To co nyní předvádějí tzv. lidskoprávní organizace, už je hodně přes čáru

To co nyní předvádějí tzv. lidskoprávní organizace, už je hodně přes čáru

Italové se konečně probudili a pochopili, že svoji zemi zachrání nikoliv zamořováním země dalšími migranty, nýbrž ochranou svého pobřeží.

Před několika dny přišly zprávy o nabídce italské policie humanitárním spolkům, které loví migranty poblíž libyjského pobřeží a následně je vyloďují v italských přístavech, aby s italskou policií spolupracovaly na chytání pašeráků, tedy aby umožnily policii pobyt na palubách jejich lodí. Nejdříve to vypadalo nadějně, posléze se však jasně prokázala kartelová jednota všech neziskovek, neboť postupně všechny spolupráci odmítly, prý „aby se migranti necítili kriminalizovaní“. To, že ve skutečnosti tito lidé páchají přestupky, neboť ničí své dokumenty, lžou o svém původu a jsou připraveni vtrhnout na kontinent jako jeho dobyvatelé, tyto organizace neřeší. S velkou pravděpodobností se pan Soros, či kdo další, zhrozil, že jeho islamizační plán dostává trhlinu a neziskovky zpacifikoval. Italové však, zaplaťpánbu, už pochopili, že nečinnost, resp. nátlak na další země EU, kterou až doteď praktikovali, jsou neproduktivní a situace v Itálii je neudržitelná, takže konečně konají. Italský parlament vládě schválil návrh, aby italské armádní námořnictvo pomáhalo libyjské pobřežní stráži v boji proti pašerákům (https://www.novinky.cz/zahranicni/445248-italove-nasadi-u-libye-proti-paserakum-migrantu-armadu.html ) – konečně!

Reakce humanitárních organizací je tristní: – není žádoucí, aby byli migranti v Libyi zadržováni, je obava z krutého zacházení s nimi. Ta obava je jistě namístě. Namístě je tedy, aby se humanitární organizace vrhly na záchranu těchto lidí a pěkně a spořádaně je přepravily zpět do jejich domovů – co, pane Sorosi – dáte se na skutečnou humanitu?

Nechce se věřit, že v lidskoprávních organizacích je taková masa lidí, kteří nevědí, k čemu jsou zneužíváni. Jenže historie už tolikrát ukázala, že stačí málo – pár populistických pobídek a lidé páchají neskutečné svinstvo. Jestlipak si budou za padesát let starci a stařeny z neziskovek rvát vlasy v odpovědnosti za neštěstí Afričanů, na kterém se oni podíleli, když je s láskou „zachraňovali“ a nabádali tak další davy nešťastníků k následování v runu na Evropu? Soros a jeho klika si jistě rvát vlasy nebudou, ti budou kout další pikle k decimaci světové populace, a to tak dlouho, dokud se světová populace neodhodlá k jejich vymýcení.
Reklama

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “To co nyní předvádějí tzv. lidskoprávní organizace, už je hodně přes čáru

  • Ti rádoby láskyplní občané, kteří mají největší lásku sami k sobě, protože jim to královsky vynáší, nám zde chtějí připravit
    v budoucnu peklo. Ta etnika, které poslušně dováží se nesnesou mezi sebou natož mezi Evropany. Toto činění je naplánováno NWO a cílem je chaos a depopulace obyvatel a také případným mísením hloupnutí evropského obyvatelstva. A tito dobrodinci jako vykrmená Faltová a unylý Rozumek nám vlastně připravují NEHEZKOU BUDOUCNOST. jSOU HLOUPÍ, PROTOŽE JE TO SEMELE TAKÉ A TY JEJICH PENÍZE SI MOHOU NĚKAM STRČIT TY JIM NEBUDOU NIC PLATNÉ. Neziskovky, které činí tato zvěrstva je nutno okamžitě zrušit a ne je ještě podporovat ze státního rozpočtu. Ať pracují pro Sorose v USA Volme ty strany, které mají v programu zrušení neziskovek a nulovou toleranci k přijímání ekonomických migrantů..

  • Zatím znám tlustou Faltovou, Rozoumka, bylo by dobré vyfotit všechny ty dobrosery z lodí, co zachraňujou teroristy z Afriky, aby jeden věděl, jak vypadají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*