Tohle není k smíchu, ale ani k pláči. Tohle je na pohlazení lopatou přes ústa!!

Tohle není k smíchu, ale ani k pláči. Tohle je na pohlazení lopatou přes ústa!!

Považuji za zcela legitimní záležitost situaci, kdy se po prohraných volbách hledají příčiny a viníci neúspěchu. Čestný politik při svém debaklu, či debaklu strany, kterou reprezentuje, by měl v každém případě zaujmout sebereflexivní postoj a vyvodit z něho důsledky. Bohužel postoj čelních představitelů KSČM je vůči slušnosti a cti nulový!! Vše jen za zachování svých lukrativních postů dokud strana nepadne na hubu úplně!

Nebudeme měnit ÚV a nahrazovat stávající kádry ještě staršími nebo mladými bez zkušenosti. Ano- toto je argument pseudosoudruha Dolejše. Ano-toho Dolejše, jenž se dá řadit k vítačům migrantů. Osobně tento jeho argument odmítám, neboť nemá reálné opodstatnění. Jsou mnohem starší komunisté, než je pan Dolejš a jsou mnohem agresivnější, akceschopnější a především se nekývají ve větru jako stéblo trávy. Totéž lze říci i o některých mladých komunistech. Zajisté nemohou mít tolik zkušenosti jako ti starší soudruzi, ale na druhé straně zas nejsou tak zkažení politikou a politikařením jako například klika okolo pana Filipa. Strana nepotřebuje umírněnost, uhlazenost, či doslova řiťolezectví. Strana potřebuje akceschopnost, důraz, tvrdou a věcnou rétoriku, pronárodní postoj a hlavně-Marxisticko- Leninský směr! Strana musí být sebevědomá a drzá.

Tím Marxisticko-Leninským směrem není současné vedení strany schopno stranu vést. Důvod je prozaický. Jsou to totiž příslušníci buržoazní třídy a při směřování Marx-Leninským směrem by šli sami proti sobě. Bylo to tedy velmi naivní si myslet, že budou mít snahu stranu pozvednout. To se už potvrdilo při debaklu o krajských volbách. Nyní při volbách parlamentních byl sešup ještě výraznější a vlastně se jedná o potvrzení dlouhodobějšího vývoje a záměru určitých stranických struktur. Progresivní Komunisté jsou umlčováni a vytlačováni a samotný okraj vnitrostranického dění, což bohužel mnozí řešili a řeší odchodem ze strany.V poslední době dochází k jistému souboji argumentů mezi mou osobou a jistým panem Josefem Hellerem. Je to takové mediální utkání. Musím Přiznat, že už mě tento pán přestává se svými teoretickými plky bavit. Samozřejmě, že k němu mám úctu jako ke staršímu člověku, ale po stránce politické a komunistické je to šmejd.¨

Ne že by mi docházeli argumenty, ale rozpravy s ním je jako mluvení do sudu. Nechci vůči jeho osobě používat hrubší výrazy, jelikož je to o mnoho starší člověk, ale někdy je na pohlazení lopatou přes ústa. Tento teoretik-neschopný jakéhokoliv aplikačního procesu si dovolí mi říkat, že nevím, co je Marxismus. Že jsem v mládí četl špatné příručky a vykládám si jej špatně. Nikdy a nikde jsem netvrdil, že nejsem znalec Marxismu. V tomto směru se mám ještě mnoho učit, ale vím jistě, že základní teze jsou konstantou a tedy neměnné a ten kdo si je účelově mění a přetváří k obrazu svému je oportunista. Tím, že pan Heller vychází z dikce socialismu pro 21 století to jenom potvrzuje, a já osobně tuto dikci nazývám sociálně-demokratickým paskvilem. To totiž není reálná cesta k rovnoprávné, socialistické a následně komunistické společnosti. Jenže-co se tady snažím. Kdo z občanů četl knihu socialismus pro XXI století? 10 lidí z milionu??

Pan Heller mě jak jsem jíž dříve napsal, nazývá rasistou, fašistou a teď dokonce politickým turistou po stranách levicového politického spektra. Myslím pane Heller, že by bylo poctivé říci, že vám docházejí argumenty, než se snižovat k veřejnému lhaní! Není to hodno starého muže. Ti, kdož mě blíže znají, tak vědí, že jsem byl pouze příslušníkem KSČM a v raném mládí SSM. Nikdy jsem se nehlásil k jiné politické straně, či ideologii. Nyní jsem bez politické příslušnosti, ale svého komunistického přesvědčení jsem se nevzdal a nevzdám a to i kdyby proti mě šlo Hellerů, Filipů, Dolejšů třeba tisíc. Není však v současnosti na místě, abychom se zabývali vzájemným názorovým rozporem. Nyní nejde o Rambouska nebo Hellera. Nyní jde o osud celé strany a tisíců lidí v ní !!!

Víte-takový Kalousek. Všichni ho znáte. Je to šmejd šmejdů, ale překvapil mě. Jeho TOP dostala na zadek a tak přijal krutou realitu a odpovědnost. Ať se vám to líbí nebo ne, tak se výjimečně zachoval poctivě a odstupuje ze své funkce předsedy strany. Ptám se tedy – proč se Filip, Dolejš a jeho další pricmrndávači  nezachovají čestně?? To jste komunisti?? Hovno komunisti-korytáři jste a vyžírky, bránicí si své městečko. Vám nejde o stranu a o lidi ale jen a jen o sebe.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tohle není k smíchu, ale ani k pláči. Tohle je na pohlazení lopatou přes ústa!!

  • Nevěřím, že volby byly regulérní. Někdo to tak naplánoval a tak to dopadlo. V dnešní době kdy počítačová data mohou být klidně experty manipulována je to celkem normální. Také k výpadku při sčítání dat došlo. Ale nikdo neví proč a kdo a všichni hlásají, že to nic neovlivnilo.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*