Testování na koronavirus a David Icke; koronavirus není virus, je to bakterie

Testování na koronavirus a David Icke; koronavirus není virus, je to bakterie

Před časem jsem psala o tom, jak se „bikers“ (jezdci na motorkách) z celé Ameriky sešli ve městečku Sturgis v Jižní Dakotě a celých 10 dnů se tam radovali bez roušek, bez distancování – přesně jako za starých, dobrých časů, kdy jsme ještě byli všichni normální. Tehdy usem uvedla, že se jich tam sešlo 250,000 ale to se ukázalo nepravdivé. Nové informace říkají, že jich tam bylo půl milionu.

Zpravodajské zdroje vysílaly do světa zděšené zprávy o 250,000 nakažených koronou a jaká obrovská finanční zátěž to bude pro zdravotnictví (jakoby to zdravotnictví platil někdo jiný, než nemocní sami). I přední televizní stanice NBC News ohlašovala s vážnou tváří čtvrt milionu těžce nemocných.

Nic z toho nebyla pravda.

Z půl milionů lidí na jedné hromadě bylo 124 nových případů a jedno úmrtí v Jižní Dakotě a dohromady, i s jinými státy, kam se „bikers“ po skončení setkání rozjeli, to dělalo celkem 260 případů, což je 0.05% z celkového počtu zúčastněných. A to ještě je možné, že to nebylo pouze setkání motorkářů, které tyto nové případy způsobilo, ale současné otevření škol.

Pak je zde ještě další důvod proč ani těmto výsledkům není možno věřit – testy na koronu jsou velice nespolehlivé a tam, kde testují, tam je daleko větší výskyt nemocných. Kde netestují, nemocní nejsou. Bylo zjištěno, že tyto testy údajně nacházejí mrtvé zbytky starých infekcí a tyto vydávají za koronu. Skupina vědců analyzovala 25 studií PCR testu, který je na zjištění korony používán a který funguje na nevhodném podkladě namnožování množství DNA, neboli genetického materiálu. Zjistili, že test dokáže namnožit viry natolik, že je možno podezřívat koronu a přitom má testovaný člověk v sobě virů tak málo, že v žádném případě nejsou schopny vyvolat infekci.

Už i sám vynálezce PCR testu Kary Mullis varoval, že to není test použitelný pro infekční nemoci, ale nikdo na něj nedal a testuje se zbytečně pořád dál. David Icke říkal to stejné už někdy v březnu a taky na něho nikdo nedal.PCR test produkuje nové případy korony v době, kdy už dávno žádná korona virus neexistuje. To je důvod, proč obrovské množství testovaných jsou bez nejmenších příznaků chřipky – bohužel, zdravotní profese není zjevně natolik bystrá, aby to pochopili. Možná to ani vědět nechtějí, aby mohli dále testovat, oblékat se málem do skafandrů, nosit nejrůznější divné masky, helmy, přilby, štíty a kdoví co jiného, snad aby nám dokázali svou důležitost.

V nedávném videu mluví David Icke s Dr. Andrew Kaufmanem o testování na korona virus. Dr. Kaufman je lékař, dříve učil hematologii a onkologii. Také studoval biologii na prestižní MIT universitě a má rovněž ověření v psychiatrii. Dr. Kaufman říká, že testy na korona virus jsou 100% chybné. Takže ne 80% chybné, jak říká návod na test samotný, ale 100% chybné. Testy vyrábějí nové případy korony tam, kde žádná korona už dávno není.

Důvod pro jeho tvrzení je následující: každý diagnostický test musí být potvrzen co do funkčnosti státní regulatorní agenturou. V Americe je to FDA. Toto potvrzení se zakládá na tom, že test je schopen vyhodnotit materiál oproti určenému vzorku testovaného materiálu, kterému se říká „zlatý standart,“ v tomto případě oproti vzorku viru korony. Jenomže – korona virus nebyl nikdy nikým izolován, nikdy ho nikdo neviděl ani pod mikroskopem a je docela možné, že ani neexistuje! Když nemohl být virus izolován, nemohl být ani test na jeho vyhodnocení potvrzen, takže testování je naprosto nepodložené a je povoleno pouze jako nouzové řešení kvůli této uměle vyrobené epidemii.

