Tim Allen: Hollywood je teď jako nacistické Německo

Tim Allen: Hollywood je teď jako nacistické Německo

Tim Allen přirovnal život v Hollywoodu jako republikán, k tomu, jako být Žid žijící v roce 1930 v nacistickém Německu.

Tento herec a komik řekl v pořadu Jimmyho Kimmela Live, že atmosféra v takzvaném „liberálním“ Hollywoodu je teď nesmírně fašistická. Podle Allena, svoboda projevu a rozdíly v názorech jsou aktivně potlačovány a odrazovány elitou.

„Musíte si zde skutečně dávat pozor,“ řekl Kimmel. „Dostanete nakládačku, pokud nechcete věřit tomu, čemu věří ostatní. Je to jako v Německu ve třicátých letech.“

Podle Allena, hollywoodská elita se obrátila na McCarthyismus za účelem odůvodnění svých neustálých útoků na konzervativce.

Allen řekl, že každý, kdo podporuje republikány je nucen „se ukrývat a být v exilu“, stejně jako byli pronásledováni komunisti během neslavného Red Scare.

Jeho komentáře potvrzují dopis napsaný anonymními zasvěcenci, kteří nedávno uvedli, že manažeři Hollywoodu nařídili hvězdám podporujícím Donalda Trumpa, aby neprojevovali podporu pro prezidenta –  jinak navždy přijdou o svou kariéru v zábavním průmyslu.

Tim Allen je jednou z mála celebrit a otevřených hlasů Hollywoodu, která je ochotna se postavit elitám a ukázat svou podporu prezidentovi. Allen se připojil k dalším jako je Nicole Kidman, Morgan Freeman a Roseanne Barr, kteří se nebojí říkat pravdu a jít proti proudu.

Celý rozhovor na Youtube:
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*