Trest smrti za nelegální překročení hranic EU

Trest smrti za nelegální překročení hranic EU

Podle deníku Independent se tak stalo na bulharsko-srbské hranici. Za nedovolené opuštění zóny EU a následný návrat do EU má být migrantka ve vysokém stupni těhotenství odsouzena k smrti.

Řeknete si, to musela být ale kráva. A máte úplnou pravdu.

Příslušnice skotu jménem Penka se z bulharské vísky Kopilovtsi zatoulala až do blízké vesnice v Srbsku, tedy mimo území EU. Srbové to asi mysleli dobře a jednoduše kravku, co je podle srbského veterináře perfektně zdravá a která má rodit za tři týdny, poslali zpátky majiteli do Bulharska.

A to se podle Bruselu nesmí, za to je pro chudáka Penku jediné řešení, zabít ji. Nedá se prý nic dělat, zákony EU jsou velmi přísné a musí být dodržovány. Tedy, v případě bulharské krávy, že.Důvod, proč má Penka za své bláhové počínání zemřít? Kráva jedna, špacíruje si takhle z a do EU bez platných dokladů a ještě mimo řádně označené hraniční vstupy do EU. Přísnost musí být. Nařízení Evropské komise, která na tyto případy moudře pamatuje, jsou přece zcela jasné. Více ZDE.

Fakt je, že chudák kravka má asi takové šance, že se z ní vyklube raketový inženýr jako ty milióny, které za miliardy EU opečovávají v Německu, Švédsku, Francii, Británii… Dost možná jen a právě ona zkoušela lhát o zemi svého původu a vůbec není jasné, jestli si neubrala nějaký ten rok a nedělá se mladší. A vůbec, kdo ví, jestli toho nešťastného býka, co ji oplodnil, brutálně neznásilnila, třeba i s dalšími podobně smýšlejícími kravkami.

Protože Penka ještě nemá vlastní selfie s Mama Merkel, je samozřejmě jednodušší přísnou spravedlnost bez pardónu soustředit právě na ni.

Slovo absurdita zjevně v bruselském slovníčku chybí.

Zrovna dnes jsem četla na iDnes článek, že rakouský kancléř zavádí u našich jižních sousedů tvrdá pravidla, aby nebylo tak snadné pro týpky z Afriky a Středního východu přijít a nechat se hostit na úkor domácího obyvatelstva. Nic, s čím můžete mít problém, pokud se do Rakouska vydáte za prací a máte čistý trestní rejstřík. Ošem podle sluníček nová pravidla vysílají špatný signál k migrantům. Můžou se snad i cítit, jako že nejsou vítáni.

Ne, nejsem tak cynická, abych neviděla rozdíl mezi hovězím dobytkem a lidmi. Vadí mi ale, když se někteří novoevropané chovají jako dobytek, ulice lemují zapálená auta a policie prakticky vstupuje do válečné zóny, když už na to najde odvahu… a chudáka krávu po nevinné procházce, kdy nemohla tušit, že je tady nějaká EU, jednoduše podříznou a hotovo, dvacet.

Petice, jež žádá, aby Penka mohla žít, je ZDE. V současnosti skoro šest tisíc signatářů má dojem, že by neměla zemřít těhotná kráva kvůli hlouposti EU.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*