Transgenderový aktivista čelí 50 letům vězení za znásilnění 4leté dívky

Transgenderový aktivista čelí 50 letům vězení za znásilnění 4leté dívky

Transgenderový muž Jakob (Dakota) Nieves, který před sedmi měsíci naléhal na místní obyvatele v Lawrenceville, Massachusetts, aby hlasovali „ano“ v referendu veta, které by umožnilo těm, jež se identifikují jako transgender, získat přístup do šaten a podobných zařízení určených pro opačné pohlaví, byl nyní přistižen ze sexuálního vykořisťování dítěte a distribuce dětské pornografie:19letý Jakob Nieves, muž, který se identifikuje jako žena, „vědomě zaměstnával, využíval, přesvědčoval, naváděl, lákal a donutil“ čtyřletou dívku, „aby se s ním zapojila do různých sexuálně explicitních činů“ za účelem vytvoření nějakého vizuálního zobrazení takového chování,“ stojí v soudních záznamech.

Nieves si začal psát zprávy s jinou osobou ve skupině Kik vytvořené pro zájemce o obchodování s pedofilními fotografiemi. Kik je aplikace pro mobilní zasílání zpráv.

Zatímco probíhal chat, Nieves se údajně podělil o fotografie malého dítěte vykonávajícím nemravné činy na jeho penisu.

Nieves však nevěděl, že partner jeho rozhovoru je tajný federální agent. Jeho sdílení fotografií zobrazujících jeho zapojení do nezákonných činů s nezletilým dítětem vedlo k federálnímu vyšetřování, podle trestního oznámení.

Dne 14. srpna získali federální agenti rozkaz k prohlídce jeho domu, který se nachází 200 bloků od ulice Lawrence Street. Při prohlídce byl nalezen telefon, který podle agentů obsahoval fotografie a videa Nievese, na kterých sexuálně zneuctíval nezletilou dívku v ložnici svého domu.

Mluvčí amerického právního zástupce Andrewa Lellinga uvedl, že pan Nieves se agentům přiznal, že prováděl a distribuoval obscénní materiál.

Pokud bude usvědčen z obou činů, bude čelit kdekoli v USA od 20 až 50 letům za mřížemi.

Pan Nieves je držen ve federální vazbě [bez možnosti kauce].

Ve státě Massachusetts proběhlo v listopadu 2018 referendum na podporu genderové identity státu, v němž 67,82% voličů hlasovalo „ano“. Tato politika zakazuje diskriminaci na základě genderové identity v místech veřejného ubytování, včetně takových oblastí specifických pro pohlaví, jako jsou toalety a šatny. Trest za každé porušení se pohybuje od 100 $ až 2 500 $, nebo od 30 dnů až po rok ve vězení. Kromě toho lze za každé porušení uložit pokutu ve výši 10 000 až 50 000 USD.

Od samého začátku hnutí „homosexuálních práv“ chtělo získat neomezený přístup k našim dětem a nyní, když tohoto cíle dosáhli, začínáme těžit z těchto sociálních výhod. A není ironické vidět, jak se tyto rozkoly vyvíjejí v komunitě LGBT mezi „radikálními“ pedofilními transexuály a „normálními“ homosexuály, kteří si myslí, že to všechno „zašlo příliš daleko“ i pro ně?

To, co si takzvaní „normální“ neuvědomují, je, že nejsou, ani nikdy nebyli „normální“.

Jsem člověk jako vy. Zasloužím si stejná práva jako vy. Jsem transgender. Ne zločinec. Neměl bych být zbaven svých práv, volte ano dne 3. tohoto úterý. Nebudu vymazán!  

 

(Jakob Nieves Foto: Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*