Transaktivista vyhrožuje soudem, protože gynekologové nechtějí zkoumat jeho penis a koule

Transaktivista vyhrožuje soudem, protože gynekologové nechtějí zkoumat jeho penis a koule

Litevský transsexuální aktivista Jessica Yaniv si nyní stěžuje na gynekology, kteří odmítají zkoumat jeho mužské genitálie.Yaniv, který dříve podal žalobu na kosmetické salóny za to, že odmítly depilovat jeho koule, tvrdí, že rozzuřený na gynekology, kteří odmítají sloužit transgenederovým pacientům.

„Takže, gynekologická poradna, o které jsem se dnes zmínil, mi doslova řekla, že „neléčíme transgenderové pacienty,“ napsal Yaniv na Twitteru.

„A já, tím kým jsem, jsem šokován … a zmaten … a zraněn. Mohou to dělat legálně? Není to proti vysokoškolským praktikám? “Zeptal se.

Deník Summit.news napsal: Yaniv poté navrhnul, že gynekologové by se měli zabývat transgenderovými pacienty, „buď jako součást přechodného stádia před chirurgickým zákrokem, nebo při zvládání gynekologických problémů před nebo po přeměně.“

Gynekologie je popisována jako „lékařská praxe zabývající se zdravím ženských reprodukčních systémů (vagíny, dělohy, vaječníků) a prsou.“

Yaniv, jak jsme si už všichni dobře vědomi, stále vlastní penis a koule a nemá ženský reprodukční systém.

Teď můžeme jen počkat, až Yaniv vyvolá stejnou senzaci, jako to udělal při podání soudní žaloby na kosmetické salony.

Jak jsme již dříve uvedli, Yaniv, který byl obviněn z toho, že je sexuálním predátorem, se předtím pokusil uspořádat topless plavání pro mladé dívky ve věku 12 let, kde by rodiče nemohli být přítomni.

Diskuze kolem případu Yaniva donutila komika Rickyho Gervaise, aby se přidal k debatě.

„Jak jsme se dostali k bodu, kdy ženy musí bojovat za právo zvolit si, zda budou depilovat nějaký starý chlupatý penis a koule, nebo ne? Není lidským právem nechat si vyleštit své maso a dvě zeleniny,“ napsal na Twitteru Gervais, který byl obviněn z transfobie za to, že hájil práva žen, které nechtěly depilovat mužské genitálie.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*