The Saker: Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

The Saker: Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

Chtěl bych se znovu zmínit o kauze Skripalových. Jedna věc, jež se jich týká, vyvolává totiž znepokojení. A to ta, že Britové zřejmě drží otce Sergeje a jeho dceru Julii Skripalovy mimo dosah médií. Řečeno jinak – oba byli uneseni.

To, že nemohou mluvit, jak by chtěli, čili svobodně, prokázal jediný telefonní rozhovor mezi Julii Skripalovou a její sestrou Viktorií. Když se totiž Viktoria, žijící v Rusku, vyslovila v tom smyslu, že by ráda Julii v Anglii navštívila, odpověděla jí Julie takto: „Nikdo ti nedá britské vízum,“ po kterýchžto slovech nastala dlouhá chvíle ticha.

Ruský konzulát v Britanii už nesčetněkrát požádal britské úřady, aby Viktorii setkání se sestrou a otcem umožnily, ale vše, co Britové v odpověď na to až dosud učinili, bylo, že nechali prostřednictvím Scotland Yardu zaslat Viktorii jakoby Juliin dopis, který ovšem zcela průkazně nebyl psán Juliinou rukou a měl tento obsah: „Mám přístup k přátelům a rodině a jsem si vědoma svých specifických kontaktů na ruském velvyslanectví, které mi laskavě nabídlo jejich veškerou pomoc ve všem, co budou moci. V tuto chvíli však nemám zájem využít jejich služeb, ale jestliže náror změním, vím, jak je kontaktovat“.Jací přátelé? Jaká rodina? Vždyť tenhle text je totální nesmysl!

Juliina sestra Viktoria se už mnohokrát a nejrůznějšimi cestami, včetně oficiálních, pokusila navázat se svou sestrou kontakt, a pak už v zoufalství nejvyšším umístila 1. května na Facebook tento vzkaz:

Můj miláčku Julie,

Nekomunikuješ s námi a nevíme nic ani o tobě ani o Sergejovi. Vím, že nemám práno míchat se bez vašeho dovolení do vašich záležitostí, ale moc se o vás strachuji – o tebe i o otce. A také o Nuara (Nuar je Juliin pes, kterého Julia nechala ve psím útulku, když opouštěla Rusko – pozn. The Saker). Nuar je nyní v hotelu pro psy a oni teď od nás žádají za své služby peníze. Musíme proto rozhodnout, co s Nuarem uděláme. Jsme samozřejmě ochotni vzít si ho a starat se o něj až do doby, kdy se vrátíš domů. Kromě Nuara mám též starost o tvůj byt i auto. Můžeme s tím vším pomoct, ale potřebujeme k tomu tvé zplnomocnění, ať už pro mě, nebo pro sestru Lenu.

Jestliže si myslíš, že to vše má svou důležitost, napiš své zplnomocnění na ruském konzulátě v kterékoli zemi.

Na tuto výzvu žádná odpověď dosud Viktorii dosud nedošla.

Právě jsem se podíval do Googlu na heslo Skripal. Je zde jen informace z 10. dubna o tom, že Julia byla propuštěna z nemocnice.

To je poslední informace, kterou jsem našel.

Podíval jsem se i na Wikipedii. Tam není vůbec nic.

Musím se přiznat, že když jsem poprvé slyšel o ruských stížnostech ohledně současného osudu Skripalových, zdálo se mi, že dělají větší ruch, než je třeba. Myslel jsem si: Britové jim prostě řekli, že se je Putin pokusil otrávit, takže mají možná až dosud strach dávat o sobě vědět. A pak: Britové by nikdy neunesli cizího občana – a zcela určitě ne takto veřejně.

Teď si už tím ale tak jistý nejsem.

P.S. Ještě znepokojivější titulek k tomuto Sakerově článku napsal P.C.Roberts, od kterého jsme předmětný materiál dostali: Zní takto: Nechala Mayová unesené Skripalovy zavraždit, aby se Svět nedověděl celou pravdu?

Vybral a přeložil Lubomír Man

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/11/prime-minister-may-kidnapped-skripals-murdered-cant-talk/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “The Saker: Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

 • Proc je nutne take podezirat tajne sluzby MI a CIA? Kvuli jejich lzim o Iraku, Vietnamu, Libyi, atd. Kvuli bombovemu , utoku na Green Peace a jejich lod, kde byla jako pachatel usvedcena francouzska tajna sluzba. Za strileni v jedne arabske zemi na civilisty z jedouciho automobiu, ktere provedli agenti MI z GB. Pote co byli chyceni, zorganizovala GB jejich nasilne osvobozeni, drive nez mohli byt odsouzeni. Dalo by se libovolne pokracovat. Osocovani Ruska za zlociny bez dukazu a jeho nasledovne trestani sankcemi a demonizovanim jsou domenou USA, GB a Francie. Je znam i planovany incident pod false flag, kdy zapadni tajne sluzby provdedou utok taktickou jadernou zbrani nekde na zapade a okamzite z toho obvini Rusko, ktere bude pak celit ‚odvetnemu‘ atomarnimu uderu!!!
  Tohle uz neni nejaka kauza Skripal, to uz jde ve smeru rozpoutani jaderne valky s Ruskem a naslednym znicenim Evropy. Rusko se bude branit a cilem budou vsechny zeme NATO a USA. Proto rikam zde, ven z NATO, drive nez bude pozde!!!!

 • Cela kauza smrdi na hony false flag operaci MI a CIA. Chybi dukazy, Rusove nejsou pripusteni k vysetrovani, otraveni rusti obcane jsou izolovani os styku s pribuznymi a ruskymi urady.
  To jeste prolhanym Anglanum nestaci. Zradny Albion ted jeste nestydate dal broji proti Rusku a vyzaduje dalsi sankce.
  Je na case si uvedomit, ze jsme spojenci techhle lharu a ze nase kyvani na jejich lzi nas dela spolupachatelem. Budeme-li tyto prolhane a podle prasarny schvalovat, dostaneme se do situaci, kam nas nasi ‚spojenci‘ dostanou svymi podlymi zlociny, ktere jsme schvalovali, tj. do nestesti!
  Vysetreni kauzy Skripal je v nedohlednu, dukazy, ze pachatelem je Rusko stale chybi, podezreny z cinu neni dosud nalezen.
  Je cas vyvolat dusledky a vystoupit z NATO a EU. Svet se stal multipolarni a je treba vzit si nasi samostatnost zpatky z Bruselu a rozhodovat o budoucnosti nasi zeme sami, tj. obcane v referendu. Ne jak je tomu dosud, kdy za nas rozhoduji politicke hratky lokajskych splhounu, kteri si rikaji politici, poslusnych USA a EU !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*