Proto není přesně známo, co PCR test vyhodnocuje. Není totiž jisté, co je ten vzorek, podle jehož sekvence, neboli slovosledu test hledá podobné materiály v lidském těle. Když to není korona, co jiného to může být? Dr. Kaufman zjistil, že základní vzorek, používaný při PCR testu je náš vlastní DNA materiál. Jinými slovy, hledají přesně to, co my všichni už v sobě máme, co je součástí našeho DNA, co spolehlivě u každého najdou – a pak má každý z nás koronu, i když příznaky nemáme žádné, protože jsme naprosto zdraví.

Chápete to? Ten celý test je podvod a WHO a všichni ostatní to ví a pouze spoléhají na to, že lékaři budou mlčet, ať už kvůli nezájmu, nebo kvůli strachu že by byli šikanováni, kdyby mluvili jinak, než je požadováno, takže tím pádem my se toto nedovíme.

A to, že bychom mohli někoho nakazit i když nemáme žádné příznaky chřipky, to je holý nesmysl a kdo takové hlouposti uvěří, ten zaslouží ten strach, který mu to způsobí.

Ovšem co do nespolehlivosti, test na protilátky je ještě mnohem a mnohem horší než PCR test. Tam už vůbec nikdo neví co je vyhodnocováno. Na příklad HIV / AIDS test, ten byl patentován, ale rovněž nebyl nikdy povolen žádnou státní regulatorní agenturou. Důvod je ten stejný, požadovaný virus, neboli zlatý standart se nikdy nikomu nepodařilo izolovat, tím pádem nebylo s čím test porovnávat. Takže se dá říct, že HIV / AIDS neexistuje. A dnes, o 30 let později zjišťujeme, že tento test má široké využití i jinde a dá se použít na vyhodnocení až 60 různých, spolu nesouvisejících situací. Dokáže vyhodnotit, jestli byl člověk očkován, anebo jestli je žena těhotná s druhým dítětem, či s třetím dítětem. Prostě – je to opět další nesmysl, který nikdy nefungoval a přesto je s vážnou tváří používán.

Virolog Dr. Charles Calisher a jeho kolegové napsali již v r. 2001:

„Moderní testování viru pomocí PCR testu říká velmi málo, ba skoro nic o tom, jak se virus rozmnožuje, která zvířata ho mají a jak udělá lidi nemocné. Je to to stejné jako zkoušet posoudit, jestli je někomu cítit z úst studováním jeho otisků prstů.“

Ve skutečnosti není jediný důkaz, že tento virus způsobuje chřipku, zvanou COVID-19. A po pravdě, není zrovna tak žádný důkaz o tom, že by kterýkoliv jiný virus způsoboval jakoukoliv jinou chřipku. Osobně mám za to, že jde o šikovnou záměnu názvů a že chřipky a infekce jsou způsobovány spíš bakteriemi než čímkoliv jiným.

Dokonce i FDA přiznává, že

„Ti, kteří testují jako positivní mohou mít bakteriální infekci, anebo spolu-infekci dalšími viry. To, co bylo vyhodnoceno, nemusí být skutečný důvod nemoci.“

A ještě k tomu, i když test vyhodnotí přítomnost „viru,“ to nám neříká, jak moc toho viru v sobě člověk má. Je ho moc nebo málo? Je aktivován, nebo mrtvý? Je starý, nebo nový? Je to stejné jako test na funkci štítné žlázy: lékaři sice naměří určité množství T3 a T4 hormonů v krvi, ale neví, kolik z nich je mrtvých, které nebyly zavčas z těla vyloučeny kvůli slabší funkci jater.

Dr. Vernon Coleman říká …

V jeho novém videu, Dr. Coleman říká, že počet úmrtí možná stoupá, ale to není zaviněno koronou, spíše jejími následky a to následky karantény, distancování a roušek. Každý týden, více než 100 lidí v Britanii spáchá sebevraždu. To dělá celkový počet úmrtí daleko vyšší, než jsou úmrtí na jakoukoliv jinou nemoc, včetně korony. A přitom jsou šílenci, kteří si troufají prohlásit, že ve společenských situacích je korona virus nebezpečný, ale v zaměstnání ne!

„Dnes bojujeme za své přežití,“ říká Dr. Coleman. „Ale nebojujeme proti viru, bojujeme s korupční a nepoctivou vládou, která posluhuje těm, kteří jsou za „Agendou 21“ a za Světovým ekonomickým forem. Kují pikle s Billem Gatesem a přitom je dobře známo, že Gates chce vyhubit velkou část populace a k tomu účelu prosazuje své očkování.“

AstraZeneca, výrobce očkování, museli zastavit testování, protože jeden z očkovaných dostal nemoc, zvanou transverse myelitis, což je zánět míchy. Toto ho může dostat do kolečkové židle na zbytek života a není proti tomu lék. Už jednou museli testy zastavit, protože jiný člověk dostal to stejné. Jestli to tak půjde dále a Gates si svoje očkování prosadí, tak bude několik milionů lidí natrvalo invalidních.

