Totalitou v koncentrované podobě je Václav Moravec

Totalitou v koncentrované podobě je Václav Moravec

Dnes večer bude mít faktický vlastník údajně naší veřejnoprávní České televize Václav Moravec pořad „Totalita“ na ČT 24. Má to logiku, že jeho hlavním propagandistou má být on a přiznávám, že ač platím poplatky, opět se na jeho soukromý job dívat nebudu. Předem vím, k jakým závěrům dojde, předem vím, kdo bude odsouzen.

Václav Moravec je totalitou a sám na sobě to mohu objektivně vysledovat.

Podle výzkumu CVVM v roce 1995 tehdy obecně sdělovacím prostředkům optimistická většina společnosti a jistě i včetně mě tzv. sdělovacím prostředkům důvěřovalo 73 % posluchačů, čtenářů, diváků. A možná stojí za poznámku, že represivním složkám, armádě a policii důvěřovalo v roce 1995 cca 38 %.

Tehdy jsem názory Václava Moravce ne sice vždy, ale tak ze 70 % bral.

V minulém roce naopak tisku důvěřovalo 31% a televizi 35%, zato armádě cca 66% a policii 63%.

Dnes Moravec představuje totalitu.

Totalita je, že vnucujete určitý názor svým adresátům, ví se, že se mu nevěří, ale protože je autor vždy přesvědčen, že on a nikoliv adresáti mají pravdu, cítí právo, pokud máte možnost, že můžete jim tento názor vnutit.

O tom jistě byla přesvědčena KSČ a jejich média před rokem 1989 a o tom jsou přesvědčeny i dnešní tisk či dnešní televize.

Situace pro věrohodnost tisku či televizi je skutečně děsivá. A není žádný rozdíl mezi tím, jaká byla situace před rokem 1989 a dnes. Dokonce bych řekl, že tehdy přece jenom lidé sdělovacím prostředkům důvěřovali trochu více.Ano, je zde samozřejmě rozdíl, ale ne o moc veliký. Když Okamura řekne, chtějí jej pravicově bolševické bojůvky lidovců či části ČSSD vedených Milanem Chovancem stíhat. Nakonec ho ovšem nikdo stíhat jistě nebude ani nemůže.

No on to skutečně nebyl nacistický koncentrační tábor a skutečně byl od počátku určen jako pracovní tábor práce se štítících kriminálníků a teprve posléze mimo kompetence českých úřadů byl určen v tom obecném slova smyslu pro internaci kočujícího obyvatelstva a ještě později vedoucí SS Himmler určil, že jeho obyvatelé musí být odvezeni do Osvětimi.

Že se tohoto tématu chytají lidovci je logické. Vítali vznik 2. republiky jako negace demokratické 1. republiky Msaryka a Beneše a dodnes aplaudují nárokům sudetských Němců, což jsou přeci, jak říkal Hermanúv strýc Brady naši milovaní Landleute – krajani.

První republika se bála kočujícího obyvatelstva, jejího chování, sklonu k trestné činnosti atd, k neochotě pracovat. Ano místní starostové se prostě báli – jak se přesně říkalo – Cigánů, protože si s nimi nevěděli rady. A byl to celoevropský problém a je to vlastně dodnes.

Mimochodem připomeňme si, že Francouzi bojují proti kočujícím cigánům, ale nenacházejí již odvahu bojovat proti zpravidla islámským migrantům, kteří po sobě střílejí a tvoří zárodky vzpoury, protože to by média neakceptovala.

Mám své informační zlozvyky ještě z dob, kdy jsem byl poslanec a senátor. Každý den kupuji Právo, Dnes, Lidové noviny a Hospodářské noviny. Kdysi jsem věřil nejvíce Právu. Dnes vím, že Právo se svými autory Mitrofanovem, Pehem, jakýmsi Koukalem, Jelínkem každý den tupě vystartují proti Babišovi a Zemanovi a toto médium, které by mělo odrážet názor běžných a prostých občanů názory levicových lidí už na to dávno zapomnělo. Nevím, z čeho Právo žije, možná ze setrvačnosti. Nevím, kdo jej platí. Já sám tím jedním výtiskem to neutáhnu. Je šílené. Hospodářské noviny samozřejmě pořád předkládají svůj pohled světa, který se trvale liší od skutečnosti a trvale se například Honzejk mýlí v tom, jak věci dopadnou, ale zdá se, že defraudant Bakala je předzásobil.

Takže jen plácají, plácají a nikdy se neomluví za to, že se opět zmýlily.

Česká televize je ovšem fanatické goebelskovské superunikum.

A zneužívá toho, že člověk politický, což jsem stále jaksi i já se např. 12-13 let dívá na Otázky Václava Moravce. Před takovými 12-13 lety jsme byli na stejné vlnové délce.

Dnes vím, že zejména jeho druhá Moravcova část bude trvale opakovat o tom, že Zeman s Babišem prosadili ústavní puč a pozve si na to lidi, o které by jinak v České republice nebyl zájem: Přibáň, Pehe, Kysela, Winkler… A jeho jediným cílem je vytvořit depresi.

