Tikající bomba, říká o Švédsku a jeho imigrační politice bývalý vlivný švédský politik

Tikající bomba, říká o Švédsku a jeho imigrační politice bývalý vlivný švédský politik

Většina policistů ve Švédsku zvažuje změnu zaměstnání. Tisíce zapálených aut. Nebezpečí téměř všude. Budou Švédi běhat již jen s ozbrojeným policistou ve speciální vestě v zádech? Budou švédští důchodci bydlet spolu s azylanty?

„Mnohé části země již nejsou pod kontrolou státu.“ „Na mnoha vlakových stanicích, knihovnách a nemocnicích se stalo vyhrožování personálu každodenní rutinou.“ „V problémových oblastech jsou obchody nuceny zavřít.“ „Kvůli nekontrolovanému zločinu si již nemohou pořídit ani pojištění.“ „Házení kamení na policii nebo personál zdravotní služby je nyní „normál“.“ „Použití ručních granátů při útocích je nyní srovnatelné s regiony Mexika, v nichž působí drogové gangy.“…………….Ivar Arpi, švédský novinář (Thelocal.se)

Švédská vláda neustoupí v integraci nových občanů a vytvoření multikulturní a pestré společnosti ani o krok a chce do roku 2018 ubytovat dalších 100 000 přistěhovalců. Bývalý a respektovaný ministr financí Kjell-Olof Feldt má o budoucnost Švédska obavy a současnou imigrační politiku označil za „tikající bombu“. Když reagoval na dotaz, co mohou tradiční politici udělat pro řešení děsivých problémů současného Švédska, tak jen konstatoval….“Nevím. Myslím, že sotva někdo ví.“ Smutná to slova.

Situace v novém a obohaceném Švédsku není sice radostná a bezpečná, ale minimálně papež František ví, co dělat. Protože prý islám není žádný terorismus, migrace nepřináší nebezpečí, ale rozvoj a obohacení, tak by měli všichni prý tak vzorně integrovat nové spoluobčany jako Švédsko, protože Švédsko tuto integraci vzorně zvládá. Tak zpět z opevněného Vatikánu do reality toho, jak integraci příchozích azylantů ve Švédsku „vzorně“ zvládají.Podle švédského novináře Pedera Jensena se kdysi příkladně sociálně soudržná země hroutí pod tíhou své „vítačské“ politiky. Konstatuje, že již stačí jakýkoliv den otevřít noviny a dočtete se o sexuálních útocích, znásilňování, ozbrojených loupežích a přestřelkách gangů migrantů. Mohlo by se zdát, že nebezpečné jsou jen ty oficiálně neexistující zóny, ale bezpečno nemusí být ani v knihovně, nemocnici, nebo pouze při venčení psa. Pod obrovským tlakem se ocitli švédští policisté, kterých není tolik, aby mohli hlídat i například knihovny, ale představa, že by po setmění běhali ozbrojeni s každým kondičním běžcem ve Švédsku (zatím jedno město) je téměř komická. (Přidej ty tlouštíku, ať mě někdo nepodřízne, nebo neznásilní)

Jen od ledna do září tohoto roku bylo ve Švédsku zapáleno 6000 aut! Cílem násilných útoků se stali i školy, státní budovy, policejní vozidla, stanice i policisté v soukromí svých domovů. Jen koncem října byly napadeny kamením a petardami čtyři policejní stanice a 18.10. byl na policejní stanici v Helsingborgu dokonce spáchán pumový atentát, kde nikdo nebyl naštěstí zraněn, ale velká část budovy byla poškozena. „Útok na policii není jen útokem na společnost, ale na bezpečnost všech“…švédský policejní komisař Dan Eliasson.

Bohužel jen o deset dní později se ocitl pod noční palbou asi dvaceti nábojů policista a jeho rodina z Vasteras ve vlastním domě, když spali a jen štěstí podle šéfa regionální policie Carina Gotblada zabránilo masakru. Švédská Národní rada pro prevenci kriminality tyto činy prověřuje, ale prý není možné určit, zda se útoky na policii stávají častějšími! Výzkum této instituce však potvrdil vzestup „obyčejných hrozeb a obtěžování“. „Tyto útoky mají tendenci posílit „zastrašovací kapitál“ pachatelů a ukázat, že jsou tvrdí a nebojí se policie.“ Ano, přijde mi, že všechny obavy a strach teď mohou sdílet původní švédští občané, včetně dětí i důchodců.

