To jsem to s těmi muslimy zase vymňouk…

To jsem to s těmi muslimy zase vymňouk…

Je to skoro 50 let, kdy jsem se skupinou muslimů setkal poprvé a vlastně i naposled. Marcel S. člověk, který v CKM rozděloval průvodce ke skupinám, byl od svého řídícího důstojníka špatně instruován nebo i celá StB byla přiblblá

Jinak by totiž ti „umělci“ věděli, že muslimové ženskou prostě poslouchat nebudou, kdyby čert na koze jezdil. A tak chudák Dana P. nejenže se později nešťastně vdala, ale nevěděla si s tou neukázněnou skupinou rady. Jakoby tam nebyla.

Student mívá v létě volno, vystavuje tělo slunci a večer poctivě dělí mezi pivní dýchánky a milování. To jsou, v podstatě, pro mládež ty dva nejlepší koníčky. A tak já, zcela bez závazků (Drahuška to trochu obrečela) jsem se vydal vstříc nečekaným zážitkům.

Začalo to hned asi hodinu poté, co jsem nastoupil. V Hotelu Junior v Žitné (tam žádný Lenin není – podle toho se ta ulice dá zapamatovat) byl podáván oběd. A jak se dalo čekat, pro muslimy velmi, velmi výživný. Vepřový řízek s brambory a zeleninou.

Když si dnes představím, že jsem ty nebohé věřící přesvědčil, že se jedná o telecí (small cow) a nikoli vepřový řízek, mám trochu špatné svědomí. A jen jeden kverulant tvrdošíjně vykřikoval I do not believe you, ale nebylo mu to nic platné. Byl o bramborách a zelenině, což také není špatné.

A když už je řeč o Arabech, kteří jsou samozřejmě, jak jinak, velmi mírumilovní, tak stačilo, abych jednoho z nich poučil, jak lze koupit pistoli (mně to předtím vysvětlili jiní) a sice, že stačí vyměnit dolary v oficiálním kurzu, asi 1:7, a pistole je doma. Což ti další bystře aplikovali.

Nemohu celý článek zaplácnout jednou skupinou a tak ještě zmínka o cestě do KV. Tamější hotel Central neměl tolik dvoulůžkových pokojů a tak pro 4 manželské páry vyčlenil dva čtyřlůžkové. Prostě Homolka a tobolka po karlovarsku.

Ten rykot a jekot jste neslyšeli. Nemožné, neslýchané a neproveditelné. Ve výsledku pak udělali z jednoho 4-lůžkového 5-lůžkový a tam šoupli mě a čtyři Egypťany. Nebylo to špatné, měli spoustu skotské a amerických cigaret na prodej a člověk se i za socialismu musel otáčet, že?

A nyní k meritu věci. Naše milá kolegyně paní Holotová uveřejnila včera článek:

Ministerstvo zahraničí varuje: nelíbejte se a nedržte se za ruce nebo Vás zavřou!

  1. 03. 2017 17:53:11Chystáte se na dovolenou do Spojených arabských emirátů a nejste sezdaní? Dejte si pozor na projevy náklonnosti na veřejnosti nebo můžete skončit v emirátské base. Mladý milenecký pár je už kvůli nemanželskému sexu ve vazbě!

Zdroj: http://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=592378

A já ji, po ledabylém přečtení perexu takto odpověděl a dostal jsem i příslušnou reakci.

Jiří Hermánek 46220

To je tam normální a hloupý, kdo to neví. Každý stát je suverén.

Proč bychom méli muslimy stále k néčemu nutit, když nechceme, aby to oni dělali u nás?

+1/0 doporučit

13.3.2017 19:53

Jiřina Holotová 15283

Jste to tentokráte mějak domotal, pane kolego

Tak, samozřejmě, každý máme svou pravdu, ale já ji napsal jen půl, zatímco paní Holotová celou. Samozřejmě, že se při návštěvě cizí země musíme chovat podle tamních zákonů, nařízení a také zvyků. To dobře znají třeba nudisté.

Na druhou stranu ale nesmírnou pravdou je, že zatímco si UAE (SAE) na své území žádné takové trhany nepustí, tak my je vítáme s otevřenou náručí.

Prostě a jednoduše, naše civilizace se přežila. Dosáhla svého vrcholu a všechny „moderní pitomosti“, jako je třeba homosexualismus, ngoismus, lidskoprávní výstřelky do překlopena (tedy se záporným výsledkem)…

…a také vše ostatní, co jsem nestačil citovat, nás tak oslabuje, že nás prostě v příštích generacích životnější, přirozenější a dravější společnost spolkne jak malinu. Přečtěte si prosím ten článek paní Holotové, ať její myšlenky nezapadnou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*