Vždy se mýlí. Samozřejmě, že znovu a znovu zvítězí Zeman či Andrej Babiš a znovu a znovu budou poraženi jeho lidovci, topkaři, Chovancové.

Ano, až dneska večer Moravče budete mluvit o totalitě, pak jejím největším výronem je Vás pořad a jeho druhá část určitě.

Lidé chtějí v něco věřit, v zásadě se věci daří, je nízká nezaměstnanost atd. Ale Moravec dělá vše proto, aby současnou v zásadě velmi dobrou situaci označil jako hrůzostrašnou, totalitní a bezútěšnou.

Kdysi měl pravdu, ale dnes i za mé peníze šíří nenávist, zlobu a beznaděj.

Takže:

Pane Moravec, už toho mám dost. Jste mnohem větší manipoulátor, než ČT před rokem 1989. I díky Vám této televizi věří ještě méně diváků než kdysi.

Od příští neděle budu sledovat každý Váš pořad. Kdykoliv budete šířit poplašnou zprávu, způsobilou vyvolat u obyvatelstva vážné znepokojení, podám na Vás trestní oznámení.

Nejste beztrestný.

Demokracie se musí umět bránit i těm, kdo si přisvojují její význam a jejím jménem šíří zoufalství.

Tím pachatelem jste Vy.

Jste Totalitou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Je to tak. ČT je opravdu parodie a stoka. V jeho debatách vystupují vždy lidé co mají totožné názory jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský, ti jsou tam pečení vaření. Je to opravdu otřes.

  http://www.epshark.cz/clanekk/93

 • Myslím,že jsou důležitější věci na světě jak to prase buzerantský na čt1.Na jeho pořady se dívám tak akorát 1 min.abych viděl další hovado zapšklí co tam jde plakat .Jak říkal pan Soukup:druhořadá liga.

 • Moravec je velmi dobrý zkostnatělý vycvičenec ČT. Na jeho pořady se už z á s a d n ě nedívám, neboť vím co od něj mohu očekávat. Myslím, že jeho hvězda na ČT 24 je už vyhaslá. Je to i srab, neboť se bál řídit duel s naším prezidentem na kterého co se týče inteligence nemá. Moravec měl tak akorát na Dtrahoše to je stejná krevní skupina. Myslím že Moravec by neměl ani na DVTV, kde bývalé televizní moderátorské hvězdy ve svém negativismu přímo exelují a také Drtinová dostala vyznamenání. Myslím, že jejich strejda Soros je s Veyelovským a Drtinovou ohromně spokojen, ale myslím, že Moravec by se s nimi nemohl měřit. On je namyšlený sám na sebe a možná mu radí jeho věrný přítel Pospíšil. To je teda dvojka.

 • Já naopak děkuji Moravcovi, že díky němu i pomaleji myslící divák pochopí, že je ČT plná lží a propagandy, které nás mají manipulovat. Dříve se držel zpátky a předstíral objektivitu, ale nyní už se odhalil. Moravec je jiný, má své našeptávače a divák si s tím poradí. Přijde doba, kdy více lidí nebude ochotno platit koncesionářské poplatky, které se zneužívají k propagandě proti těm, kdo je platí. Seberme ČT zdroj financování a prasata od prázdných koryt odejdou sami.

 • Moravcove jsou produktem nove totality, tentokrate USA a jejich informacni valky za ucelem nastoleni NWO. Vsechna media ve sfere vlivu USA (zbyvaji jenom 4 zeme bez vlivu, ktere se USA snazi znicit) kopiruji prolhany US mainstream, zamlcujici zlociny USA a propagujici jeho nenavistnou politiku brutalniho nasili vuci vsem, kdo se jim nechteji podridit a padnout na kolena.
  Teto politice slouzi i CT, Cro i ostatni media. Tem uz lide davno neveri, protoze uz vse znaji z dob hruzovlady jedne strany pod ochranou CCCP. Ta paralela zde je a jenom slepy ji nevidi. Na strane medii je proti narodu i Prazska kavarna, Havloidi, spousta zaprodanych novinaru, ze zahranici financovane NGOs, Sorosova Open Society a jine. Maji jediny cil – posilit NWO zbavenim se vsech prekazek. K tomu patri i odstraneni politiku, kteri nechteji byt loutkami jako Zeman, Babis, Okamura vselijakymi kauzami, ktere jsou stale vyrabeny a propirany v mediich. Vetsina ceskych politiku, urednictva a soudcu ve vedeni byla indoktrinovana, vyskolena v USA.
  To je treba vedet a budete rozumet tomu co se deje a proc. Nasim cilem musi byt mir pro vsechny lidi bez rozdilu. Znovuziskani narodni suverenity vstoupenim z EU a z NATO. Nasi vojaci nemaji v zahranici co pohledavat, kde bojuji za nase penize za zajmy USA a jsou komplicem v priprave 3. svetove valky na hranicich Ruska.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*