TOP09 nás prodává islámským vrahům, ale vadí ji Čína ….

TOP09 nás prodává islámským vrahům, ale vadí ji Čína ….

Pane Miroslave Kalousku, lžete nebo jste jen neinformován o aktivitách pana knížete a vašich členů? Představitele TOP09 totiž dlouhodobě podporují tyranský režim Saúdské Arábie.

Pan Kalousek napsal na facebook: „Napravme chybu. Nikdo si nesmí myslet, že ČR je ochotna obchodovat s lidskou svobodou.“ A já se už fakt směji, buď je pan Kalousek neinformován, nebo už má fakt naše občany za idioty a kretény.

Jen pro ukázku. Bývalý šéf TOP09 pan Karel Schwarzenberg se velice přátelsky kamarádi s islámskými vrahy ze Saúdské Arábie, kde lidská práva nemají nejen samotní muslimové, ale ani křesťané. Křesťanství je tam zakázáno a za jeho veřejné vyznání hrozí smrt.

Obdobně i starosta Prahy 1 a člen TOP09 Oldřich Lomecký podporuje islámské vrahy ze Saúdské Arábie, dokonce jménem radnice Prahy 1 dělají společné veřejné akce, které mají pomoci saúdskoarabské propagandě.

A teď si představte, že kvůli vztahům s Čínou tito pokrytci z TOP09 spustí halasnou kampaň o lidských právech. Lidi už nejsou idioti pane Kalousku, možná ještě se jich pár najde ve vaši straně, ale občané České republiky už dlouhodobě vidí, jak lžete a když jde o Čínu či Rusko, tak vám vše vadí, ale když jde o islámské vrahy co jsou přátelé Bruselu, tak najednou je vše pro vás v pořádku!!!

Pane Kalousku říkáte, že  „nikdo si nesmí myslet, že ČR je ochotna obchodovat s lidskou svobodou“, jenže vy z TOP09 už s lidskou svobodou obchodujete, oběti islámské tyranie jsou vám ukradeny, protože islámští tyrani jsou vašimi přáteli, hnus.

K tématu více zde:

Přátelé šéfa TOP09 Schwarzenberga jsou horší než Írán a Rusko!

Schwarzenberg: „Islám mi nevadí, mešity nechť si v Česku rostou“

Radnice Prahy 1 oslavila vznik islámského státu

schwarzenberg islam

Starosta Prahy 1 za TOP09 O. Lomecký nadšeně tančí s vyslanci ze Saúdské Arábie 

(www.praha1.cz)
(www.praha1.cz)

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “TOP09 nás prodává islámským vrahům, ale vadí ji Čína ….

  • Borovský měl pravdu“ Zle matičko zle, Schwanzenberci zde“. To by byla hrůza kdyby se býval stal prezidentem a na hradě by mluvil s manželkou německy a mohli by zvát pí Merkel, která oplývá nesmyslnými nápady anebo, že by to byla duševní choroba? Ale všichni by si moc rozuměli, protože jsou oddány stejnému veliteli.
    A co náš nejslavnější a fanatický retor pan Kalousek asi neví, co kdy vypustil ve svých fanatických projevech. Někdy se mi zdá, že v jeho mimice je až předmrtvičný stav. Základní pravidlo pro pana Kalouska je, že lhář musí mít dobrou paměť. A tu on evidentně nemá a už vzhledem k věku a lásky k alkoholu ani nemůže mít.

  • Věřím, že do švestek máme předčasné prlamentní volby a vy pane Kalousku i s tím Huhnou Knížetem pánem a celá národu kolaboranská TOPka09 se do parlamentu netostanete. Nebot‘ lidé nejsou hlupáci, vaše demagogické a populistické názory sledují a nenechají se vodit za nos!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*