Toronto: Migranti ubytovaní v hotelu „poráželi kozy“ ve veřejných koupelnách

Toronto: Migranti ubytovaní v hotelu „poráželi kozy“ ve veřejných koupelnách

Americký host, který byl ubytován v hotelu v Torontu, kde se nachází stovky „uprchlíků“, tvrdí, že musel zavolat službu pro ochranu zvířat, protože migranti ve veřejných koupelnách poráželi kozy.  

Toto tvrzení se objevilo v článku deníku Toronto Sun pod názvem „Nepravidelní přistěhovalci se stále sbíhají do Toronta“.S plnými přístřešky pro migranty v Torontu a s 18-20 většinou nigerijskými „uprchlíky“, kteří přijíždějí do města každý den, musí vláda platit za ubytování pro nováčky, a to i přesto, že v minulých 11 měsících utratila na ubytování migrantů 64,5 milióny dolarů.

Celkově bylo v Torontu ubytováno celkem „1719 nelegálních migrantů/uprchlíků/žadatelů o azyl, z toho jich bylo 577 ubytovaných v hotelu Radisson Toronto East v 146 pokojích.“

Podle platících hostů se hotel stal kompletní špinavou dírou.

„V posledních několika týdnech byla renomovaná webová stránka Tripadvisor zaplavena pochybnými recenzemi hotelu, které jej nazývaly „zoo, špína, hluk a nebezpečí“ s halou plnou postávajících uprchlíků a sálem obsahujícím graffity a odpadky,“ uvádí se v článku s tím, že platící zákazníci nevěděli, že 61% hotelu je obsazeno migranty.

„Jeden návštěvník z Virginie nazval tříhvězdičkový hotel „hanbou“ a uvedl, že musel druhou noc, co byl zde ubytován, zavolat službu pro ochranu zvířat, protože ve veřejných koupelnách byly „poráženy kozy“. Návštěvník řekl, že ve stejnou noc byla v blízkosti hotelu také slyšet střelba.“

Série příspěvků na stánkách Tripadvisor také ukazují návštěvníky, kteří si stěžují, že se hotel stal de facto migračním táborem.

 

„Moje dcera byla neustále obtěžována plnoletými muži/uprchlíky…nevoďte sem své děti ani manželky! Stálo v dalším příspěvku.

„Zaměstnanci by nám měli říct, že je to uprchlický tábor,“ napsal další.

„Chodil jsem do tohoto hotelu už více než 16 let. Bylo to skvělý hotel. Všechno to se změnilo od doby, kdy se stal centrem uprchlíků, „napsal další návštěvník.

„Moje kolegyně byla pronásledována do svého pokoje skupinou mužů, která říkala vulgární a sexuální věci..pokud chcete navštívit zemi třetího světa, aniž byste opustili Toronto, ubytujte se tady,“ napsal další uživatel v recenzi na Google.

Další recenze jsou plné lidí, kteří se stěžují na „hrubé“ a hlučné „uprchlíky“, kteří se potulují kolem budovy a díky nimž se necítí v bezpečí a namítají, proč je hotel stále propagován pro turisty a obchodní cestující.

Tripadvisor reagoval na stížnosti tím, že zrušil recenze hotelu.

„Vzhledem k nedávným událostem, které přilákaly pozornost médií a způsobily příliv recenzí, které nepopisují zkušenosti z první ruky, dočasně jsme pozastavili zveřejňování nových recenzí pro tento zápis,“ uvádí se ve zprávě na stránkách Tripadvisor.

Uprchlíci jsou také ubytováni v hotelech v dalších hlavních západních městech, včetně Berlína, kde vláda oznámila, že vynaloží 600 miliónů eur na ubytování pro migranty v luxusních hotelech za cenu 18 000 eur na „uprchlíka“, zatímco 10 000 bezdomovců zůstane na ulici.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*