Tomio Okamura na konferenci Evropa národů a svobody: Hlásíme se k vlastenectví, k lásce ke svému národu!

Tomio Okamura na konferenci Evropa národů a svobody: Hlásíme se k vlastenectví, k lásce ke svému národu!

Vážené dámy a pánové,

Ve všech našich zemích o nás píší, že jsme nacionalisté. Tento přívlastek považují mainstreamová média a probruselské elity za hanlivý a pokoušejí se vlastenectví spojovat s nacismem a fašismem, ano, otevřeně se hlásím k vlastenectví, k lásce ke svému národu, k výsledkům práce mých předků a ke své národní kultuře.

Uchovávat dědictví a tradice svého národa, být na ně hrdý, je nejen správné, je to prostě a obyčejně normální. Pokud jsem se narodil jako Francouz, Ital, Belgičan, nebo třeba Čech, pak by bylo naopak nenormální, abych dědictví svých předků, kteří vybudovali moji zemi a dali mi i svou krev, jakkoli potlačoval.Vlastenectví, dámy a pánové, rozhodně není rovno nacismu, nebo fašismu. My vlastenci, hlásáme a prosazujeme svobodu, suverenitu, a rovnoprávnost našich národů v Evropě, kterou evropské národy, po tisíciletí utvářely. Jsme odpůrci centrismu, který dnes představuje bruselské vedení Evropské unie, a jehož hlavním, dnešním vizionářem, je současný francouzský prezident Macron, pan Juncker, nebo paní Merkelová.

Centristická, je celá vládnoucí elita Evropské unie. Pokud povedeme paralely s minulostí, všichni víme, že cílem německého fašismu a nacismu bylo unifikovat celou Evropu, a vytvořit Velkou evropskou říši s jednou ideologií a jedním vůdcem.

Celý projev:
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*