Totalitní cenzura pokračuje: Youtube smazal přes 100 000 videí,17 000 kanálů a 500 000 komentářů kvůli „nenávistným projevům“

Totalitní cenzura pokračuje: Youtube smazal přes 100 000 videí,17 000 kanálů a 500 000 komentářů kvůli „nenávistným projevům“

Vládní oligarchové se zoufale snaží získat kontrolu nad naším svobodným projevem.     

Společnost YouTube oznámila, že za tři měsíce poté, co změnila pravidla pro „nenávistné projevy“, odstranila přes 17 000 kanálů, 100 000 videí a neuvěřitelných 500 miliónů komentářů.Společnost také uvedla, že využívá umělou inteligenci k cenzuře lidí za „nenávistné projevy“ a automaticky odstraňuje obsah, než se vůbec zobrazí.

Z deníku Hill: YouTube tvrdí, že podle nových pravidel pro nenávistné projevy odstranil více než 100 000 videí:

You Tube v úterý uvedl, že podle nových zásad platformy proti fanatickému a rasistickému obsahu odstranil více než 100 000 videí označených za nenávistné projevy.        

Gigant pro sdílení videí uvedl, že odstranil více než 17 000 kanálů a 100 000 videí za porušení jeho politiky nenávistných projevů v období od dubna do června – od doby, kdy byla tato politika zavedena – což je pětinásobný nárůst počtu odstraněných příspěvků v porovnání za první tři měsíce roku.

Googlem vlastněný YouTube také uvedl, že odstranil více než 500 milionů komentářů nenávistných projevů, což je dvojnásobek množství odstranění, než v prvním čtvrtletí roku.

„Tento nárůst počtu odstranění je částečně způsoben odstraněním starších komentářů, videí a kanálů, které byly dříve povoleny,“ napsal YouTube ve svém příspěvku.

Všimněte si, že zakázali tisíce lidí, kteří předtím dodržovali pravidla, ale porušili zcela nová doplňková pravidla, která byla představena v červnu.

Spojené státy nemají žádné zákony zakazující „nenávistné projevy“ a soudy opakovaně rozhodly, že „nenávistné projevy“ jsou svobodnými projevy, ale to nezabránilo těmto monopolům v tom, aby cenzurovaly lidi za politické názory pomocí své vlastní, vymyšlené definice „nenávistných projevů“.

Tato cenzura se bude jen zhoršovat a nyní je ten pravý čas začít budovat alternativní platformy.

Všechny tyto velké technologické společnosti obětují svou vlastní reputaci a ničí své vlastní platformy v zoufalém pokusu o zastavení populisticko-nacionalistického ducha stoupajícího na Západě.

To však nebude fungovat, protože to, co řídí toto povstání, je selhání globalismu a korupce naší vládnoucí třídy. Zákaz všem publikovat na Facebooku, Youtubu a Twitteru a označovat všechny disidenty za „teroristy“ ještě více odhalí zlo naší vládnoucí třídy.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*