Tohle vyrobil Žid! EU navrhuje označení výrobků z Izraele

Tohle vyrobil Žid! EU navrhuje označení výrobků z Izraele

Brzy EU rozhodne o návrhu, který má v plánu povinná označení pro výrobky, a to pouze pro ty vyrobené v Judee a Samaří a určené k vývozu. 

Judea a Samaří jsou dvě biblické oblasti, v dnešní době označovány jako „Západní břeh Jordánu“, jedná se tak v podstatě o „židovskou“ část Izraele. O návrhu má EU podle Israel national news rozhodnout brzy. V návrhu, pod který se podepsal šéf Evropské komise se píše, že by změna mohla být platná již od příštího roku, píše The Daily Telegraph.

Jedná se tak o reakci na návrhy možného bojkotu izraelských výrobků v rámci kampaně o „míru“ mezi Izraelí a Palestinou, který však podle EU znamená jasné a definitivní uznání Palestiny, která je ovládána teroristickou organizací nesnášející Izrael, coby oficiálního státu. Jedná se zkrátka o další útok na židovský stát. EU navíc opakovaně odmítá označit podobně rituálně připravené potraviny kvůli strachu, že by viditelné označení „halal“ uráželo místní muslimskou komunitu.

Láhve vína Shiloh, které jsou vyrobené a plněné v židovské osadě Shiloh na břehu Jordánu Foto: EPA
Láhve vína Shiloh, které jsou vyrobené a plněné v židovské osadě Shiloh na břehu Jordánu Foto: EPA

Mezi výrobky z Izraele a halal výrobky je podstatný rozdíl. Košér potraviny nejsou vždy košér jen proto, že byly vyrobeny v židovském státě, rituální halal potraviny jsou však „náboženské“ každým coulem. EU tak opět navrhuje zcela diskriminační postup, kdy viditelně označí výrobky z židovské země a ignoruje hlas lidu, který volá po zcela jiném. Navíc koketuje s nacistickou rétorikou.

Poslední označení podle židovství navrhli a schválili nacisté. Po nich ještě nikdo. Nyní to navrhuje Evropská unie, definiční organizace multikulturalismu, která tak prokazuje svojí nenávist vůči Izraeli, tedy vůči jejím obyvatelům. Zkrátka EU udělala další krok k dalšímu ohrožení Židů. A to nemluvíme o tom, jak mlčí, když Židé mohutně prchají ze Skandinávie a Francie kvůli neustálé šikaně a ohrožování tamními muslimy, kteří je chtějí beze všeho zabít. EU tak podporuje vzrůst rasového násilí a nyní i naznačuje, že s nacisty a radikálními muslimy v podstatě souhlasí.

Chceme být stále ještě v EU?

 

 

Blog autora http://kubasek.blog.idnes.cz/

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Tohle vyrobil Žid! EU navrhuje označení výrobků z Izraele

  • · Edit

    Označení podle židovství navrhují lidé, kteří se schovávají za Evropskou unii. Nestálo by za to, je vypátrat, zbavit je funkcí a vyhodit na dlažbu? Není to dokonce trestné? Vážně chceme, aby se vrátily doby nacismu?

  • NEKUPOVAT a BOJKOTOVAT produkty od zidu, kteri od r. 1947 okupuji Palestinu a vrazdi jeho obyvatelstvo!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*