Transgenderová epidemie v Británii: Jedno dítě denně mění své pohlaví – Mayová tvrdí, že je to normální

Transgenderová epidemie v Británii: Jedno dítě denně mění své pohlaví – Mayová tvrdí, že je to normální

Spojené království je svědkem rekordního počtu dětí do věku 16 let, které se identifikují jako transgender – s tím, že denně jedno dítě změní své pohlaví.  

Louise Bowersová, důstojnice právního průzkumu řekla pro deník The Sun: „Řešili jsme jich pár za několik měsíců – ale nyní je to sedm až deset za týden.“Podle Bowersové, většina těchto dětí je v dospívajícím věku, ve věku 14 nebo 15, nicméně někteří jsou dokonce ve věku 10 let.

Počet dětí ve věku od 3 do 18 let, které byly odkázány na kliniky pohlavní identity, vzrostl z 314 v roce 2011 na 2 016 v roce 2016.

Britská ministryně pro rovnost Penny Mordauntová minulý rok nařídila naléhavé vyšetřování poté, co „se zjistilo, že počet dívek, které byly odkázány na „přechodovou“ léčbu vzrost o 4,415%.

Nicméně, abnormální nárůst generového zmatku u malých dětí není předmětné, podle premiérky Spojeného království Theresy Mayové, která je „odhodlána vymýtit homofobní a transfobní šikanování“.

„Vypracovali jsme plány na reformu zákona o uznávání pohlaví a na racionalizaci lékařského postupu při změnách pohlaví, protože trans není choroba a neměla by tak být považována,“ dodala.

Chris McGovern, bývalý poradce ministerstva školství řekl deníku Telegraph, že se to stalo průmyslem: „Lidé dělají kariéru z povzbuzování dětí k otázce pochybování o svém pohlaví ve věku, kdy je zapotřebí, aby byly jen děti. Když učitelé řeší tyto problémy, děti mohou být zmatené a nešťastné a mohou být tím traumatizované.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*