Tony Blair připouští, že jeho migrační politika EU byla „katastrofální“

Tony Blair připouští, že jeho migrační politika EU byla „katastrofální“

Tony Blair připustil, že do Británie pustil příliš mnoho migrantů z EU v době, když byl předsedou vlády.      

Blair, který autorizoval politiku otevřených dveří ve Velké Británii, která umožnila neomezenou migraci, řekl stanici BBC, že nyní podporuje omezenou migraci v EU, což je způsob, jak přesvědčit veřejnost změnit názor na Brexit.

Blair si stále myslí, že Brexit byl chybou, ale nyní uznává, že jeho politika nekontrolované migrace do EU byla pro Británii katastrofální:

Návrhy pana Blaira zahrnují „zpřísnění“ stávajících pravidel volného pohybu, včetně práva na dávky a usilování o vyjednávání „nouzových brzd“ o migraci EU v určitých odvětvích.

V rozhovoru s reportérem BBC Andrewem Marrem, bývalý premiér – jeden z nejhlasitějších bojovníků proti Brexitu – uvedl, že akceptoval loňské hlasování „odejít“, ale že existují způsoby kontroly přistěhovalectví bez opuštění EU.

„Brexit je odvedení pozornosti, nikoliv řešení problémů, kterým tato země čelí,“ prohlásil Blair.

Tony Blair také uvedl, že věří, že Brexit bude pokračovat „pokud nezačne být zřejmé, že veřejnost začíná mít pochybnosti“ – a to „ještě nebylo zřejmé“. „Kdybychom tento případ předložili lidem, možná by naslouchali. Pokud to neudělají – souhlasím s tím, že to (Brexit) půjde dopředu,“ dodal Blair.

„Kdybychom tento případ předložili lidem“

Tony, už jsi to udělal a lid ignoroval tvou intervenci. Lid nevěří ničemu, co řekneš. Pokud bys bojoval za Brexit, lidé by hlasovali proti němu.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu Tony Blair Foto: Brendan McDermid/Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*