Transvestita, který si začal vztah s dospívajícím chlapcem, je oslavován na sociálních sítích

Transvestita, který si začal vztah s dospívajícím chlapcem, je oslavován na sociálních sítích

Sexuální vztah mezi mladíkem a transvestitou, který začal, když byl chlapec mladistvý, vyvolává na sociálních sítích vzrušení od mužů z komunity LGBT.Podle mladíka, Tailsona Silvy, který podle všeho provozuje populární účty Instagram, Twitter a YouTube, má nyní 18 let a jeho vztah s transvestitou středního věku začal, když mu bylo pouhých 14 let. .

Fotografie a videa páru, který má na Instagramu více než 18 000 sledujících, ukazují, jak se líbají na ústa a objímají. Ve videu nazvaném „Můj transvestitový přítel“ mladík aplikuje výrazný makeup na tvář výrazně staršího transvestity.

Foto: Instagram

Účty na sociálních sítích obsahují mnoho sexuálně nabitých fotografií a videí mladíka, včetně jednoho, ve kterém se sugestivně rozvaluje po posteli, když má na sobě jen spodní prádlo, a druhého, ve kterém objímá několik umělých penisů na holé hrudi.

V sekci komentářů jsou vidět stovky mužů, kteří jásají a vyjadřují souhlas s tím, že pár zbožňují. Je také vidět pohoršení několika lidí, téměř všechny jsou ženy, které to označují za „pedofilii“.

Navzdory sporným otázkám morálky a dlouhodobých účinků na dítě, nebyly porušeny žádné zjevné vládní zákony, protože věk souhlasu v Brazílii je stanoven na 14 let.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*