To je síla. Vedení města Brna provádí letákovou kampaň v arabštině. To je v Brně již tolik arabských uprchlíků?

To je síla. Vedení města Brna provádí letákovou kampaň v arabštině. To je v Brně již tolik arabských uprchlíků?

Hnutí Slušní lidé a Soukromníci upozornilo na to, že Brno už nehledá interkulturního pracovníka s arabštinou. Už jej našlo a propaguje jeho „služby“ na arabskojazyčných letácích. Chcete pomoci s vyřizováním dokumentů? Chcete pomoci s jednáním na úřadech? A neumíte česky a ani anglicky? Tak přesně po Vás je vhodná zaměstnankyně magistrátu Brna, která hovoří plynně Arabsky!



Tak jak píše Hnutí Slušní lidé a Soukromníci : Vítejte v Brně roku 2018! Takto brněnská koalice ANO2011, KDU-ČSL, TOP09, ŽítBrno, Pirátů a Zelených komunikuje se svými příštími voliči. ODS a ČSSD neudělají nic a SPD je infiltrována kavárnou přes exčlena TOP 09 Jana Hrnčíře.

Já si ovšem kladu jinou otázku: Opravdu je v Brně najednou tolik Arabů co neumí česky nebo anglicky? Kteří potřebují služby úředníku z magistrátu jenž hovoří arabsky? A ke se najednou tihle lidé v Brně vzali? Jsou to uprchlíci? Nebo jsme svědky účelově vytvořeného úřednického místa, aby se zajistilo teplé místečko pro rodinné příslušníky multikulturní lobby?

Například koordinátorka celé této věci, uvedena na letáku, Karin Atassi patří do široké rodiny příbuzenskými vazbami propojené s vedením Ústředí muslimských obcí v ČR a brněnské mešity:

Správní rada Islámské nadace v Brně – předseda Muneeb Alrawi, člen Assem Atassi a do konce roku 2015 byl členem správní rady i Jalal Atassi. Viz. Justice.cz

Již několik roků upozorňuji na stále větší propojení multikulturních aktivistů s islamistickými strukturami (například v knize Eurabia) a ptám se: Nejsme svědky právě i tohoto mafiánského systému v Brně? 




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “To je síla. Vedení města Brna provádí letákovou kampaň v arabštině. To je v Brně již tolik arabských uprchlíků?

  • Brno se stává průkopníkem servilnosti vůči Arabům a zřejmě zamoření Brna tímto etnikem je pro ně normální. Je to děs a běs co to tam je za naše nemyslící a hloupé občany, kteří propagují toto etnikum. Zřejmě je tam líheň prostomyslných lidí, kteří za peníze jsou ochotni ničit naší vlast pomocí nepřizpůsobivého a nebezpečného etnika ..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*