Třetí muž USA přijel na neoficiální návštěvu oficiálně proklamovat fake news do sněmovny

Třetí muž USA přijel na neoficiální návštěvu oficiálně proklamovat fake news do sněmovny

Politik made in USA je v ČR soukromě, přitom proklamuje ve sněmovně, podepisuje deklarace, lobuje za vydání hackera, plive na Rusko, opěvuje NATO a lokajové jásají! A propos, irácké zbraně ještě hledáte,nebo jste tu ropu už našli?

Třetí nejvýše postavený americký politik se v naší sněmovně v rámci soukromé návštěvy vskutku vyznamenal, tak třeba: „Česká a americká armáda se snaží bok po boku zajišťovat mír ve světě,“ řekl a připomněl nasazení českých vojáků v misích vedených USA v Afghánistánu a v Iráku.

Nerad bych moc prudil, ale ty Saddámovy zbraně hromadného ničení ještě v rámci mírotvorby hledáte, nebo jste už tu ropu našli? Nebo měl vznešený pán na mysli spíše bombardování Bělehradu, Libye či okupaci Sýrie?Ocenil také pondělní rozhodnutí české vlády vyhostit tři ruské diplomaty jako výraz solidarity po chemickém útoku nervově paralytickou látkou novičok ve Velké Británii… „Pro české lidi není neznámý ruský vliv, ať už je to pod maskou útlaku nebo násilných změn. Rusko porušilo mezinárodní normy svou agresí proti našim nejbližším spojencům ve Východní Evropě a více skrytě šíří dezinformace, angažuje se v kyberútocích, ovlivňuje demokratické volby po celé Evropě, stejně jako to činilo ve Spojených státech. Rusko nesdílí naše zájmy ani naše hodnoty. O co se snaží, je podkopání těchto hodnot. Musíme vidět, co to vlastně znamená – pokus zasít nesoulad mezi naše národy, rozdělit spojence a destabilizovat demokratické instituce.“

Takže důkazy o ovlivňování voleb po celém vesmíru (nebo minimálně v naší galaxii) Putinovými všemocnými hackery už jsou dostupné? Stejně tak je již vyšetřeno a dokázáno otrávení agenta Ruskem, o jehož vině je (stejně jako u sestřeleného letu MH17 nad Ukrajinou) od prvního okamžiku neomylně přesvědčena drtivá většina EUSSA potentátů, našich mediálních i politických lokajů? Nebo zkrátka, když jsou Mayová, Johnson nebo USA (NATO) prostě přesvědčeni a rozhodli o viníkovi předem, tak důkazů není třeba? To je to kritické myšlení svobodomyslných demokratů?

„Návštěvu v Česku naplánoval jako soukromou návštěvu. Část jeho programu je proto neveřejná.“

Krásná soukromá návštěva. Kdyby byla oficiální, tak ho snad „demokratický blok“ vystaví na pódiu na Staromáku s Jirkou Drahošem z (se)hnutí Nevím, strejdou Bradym a Peťou Pithartem. Mirka Němcová by se dojímala se soudruhem Fialou a Jirka Pospíšil by je lanařil do (po)TOPky. Nebo by mu státní ČT věnovala živý vstup pro proslov k občanům ČR v hlavním vysílacím čase za Dvořákova salutování a ujišťování o transparentnosti a objektivitě?

Zdroj: iDnes, Aktualne
(Paul Ryan Foto: AFP)

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Třetí muž USA přijel na neoficiální návštěvu oficiálně proklamovat fake news do sněmovny

 • Nikulin jim poslouzi jako svedek, ze Rusove ovlivnovali volby. Toho svedka z neho Americane udelaji drogami ci nasilim. Kdyz nebude chtit, tak ho umlati a reknou pak, ze spachal sebevrazdu.
  Nasi ritolezci USA smejd Babis, zbaveny kouzla a Pelikan, rovnez kontroverzni smejd nam ukazali, co je ANO a co jsou jejich plany pro nase blaho, jak rikaji. Prokazali jsme tak, ze jsme americkou kolonii – vykazanim Rusu bez dukazu ke Skripalovi a Nikulina, ktery jde tak na smrt!
  Nase zeme si zaslouzi jinou politiku, potrebuje svou suverenitu zpatky z Bruselu a prestat podporovat zlocinne agrese USA na zaklade lzi a false flag!!! V jejich valkach za jejich zajmy hrajeme ulohu uzitecnych idiotu za nase penize a spolupachatelu pri jejich zlocinech!!!!
  Vystupme z EU a NATO co nejdrive!!!!

 • Tento americký třetí muž přijel , aby vydal rozkaz k vydáni ruského mladíka a zařídil kšefty s nákupem vojenských letadel z USA. Celá naše justice a zároveň ministr spravedlnosti ukázali, že pokud Američané rozhodnou tak žádný právní postup neplatí a přesně na velký pátek v nočních hodinách 6 minut po půlnoci startovalo americké letadlo s tím, chlapcem. Asi je v tom symbol na Velký pátek a hned co Americký pohůněk rozkázal. A naši politici většinou včele s Babišem a Stropnickým se na něj culili a chovali se jako hlupáci. Ministr spravedlnosti nese velkou odpovědnost za toto jednání. Právní zástupce ruského mladíka a jeho okamžitém vydání do USA n e v ě d ě l . Co je to za spravedlivé procesy ?

 • · Edit

  Třetí muž USA přijel oblbovat blbce do ČR a jako dárek si na tajňačku odvezl z ČR za přispění ministra spravedlnosti Pelikána ruského mladíka Nikulina,kterého tak tento vlezdoprdele odsoudil k trestu smrti umučením. USA to tak dělá,že umučí k smrti,pak upálí v krematoriu a poté bezpečně vrátí urnu té které zemi s odůvodněním,že jmenovaný spáchal sebevraždu a bylo prokázáno,že byl nevinný. Tak to je demokracie po americku a já se začínám stydět,že jsem občan ČR.

 • Predstavitel angloamerickeho nenavistneho a prolhaneho fasismu zasmradil svymi zidackymi prolhanymi kecy starobylou ceskou snemovnu. Nikdo ze smejdu ve snemovne, kteri nas tam zastupuji se nezeptal, co stavi US ambasada na Petrine za bunker! Jsme spojencem zlocinnych NATO a USA, usilujicich neustalymi provokacemi pod false flag jako kauza Skripal o rozpoutani svetove valky. Nestiti se pri tom vrazd Rusu i jinych lidi ve svete, ktere pak pouzivaji k demonizovani Ruska a dalsich zemi, ktere se jim nechteji podrobit!
  V UK byli otraveni a skoro uz zabiti dva rusti obcane. Je tedy povinnosti UK a ne Ruska prevzit za tento atentat odpovednost a svolit k ucasti Rusu pri vysetrovani tohoto zlocinu.
  To se dosud nestalo! Naopak Rusko je bez dukazu oznaceno za pachatele a rada ritolezcu a lokaju u nas a v EU statech se ‚solidarne‘ postavila za osoceni a demonizovani Ruska bez dukazu!!!
  Copak jste vsichni koupeni temito angloamerickymi psychopaty? Nestaci, ze ovladaji media a pracuji proti nasim zajmum????

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*