Texaský guvernér zakázal veškeré povinné očkování

Texaský guvernér zakázal veškeré povinné očkování

V přímém rozporu s Bidenovou administrativou, guvernér Texasu Greg Abbott zakázal jakékoliv entitě, aby se snažila vnutit státu povinné očkování.

Abbott vydal prohlášení, v němž nabádal, že „Covidova vakcína by měla zůstat vždy dobrovolná a nikdy vynucená“.

Úřad guvernéra oznámil, že „žádný subjekt v Texasu si nemůže vynutit očkování proti Covid-19 od žádného jedince, včetně zaměstnance nebo spotřebitele, který proti takovému očkování protestuje z jakéhokoli důvodu osobního svědomí, na základě náboženského přesvědčení nebo ze zdravotních důvodů, včetně předchozího zotavení z Covidu-19“.„Tímto pozastavuji platnost všech příslušných stanov v rozsahu nezbytném k prosazení tohoto zákazu,“ dodal Abbot.

„V jiném případě federálního překročení dnes Bidenova administrativa šikanuje mnoho soukromých subjektů, aby zavedly povinné očkování proti COVIDu-19, což způsobuje rozvrat pracovních sil, který ohrožuje pokračující zotavení Texasu z katastrofy po COVIDu-19,“ poznamenal také Abbott ve svém prohlášení.

Vydal jsem exekutivní příkaz zakazující povinné očkování jakýmkoliv subjektem v Texasu.

Téma jsem také přidal na program zvláštního zasedání.

V září Biden oznámil, že každá společnost s více než 100 zaměstnanci bude podléhat povinnému očkování.

Abbottovy kroky jsou v příkrém rozporu s Kalifornií, kde guvernér Gavin Newsom zavedl povinné očkování pro všechny, včetně dětí, přestože jeho vlastní dcera nebyla očkována.

Exekutivní příkaz guvernéra Abbota je zajímavý i v souvislosti se společností Southwest Airlines, která nadále popírá, že by tisíce zrušených letů byly způsobeny tím, že piloti a zaměstnanci uspořádali koordinovanou „marodku“ na protest proti povinnému očkování.

Další stovky letů byly zrušeny.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*