Tomio výběrem kandidátů do Senátu fakt zabodoval

Tomio výběrem kandidátů do Senátu fakt zabodoval

Poradce Klause Jakl, bývalý ministr zdravotnictví David, a další poradce bývalého hradního pána Klause Fiala. Klobouk dolů, to jsou skvělé úlovky.

Už to, že havlisté typu Janďourka, Jakuba Jandy či šíleného Rejžka vyšilují, je dokladem, že Tomio Okamura vybral dobře.

Nechci příliš lhát, komunální či senátorská volba mě v podstatě nezajímají. Ale tak výrazná jména se kterými Okamura přišel, jména, která umí jít proti proudu, jsou zárukou, že volby také mohou být zajímavé. A kdyby kluci náhodou prošli, pak by Senát oživili. Dívat se na ty utahané havlisty už totiž nemá smysl.

No Tomio, je to skvělý krok.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Kurzarbeit je zločinný

Kurzarbeit je zločinný

Tento týden jsme se mohli dočíst o tom, že vláda přerušila mimořádné jednání o kurzarbeutu,…

Komentář “Tomio výběrem kandidátů do Senátu fakt zabodoval

  • Zmena musi byt radikalni, jinak se pro lidi nic k dobru neprojevi.
    SPD je jedina strana, ktera od zacatku rika co chce. Vystoupeni z EU a NATO. Protoze obe organizace byly zalozene k tomu, aby zahnaly narody a staty tam, kam ony samy nechteji! Aby za ne rozhodovali v EU opilci, multikulti Merkelova, poskok Rotschildu Macron a nikym nevoleni poskoci bank a prumyslovych korporaci, kteri podporuji rozklad narodnich statu vyssavanim a odebiranim zisku firem ze zemi, kde byly vytvoreny a nasilnou migraci ekonomickych parazitu do Evropy.
    A aby prostrednictvim US poskoka a zlocince NATO zahnaly USA Evropu do valky c Ruskem!!!
    Kdo tohle jeste nepochopil, procitne pozde. Proto je nutna zmena prostrednictvim Referenda, kterou grazlove t.zv systemovych stran odmitaji. Jenom Referendum jako ve Svycarsku ukaze vuli obcanu a ne par uplacenych politiku v parlamentu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*