdělují lidi na separatisty a pravé Ukrajince. Odvezte děti.

ukrajina otec dite

2. Vytvořte zásobu peněz – nejlépe v dolarech, pro vaše staré. Pokud se vám nepodaří odvézt i je do normální země. Chraňte své staré příbuzné – ti to budou mít nejtěžší. Nejlépe by bylo vzít je do normální země, kde nebudou bandy v maskách s černo-červeným praporem, kde nehoní lidi džihád-automobily a nechytají chlapce na porážku do ATO.

3. Hledejte si práci v Rusku. A odejděte. I když z počátku to bude obtížné. Ale rozhodnutí odejít hned se vyplatí během pěti až deseti let. Zůstanete-li na Ukrajině, budete těchto pět, deset let žít v troskách, bezpráví a triumfu zla se zbraněmi.

Ta Ukrajina, jakou jsme znali, zemřela. Taková jako dříve, klidná, pokojná, prosperující, už Ukrajina nikdy nebude. Tak už se stalo.

Zachraňte vaše děti. Hledejte budoucnost tam, kde není ukrajinský nacionalismus.

 

 

Převzato z https://janica9.wordpress.com

Loading...

Podobné články

Komentář “Tři rady Ukrajincům

  • Zle rady… Cele zle… Nechat krajinu nicomnikom. Treba tu verbez pozatvarat a zlikvidovat..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*