To vy můžete za Babiše, když podceňujete IQ našich občanů!

To vy můžete za Babiše, když podceňujete IQ našich občanů!

K tomu, aby byla kritika Babiše aspoň za nehet věrohodná, museli by odstoupit lidé s vedení stran, jež ho nejvíce kritizují, ale ve vedení si drží lidi odpovědné za Babišův vzestup.

Ovšem pokud na něj útočí lidé, kteří mají buď sami máslo na hlavě z časů, kdy téměř nikdo ani jméno Andrej Babiš neznal, nebo kteří přinejmenším kryli čachry jiných svých spolustraníků…, působí to jen jako zoufalá snaha politických „šachistů“, kterým nevyšla jejich kalkulace – Babiše využít a pak odkopnout –, příp. jako předvolební hysterie těch, kterým hrozí oslabení vlastních stran vlastní vinou, např. nedostatek odvahy k sebekritice a očistě těchto stran od lidí, kteří, ať už z jakýchkoli důvodů, své straně odpuzují voliče možná podstatně víc než samotný Babiš.

Někteří vrcholní politici, nebudu jmenovat, však každý inteligentní člověk si jména doplní sám…, se domnívají, že občané jsou tak sklerotičtí, že už si nepamatují ne jen to, co kdo má za „škraloupy“ z dob řekněme před pěti, deseti či patnácti lety, ale že si dokonce nepamatují to, co dotyčný prohlásil před týdnem, takže mohou bez mrknutí oka do médií hlásat pravý opak toho, co hlásali ještě před čtrnácti dny…, však oni to volební poradci nějak „ošolichají“. A když se pak lidé odklánějí od strany, která právě takovéto lidi opakovaně tlačí do velmi vysokých stranických funkcí, tak hystericky křičí, že za to může Babiš, Zeman, Putin, příp. xenofobové, populisté či zahraniční propaganda.Ale realita je přesně opačná – to oni mohou za Babiše! Kdyby takovýchto politiků, kteří nehorázně podceňují inteligenci našich občanů, nebylo, kdyby se tzv. tradiční strany místo hysterických výkřiků jejich představitelů, jak Babiš krade, ale oni jsou a vždycky byli čistí jako lilie, kdyby tyto strany v čas provedly důsledné sebeočištění od různých těch kariéristů, kmotrů a pijavic, kteří nalezli do politiky nikoli aby dělali něco pro tuto zemi a její obyvatele, ale výlučně kvůli získání moci a osobnímu obohacení…, tak ani Babiš dneska není tam, kde je!!!

Takže než bude odvolán Babiš, měli by v první řadě odejít nebo být odvoláni ti, kteří jsou stejní nebo ještě horší…, ale mají tu drzost oblbovat lidi demagogií, že Babiš je „arcilotr“ a oni jediní nás mohou před ním zachránit. A až budou ve vedení tradičních stran skutečně věrohodní lidé, kteří se neušpinili, pak teprve má smysl rozjet skutečného „antibabiše“, do té doby to bude jen předvolební komedie, nebo spíš nepovedená fraška!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*