„To je islám“: BBC vyzpovídala muslimského duchovního, který tvrdí, že má právo se oženit s 9letou dívkou

„To je islám“: BBC vyzpovídala muslimského duchovního, který tvrdí, že má právo se oženit s 9letou dívkou

Nejméně 25% všech dívek v Nigeru se provdalo ve věku do 15 let a 76% do věku 18 let. Jedná se o nejvyšší míru dětských sňatků na světě.

Podle islámského práva (šaría) se mohou dívky provdat v jakémkoli věku, pokud jsou „dostatečně zralé“.V muslimských zemích, jako je Jemen, Írán, Afghánistán, Somálsko, Pákistán a Súdán, jsou dívky považované za „dospělé“ a jsou prodávány pro nucená manželství s dospělými muži jejich vlastními rodinami. Existují dokonce i případy dětských manželství v západních zemích, protože přistěhovalci tuto tradici přinesli i na Západ.

Podívejte se na tento rozhovor BBC. Je z roku 2014, ale od té doby se nic nezměnilo.   

Termín „islamofobie“ byl vytvořen muslimským bratrstvem, aby umlčel jakoukoli možnou debatu o problémech, které má islamismus s moderností.

Levice jej používá k vylíčení každého, kdo kritizuje islám jako „rasistu“a ignoruje skutečnost, že islám je ideologie, která nemá nic společného s rasou.

Na Západě dokonce probíhají pokusy kriminalizovat kritiku islámu. Začalo to tehdy, když se Saúdská Arábie a muslimské země pokusily prosadit rezoluci OSN, která by přinutila západní země kriminalizovat kritiku islámu.

Parlament v Kanadě schválil legislativu „Motion M-103“, jenž odsuzuje tzv. islamofobii (strach z islámu) v přípravě na zákon o rouhání v Kanadě.

Podle zákona šaría o rouhání, každý, kdo kritizuje islám nebo proroka Mohameda, by měl být zavražděn. V Saúdské Arábii a Íránu jsou muslimové popraveni, pokud jsou obviněni z rouhání. V Pákistánu, kde je tato situace ještě horší, radikální muslimové používají zákon o rouhání k pronásledování křesťanské menšiny.

Je to ten zákon, který chce levice přijmout?

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„To je islám“: BBC vyzpovídala muslimského duchovního, který tvrdí, že má právo se oženit s 9letou dívkou

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*