Teroristický útok v Petrohradu: spiknutí Západu k odstranění Putina

Teroristický útok v Petrohradu: spiknutí Západu k odstranění Putina

Prvotní důkazy z teroristického útoku v Petrohradu ukazují na zorganizovaný pokus západních vlád, které se pokouší vyhnat ruského prezidenta Vladimíra Putina z funkce.    

Dne 3. dubna došlo v explozi v metru ve městě Petrohrad, která měla na svědomí 14 mrtvých, a dalších 49 lidí muselo být hospitalizováno.  Informací o tom, co se stalo, je stále nedostatek. Nicméně víme, že druhé výbušné zařízení, totožné s tím prvním, objevily donucovaní orgány v okolí.

Jedna věc je jistá: Islámský stát, hlavní islamistická organizace na planetě se k útoku nepřihlásila. Možná, že se něco ještě změní a ještě uslyšíme o islamistické stopě.

Přesto všechno, považujeme tento teroristický útok ze dne 3. dubna za přípravu k narušení prezidentských voleb naplánovaných na 18. března 2018. Tento závěr vychází z mnoha zvláštností v tomto teroristickém činu. Možný byl opravdu proveden rodákem z Kyrgyzstánu, ale je nějaký islamista ten, který si objednal tento teroristický čin? Historie mezinárodního terorismu je plná příkladů, kdy fanatičtí zabijáci, nebo sebevražední útočníci byli „stinně“ používaní zpravodajskými službami vlád, nebo naopak ti, kteří si objednali teroristické činy, byli kryti pod rouškou islámského terorismu (připomeňme 11. září 2011).

Ale nejdůležitějším bodem ukazujícím, že islámský teroristický čin by měl být považován skepticky je něco jiného. Je to skutečnost, že v nové světové rovnováze moci, Rusko porušuje linky vazby na Západ a transformuje je na nezávislá centra moci.

Teď malá odbočka. V září roku 2013 jsem doručil zprávu na mezinárodní konferenci v Moskvě, v níž jsem uvedl, že Rusko prostřednictvím svých prohlášení a činů, ničí zavedený Nový světový řád (Pax Americana). Přesto, tyto činy Ruska jsou více než jen zvláštní případ „povstání“. Putinovo Rusko obnovuje narušené zásady národní suverenity. Povšimněte si, že se to dělo dlouho před Krymským Jarem a sjednocením poloostrova s Ruskem, kdy se stal rozpor Ruska a Západu nevratný.

Nicméně, poté, co se Krym navrátil, Rusko ještě udržovalo velmi silné a četné vazby se Západem. V oblasti hospodářské a finanční politiky, Rusko je stále shrbeno v liberálně-západním diskursu. Významná část vládnoucího establishmentu v čele s premiérem Dmitrijem Medveděvem je i nadále orientována na Západ. Příliv nových pracovníků do politických a administrativních sfér byl příliš pomalý. Výsledkem je, že prezident Vladimír Putin je metafyzicky osamělý.

Velmi mocné (snad nejmocnější) síly Západu zajímá, co je nezbytné k odstranění prezidenta Putina a k zabránění jeho zvolení nebo zvolení jednoho z jeho chráněnců. Možná, že jejich plány zahrnují organizování turbulencí v Rusku podobně jako na Ukrajině. Proto možná není náhoda, že teroristický útok v Petrohradu se konal den po hlasitých, ale neúčinných opozičních protestech.

Pokud se náš intuitivní předpoklad ukáže správný, pak je teroristický útok v metru Petrohradu první „předvěstí“ před aktivním rokem v Rusku. A bude následovat další vyvrcholení trestných činů a protestů, jejichž cíl je stejný, navzdory jejich odlišnostem. Cílem je vyhodit do vzduchu Rusko zevnitř před volbami, a frustrovat a obrátit lid Ruska proti Vladimíru Putinovi.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Teroristický útok v Petrohradu: spiknutí Západu k odstranění Putina

  • Tech utoku tam bude pribyvat. USA maji zkusenosti s destabilizaci zemi zevnitr. A ty primitivy si vsude k tomu koupite. Je to jednodussi jak valka, viz CIA puc na Ukrajine. Tam jsou jejich spojenci neonackove. Zkousi to ted v Belorusku a v Rusku. Predtim v Tibetu. Nemaji sanci, ale budou to zkouset stale. Cina a Rusko by se mely vice semknout proti USA, jinak je USA jednoho po druhem bude zkouset znicit. Uz jsou obkliceni protiraketovymi systemy, ktere tyto zeme nejdrive pri odvete musi znicit, aby mohly vest uder proti destniku USA. Tyto systemy na hranicich cizich zemi musi USA odstranit. Na hranicich USA zadne systemy Rusko ani Cina nemaji. Na tom musime pracovat. Jde o rovnovahu sil, kterou USA vsude porusuji, aby ziskaly vyhodu a mohly staty vydirat podle potreby. Proto stale strasi spojence ruskym nebezpecim a nutnosti dalsiho zbrojeni, ackoliv jsou USA a NATO nekolikanasobne silnejsi jak Rusko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*