Většina švédských policistů (58%) zvažuje změnu zaměstnání. Ve městě Oskarshamn mohou nově využívat kondiční běžci a běžkyně po setmění policejní doprovod. Ozbrojený doprovod ve speciálních vestách. Již zpráva z loňského roku tvrdila, že polovina žen se sama v noci ve městech necítí bezpečně a 43% ani ve dne. Letní hudební festivaly jsou kapitolou sami pro sebe, ale ten v Goteborgu se po epidemii sexuálních útoků na podobných akcích bude konat již jen bez mužů, tedy kromě transsexuálních mužů, ti tam mohou.

Ve Švédsku transgenderismus velmi podporují a o těchto speciálních lidech dokonce vydávají i knížky pro předškoláky. Co na takové příběhy a osudy říkají například nově příchozí muslimští migranti nevím, ale tolerance není tou nejsilnější stránkou islámu. Spíše by mě zajímalo, co na to říkají švédští rodiče?

Mě to přijde nepochopitelné, učit toto předškoláky, ale již i u nás prý stoupá počet nespokojených dětí ve svých tělech. Jestli za to nemůže i ta všudypřítomná genderová propaganda, která to normalizuje tak, že mi to od těchto aktivistů již zní téměř jako přednost být kymkoliv, jenom ne tím, kým jsme se narodili. To je asi moc obyčejné. Nová doba, nový svět, nové Švédsko, nový lidé, nová pohlaví a aktivističní mravokárci a tvůrci nových hodnot, kteří se nezastaví před ničím.

Nová kniha švédských předškoláků propaguje transsexualitu mezi batolaty a předškoláky. Hlavními hrdiny této „pokrokové“ dětské knihy jsou Hasten a Husse, když Hasten je muž, který se však obléká jako žena a používá rťenku a Husse je jeho kůň, který však tvrdí, že je pes! Chudáci děti, když je jim tvrzeno téměř od narození, že kůň může být pes, když je tou „speciální transbytostí“. Děti, které již knihu viděli, podle autorky Sussane Pelger (PhD z genetiky a biologie) odpovídali na dotaz, zda muž může nosit šaty a používat rtěnku kladně. „Jste takový, jací jste.“ „Takoví jste nejlepší.“ Dětí je mi samozřejmě určitě líto, hlavně těch, které kniha inspiruje ke změně pohlaví a ony potom budou žít v zemi, kde k tomu určitá část obyvatel nebude mít nikdy pochopení, ale to možná oni sami pochopí až v dospělosti.

Ve Švédsku je již nedostatek volných domů i bytů a to proto, protože přednostně musejí dostávat ubytování nově příchozí žadatelé o azyl. Na okraji Stockholmu v Ekero chtějí nově došlé žadatele o azyl ubytovat společně se starými lidmi v domově důchodců, kde jsou prý jediné volné prostory! Podle manažera pro integraci Anderse Angriuse to prý bude pozitivní krok.

No, to skutečně nevím jak moc pozitivní krok to bude, ale pokud by v budoucnu mělo těmto starým lidem býti ublíženo, tak bych pana reegionálního manažera pro integraci hnal k odpovědnosti, protože mě to zní už teď jako další obří švédský skandál, který by mohli pocítit ti nejraznitelnější.

Ve Švédsku si jsou všichni občané rovni, ale dle vůdce liberální strany Jana Bjorklunda by ti nejlepší švédští učitelé neměly učit švédské studenty, ale nově příchozí imigranty.

Tak to je taková rovnost, že to snad ani jiný než švédský nápad být nemůže.

Zdroje: Protiproud: Švédsko již téměř ve válečném stavu: Slavná výloha migrační invaze před kolapsem. Nejatraktivnější země pro zločince. Budou policisté dezertovat?…Středoevropan: Lidé chodící ve švédském městě Oskarshamn běhat mohou využít policejní doprovod…Ve Švédsku vyšla kniha propagující transgenderismus pro předškoláky…Ve Švédsku budou žadatelé o azyl bydlet v domovech důchodců společně se švédkými důchodci…Svobodné noviny: Již byl stanoven den pro první festival bez mužů ve Švédsku…Nově příchozí migranti dostanou nejlepší švédské učitele….PL: Papež František. Islám není žádný terorismus. Migrace nepřináší nebezpečí, ale rozvoj. Všichni by to měli dělat jako Švédsko..

Amen
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*