Ti co nám vládnou se nám smějí

Ti co nám vládnou se nám smějí

Kdysi jsme doufali, že exaktní věda posune lidstvo ke společnosti, kde se nebudou lidi dřít, ale budou se mít dobře, a navzájen se mít rádi, mysleli jsme si , že je to cíl, všech těch kdo mají moc, mysleli jsme prostě, že to myslí v dobrém. Ale dnes jasně vidíme, že to nebylo tak, ti co nám vládnou se nám smějí, a není v tom nic jiného, než jejich vychytralost a zvrácenost. Kdo z těchto původně vlastizrádců pochopil a lituje toho, nechť vyleze z díry a řekne pravdu o tom všem.

Někdy před 25 lety se začala zvenčí, plánovaně, za účasti „našich“ kolaborantů rozkrádat naše země, tak jak v desetkrát zrychlené a dokonané verzi třeba na Ukrajině, což je cílem těch co nám vládnou, jak je vidno. Cílem je rozvrat, chaos, podpora perverze všeho druhu, genocida vlastního národa, vláda zla.

Jiří Dienstbier a Bohuslav Sobotka (Ilustrační obrázek) Foto: ČTK
Jiří Dienstbier a Bohuslav Sobotka (Ilustrační obrázek) Foto: ČTK

Jak tito „tidé“ postupují, aby se jim tento marný cíl podařil?

No lžou a kradou a podvádějí nás, ke své škodě, a to takto, vidíte to přece sami:

1. Rozkradli , „privatizovali“ nebo zlikvidovali co šlo z celého fyzického majetku bývalé ČSSR, a to včetně vody, a prodali by klidně i náš vzduch, udělali z nás otroky ve vlastní zemi.  Brzo se jim to obrátí na hlavu, těm, co to zůstali dělat.

2. Hned zpočátku ustanovili náš nový stát na základě tzv. „Otevřené společnosti“, to znamená že z principu vše, co je nám vlastní, jako dobrosrdečnost a pravda, je těmto hrůzistům tabu. Toto byly Havlovy myšlenky jenom částečně, hodně věcí převzal od Hitlerova filosova Heideggera, taková „třetí cesta“ , ale taky do pekla.
To, čemu říkáme pravdoláska, je legalizovaná vlastizrada.
Co u nás dělají Sorosovy „Open society“ a spol. fondy, nadace a neziskovky?
(Ammesty international, Člověk v tísni, Fond Otakara Motejla a mnoho dalších )
Co dělají lidé, kteří straní lži a podvodu, totiž zástupci árija/šárija fašisticko/fašistické sluníčkové propagandy jako kápo Halík, ale i zástupci falešných ekumenických „církevních“ firem ve veřejném prostoru ? Vždyť jim jde jenom o majetky a „slávu“ a chovají se jako zvířata, pravda je vůbec nezajímá, vykonávají vůli hlavy spojené hrůzy a vší perverze, totiž papeže Františka. On stojí za vší probíhající hrůzou na zemi, to si buďte jisti, je velitelem všech stran uměle vyvolaného sporu, ekumenické jednoty zla.

Toto se děje podobně viditelně ve všech „demokratických“ státech neboli těch, kde vládne zlo. Putin tyto elementy  pojmenoval, kdo je placený zvenčí si musí v Rusku dát před název „agent“.

3. Ustanovili ČNB jako zlodějskou instituci zapojenou do systému rozkrádání našeho státu. Tato banka má za úkol lhát a vyvádět reálně hodnoty z naší republiky. V tichosti nás zbavila za Tošovského většiny státního zlatého pokladu.Poslední dobou to uskutečňuje vlastizrádným „oslabováním kurzu“. Tady je potřeba si všimnout ne jejich blábolů, ale co s těmi „vytištěnými“ penězi udělají. Nikdy tyto peníze nejdou našemu státu, ale koupí si za ně třeba dluhy USA. Naposledy je to 10 miliard, předtím to bylo řádově 200 miliard. Podobně vytištěnými penězi disponuje i ECB, no a naši kolaboranti si je třeba od ECB půjčují a vytváří dluh z peněz, které neexistovaly, vytiskli je banksteři. Máme tedy svou peněženku ne ve své kapse, ale v kapse zloděje, a půjčujeme si od stejného zloděje. Nemají nás tito vlastizrádci za blázny? Jistě mají, ale jenom už chvilku. Že, pane Singere !!!

4. „Dotace“ z EU jsou peníze vzniklé podobným způsobem, totiž z ničeho, a slouží jako další prostředek k rozvrácení státu. Mnoho oslů je používá a neví nebo nemyslí na to, že by se ve spravedlivém systému tato danajská „pomoc“ nemohla uplatnit. Podívejte se na poslední dobu. Loňský rozpočet měl schodek pod 70 miliard a ČNB vyhodila 200 miliard. Blázni se přou o „nedočerpání“ 35 miliard. Zvracet. Pikantní je celý přístup EU na příkladu Řecka. „Pomoc“ EU Řecku je doslova vražedná, už prodávají z podstaty všechno. Za peníze, které nikdy neexistovaly. Model je to ale stejný všude, kam tito paraziti z FED-ECB-ČNB dosáhnou.

5. Dnes už se ale všichni ti, co nám škodili, přestanou smát. Vidíme docela zřetelně, kdo to je, podle toho, že se zjevně chovají jako rozumu zbavení. Říkají prezidentovi Zemanovi lživě fašista a sami podporují skutečné fašisty ve vládě Ukrajiny. Říkají, že chtějí najít společnou řeč s tou sebevražednou špínou z EU, co se právě obrací Merkelové na hlavu.
Říkají, že ta zvířata, co jsou vedle skutečných uprchlíků vůbec nepřišla zabíjet, ale ta zvířata přišla právě kvůli tomu. Nepřišla kvůli utlačovaným a vysmívaným lidem.  Mají, světe div se, za úkol sjednat nápravu. Pozabíjí koho mají, nakonec i sebe navzájem, aby tady  už bylo dobře, abychom už nepotkávali lidi, co nám škodí.

6. Máme už jenom dvě strany, a to velmi ostře ohraničené, stranu zla/lži a stranu dobra/pravdy. V prezidentu Zemanovi je očividně pravda, díky Bohu. Vladimír Putin, který byl kdysi zapojen do plánu světovlády, se dal jinou cestou, cestou na kterou předtím nevkročil, cestou pravdy. On vyhlašuje skutečné právo na zemi. A tak můžeme společně přistoupit  k soudu. Kdo to na východě vzbudil tohoto „muže pravdy“ a povolal ho do službby ? (Izaiáš41 a dál) A kdo to kráčí z Edomu a Bosry v rouchu rudě zbarveném ? Kdo to kráčí v hávu svého majestátu v ohromné síle své ? Já, který spravedlnost vyhlašuji, Já mocný k vítězství. (Izaiáš63,10,52,, Abakuk)

7. Ano, Spravedlnost už je tady, a lidem, kteří na Něho čekají, je zjevná činnost Ježíše Krista, který už se ujal vlády nad světem, všechno nám řekl dopředu, hodně podrobně.

 

Z redakční pošty

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*