Transgenderoví aktivisté donutili značku Always , aby odstranila „ženské“ symboly ze svých produktů

Transgenderoví aktivisté donutili značku Always , aby odstranila „ženské“ symboly ze svých produktů

Transgenderoví aktivisté údajně přinutili značku na ženské produkty Always, aby odstranila symbol „ženy“ z obalu svého výrobku.  

Společnost Procter & Gamble, který vyrábí ženské produkty, se uklonila transgenderové lobby, když si transgenderový aktivista jménem Ben Saunders v červnu stěžoval, že společnost používá tento symbol.Saunders zveřejnil odpověď společnosti na Twitteru: „Jsme rádi, že vás můžeme informovat, že od prosince budeme používat design obalu bez ženského symbolu.“

Další transgenderový aktivista jménem Melly Bloom se v červenci zeptal společnosti na Twitteru, proč je „nutné“, aby byl tento symbol použit na obalech jejich produktů.

Bloom na Twitteru údajně napsal: „Existují binární a transsexuální lidé, kteří stále potřebují používat vaše produkty, víte to!“

Tým společnosti Always pro styk s veřejností uvedl, že genderově neutrální produkty se dostanou do regálů obchodů v lednu příštího roku.

Společnost Procter & Gamble vydala prohlášení, že společnost bude i nadále prosazovat dívky a ženy prostřednictvím návrhů svých produktů.

Zavázali jsme se také k rozmanitosti a inkluzi a po vyslechnutí mnoha lidí napříč pohlavími a věkovými skupinami jsme si uvědomili, že ne každý, kdo má menstruaci a potřebuje použít vložky, se identifikuje jako žena. Abychom zajistili, že se každý, kdo potřebuje používat tento produkt, bude cítit pohodlně s výrobky Always, aktualizovali jsme náš design obálky pro vložky.

Feministická aktivistka Julie Bindel však uvedla, že odstranění symbolu z obalu v podstatě „popírá existenci žen“ a napsala, že je rozhodnutím společnosti velmi znepokojena:

„Nyní směřujeme k úplnému odstranění biologie žen,“ poznamenala. „Symbol ženy používají feministky po celá desetiletí. Je to čistá zbabělost a ctnostná signalizace od těchto velkých firemních značek, které kapitulovaly před trans agendou.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*