Chřipka a každá jiná epidemie je měřitelná množstvím úmrtí

Dříve zmiňovaný Dr. Andrew Kaufman říká, že množství úmrtí za tento rok není odlišné od jiných let. Což samozřejmě popírá, že by zde byla nějaké epidemie. Je ale pravda, že k jakémusi zvýšení počtu úmrtí došlo asi v půli března a to přetrvávalo do poloviny května.

O tomto bylo již pojednáváno v jednom z mých předchozích článků.

Vysvětlení je jednoduché: 11. března 2020 vyhlásila světová zdravotní organizace WHO epidemii chřipkou. To je to stejné, jakoby nám vyhlásili válku. Pro hodně z nás to bylo další 9/11. Mnoho lidí podlehlo strachu. Mnozí nemuseli být vůbec nemocní, ale strach z něčeho zákeřného a nepředvídatelného je předčasně usmrtil.

Z toho vidíte, jakou moc má obyčejný strach.

K postupnému snížení úmrtnosti ale došlo možná ještě z jiného důvodu: lékaři v nemocnicích přestali používat ventilátory. Úmrtnost na tak zvanou koronu a jiná plicní onemocnění poklesla, když přestaly být používány ventilátory. Nevyskytly se žádné nové léky, ani nové zdravotní procedury, pouhý pokles lidí na ventilátorech snížil úmrtnost na koronu a jiné nemoci.

Používání ventilátorů je příliš drastický postup léčby, který doslova rozdrásá plíce pacienta. Jak říká Dr. Charlotte Summers, profesorka na Universige v Cambridge:

„Lidé jsou navrženi tak, aby získávali kyslík do plic tím, že ho vdechují, což je záporný tlak, zatím co ventilátor tlačí kyslík do plic a to je opačný druh tlaku.“

Že by ne virus a že by bakterie?

Podle zprávy v německém tisku, italští lékaři přestali dodržovat příkazy WHO, které zakazovaly pitvu mrtvých na koronu. A pak zjistili, že korona není žádný virus, ale je to nebezpečná bakterie, která vytváří krevní sraženiny a tyto mohou vést k úmrtí pacienta. Nemoc, kterou tato bakterie způsobuje se nazývá „difusní vnitrožilní srážlivost,“ neboli trombóza.

Proti tomuto onemocnění jsou účinné proti-zánětlivé látky a léky proti srážlivosti krve.

Podle nich, COVID-19 postupuje tak, že zahustí krev a způsobí sraženiny. Tak hustá krev, když pak proudí k srdci a k plicím, postupuje velmi pomalu a člověk nedostává potřebný kyslík. Pitva zjistila, že žíly byly nafouklé tím, jak je zaplňovaly tyto sraženiny. Tito lidé pak zemřeli buď zadušením, anebo tím, že se sraženiny dostaly k srdci a zastavily je.

Proto doporučují brát acylpyrin (nebo aspirin, stejná věc) a to 100 mg dávky.

Italské Ministerstvo zdravotnictví ihned změnilo způsob léčby korony a začali pacientům dávat acylpyrin a zaznamenali prudký vzestup vyléčených – za pouhý jeden den bylo z nemocnic propuštěno 14,000 pacientů.

Samozřejmě, okamžitě vypukla internetová propaganda a můžete najít různé stránky, které toto potírají, hanobí a zlehčují.

Ale když se tak nad tím zamyslíte – proč doopravdy zakázalo WHO pitvu těch, co zemřeli na koronu? Jaký k tomu mohli mít důvod?

Další dokument, nalezený na stránce Národního centra biotechnologických informací (National Center for Biotechnology Information) podporuje nález italských lékařů. Jako prevenci proti koroně doporučují prvek selén v přirozené formě, anebo chemický a to ve formě selenitu sodného (ale ne selenát sodný), který dokáže zabránit virům, aby se nedostaly do buněk. Selén je podpora pro srdce. Bylo mnoho těch, kteří zemřeli na srdeční mrtvici, i když jinak byli poměrně zdraví, ale neměli nedostatek selénu a také hořčíku.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*