Tommy Robinson dostal de facto trest smrti, byl přemístěn do věznice s obrovskou muslimskou populací

Tommy Robinson dostal de facto trest smrti, byl přemístěn do věznice s obrovskou muslimskou populací

Někteří lidé tvrdí, že přesunutí Tomyho Robinsona do převážně muslimy osídlené věznice pro něj de facto znamená trest smrti.  

Strach o bezpečnost Tommyho Robinsona prudce vzrost poté, co se zjistilo, že byl ve Velké Británii přemístěn do převážně muslimy osídlené věznice a již teď obdržel nějaké výhrůžky smrti.

Robinson byl uvězněn minulý měsíc za „narušení míru“, zatímco vysílal živě o soudním procesu v Leeds Crown týkajícím se muslimského gangu, který znásilnil mnoho dívek, včetně dětí.

Původně byl držen ve věznici s nízkým stupněm bezpečnostního rizika a malou muslimskou populací.Nicméně, Robinsonův manažer Caolan Robertson odhalil, že byl aktivista nyní přesunut do jiné věznice, která má převážně muslimskou populaci.

Robertson dodal, že byl Robinson vystaven muslimským vězňům, kteří bouchali na stěny cen a hrozili, že jej zabijí, od chvíle, kdy dorazil do vězení. Nyní je držen v hlavním křídle vězení mezi běžnou populací, která je „plná lidí, kteří jej nemají rádi,“ podle Robertsona.

Někteří tvrdí, že přesun Robinsona do muslimy osídlené věznice pro něj představuje de facto „trest smrti“. Robinson sám požádal o zveřejnění těchto informací, protože se obává o svou vlastní bezpečnost.

Proti Tommymu Robinsonovi byla také údajně vydaná fatwa imámem během 24 hodin po jeho převedení do nové věznice.

V roce 2016 byl muž, který byl uvězněn za to, že nechal slaninu před mešitou v Bristolu, nalezen mrtev asi po polovině odpykaného trestu. Šetření později uvedlo, že muž zemřel na „předávkování léky.“

„On je však nyní mnohem větším cílem,“ řekl Robertson deníku Infowars a dodal, že to byla „nejničivější možná zpráva,“ protože právníci jsou přesvědčeni, že zajistí Robinsonovi předčasné propuštění.

Bývalý vydavatel deníku Breitbart London Raheem Kassam potvrdil zprávu, že „Tommyho lidská práva jsou porušována, když byl včera večer přesunut do nové britské věznice bez varování a bezdůvodně. Je nyní v muslimy osídleném vězení v Midlands v Anglii.“

Řekl také, že rozhodnutí o přesunu Robinsona přišlo přímo z britského ministerstva vnitra.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tommy Robinson dostal de facto trest smrti, byl přemístěn do věznice s obrovskou muslimskou populací

  • Podepsala jsem petici, tak to koukejte udělat taky. Už je tam skoro 700 tisícpodpisů. Jinak si budou anglický soudy dělat co chtějí. Buzny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*