Tomio Okamura je nejdůvěryhodnějším politikem v zemi!

Tomio Okamura je nejdůvěryhodnějším politikem v zemi!

Ze šestnácti předsedů politických stran a hnutí se největší oblibě mezi občany České republiky těší Tomio Okamura.

Ukázal to srpnový průzkum společnosti Sanep, který monitoroval důvěryhodnost předsedů politických stran a hnutí. Tomio Okamura (SPD) získal u široké veřejnosti v souhrnu 38,4 kladných hlasů.

Na druhé straně největší nedůvěře se těší Bohuslav Sobotka (ČSSD) 69,5 záporných hlasů a Miroslav Kalousek (TOP 09) 69 záporných hlasů. Tito dva šéfové politických stran ztrácejí politickou půdu pod nohami neustále více a více a za to, jak oba v minulosti ve funkcích ministrů financí dokázali naší zemi zadlužit, se ani není čemu divit.

Sobotka a Kalousek jsou politici takzvaných zavedených politických stran, které mají prsty v divoké privatizaci a všemožných pofidérních veřejných zakázkách, ve kterých šlo vždy o obrovské množství veřejných finančních prostředků. Nemá cenu je tady všechny vyjmenovávat, ale jejich největšími kostlivci ve skříni jsou zcela určitě prodej OKD u Sobotky a armádní padáky, modernizace tanku T-72, umožnění hazardním firmám on-line sázení a prosazení církevních restitucí u Kalouska.

Oba tito politici ve svých známých kauzách o všem vždy rozhodovali, ale za nic nenesli právní odpovědnost, která by měla být u všech politiků, jež rozhodují o veřejných financích trestně vymahatelná, aby se všichni, kteří spravují finance náš všech, chovali k těmto prostředkům s péčí řádného hospodáře.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tomio Okamura je nejdůvěryhodnějším politikem v zemi!

  • Tomio Okamura je jediným politikem, který si na svých postojích a myšlenkách stojí už hodně dlouho. Používá správnou logiku a zdravý selský rozum. Myslím, že jeho vládnutí by bylo velmi užitečné pro naši zem a odvrátilo nás od sebedestrukce ke které nás vede současná patolízalská vláda . Žádné multy kulty s nepřátelskými etniky. Žádné neziskovky ,které se živí dovozem nepřátelského etnika. Žádné vychovávání dětí už od školek, aby sloužili multy kulty a pak bychom byli jak v USA, kde se záměrně vyvolávají štvanice mezi lidmi a činí to vesměs již mladá generace, která je k tomu cíleně připravována. Žádný NWO. Chceme žít v klidu jako dřív.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*