Teroristé na útěku, syrská armáda postupuje v Aleppu

Teroristé na útěku, syrská armáda postupuje v Aleppu

Syrská vojska a obranné síly (NDF) ve čtvrtek získaly kontrolu nad městem Bluzah v severozápadní provincii Aleppa, informovala tisková agentura Fars.

Armáda a lidové síly po prudkých střetech s teroristy zvítězily nad městem, které se nachází jižně od vesnice Safira v provincii Aleppo.

Syrská armáda také militantům způsobila těžké ztráty zničením jejich zbraní a střeliva kolem vědeckého výzkumného centra západně od města Aleppo.

Armáda zničila uvnitř města pozice Fronty an-Nusrá a dalších teroristických organizací v okolí Bani Zaid, informovala tisková agentura.

Syrská armáda a národní obranné síly (NDF), pokračují v postupu proti militantním skupinám na severovýchodním území provincie Aleppo Foto: FARS
Syrská armáda a národní obranné síly (NDF), pokračují v postupu proti militantním skupinám na severovýchodním území provincie Aleppo Foto: FARS

Během operace v obci al-Safa a městě al-Bab v severovýchodní provincii, syrská armáda zničila velké množství vozidel vybavených kulomety, které používaly teroristé, uvedl ve čtvrtek vojenský zdroj.

V průběhu minulého týdne, syrské ozbrojené síly a lidové spojenecké síly významně pokročily v severozápadní části země, kde vytlačily militantní skupiny z více teritorií v tomto regionu.

Syrské stíhačky v posledních dnech také cílily na pozice militantních skupin v provincii Aleppo.

 

 

SPU/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Teroristé na útěku, syrská armáda postupuje v Aleppu

  • Samozřejmě,že jako každý slušný člověk si přeji aby syrská armáda porazila na hlavu islamisty vedené režimem USA ,Izraele a Turecka a aby už konečně mohli lidé v klidu žít.
    Včera ale bylo v cizích zprávách ukázáno,jak Turecko pomohlo dopravit ze svého území do Sýrie dalších na 2000 řezníků z ISIL.Od Turecka dostali veškerou novou výzbroj i s auty.Prostě USA za pomoci Turecka dělá vše proto,aby tam nenastal klid.Proto v Sýrii nedaleko hranic budují USA velkou vojenskou základnu.Jsou to zločinci.Chtějí za každou cenu vyprovokovat válku s Ruskem a zatáhnout do toho celý svět.

  • Výborně! Jen tak dál! Přeji syrské armádě a celému syrskému lidu, ať nakope ty mizerné a zbabělé islámské teroristy do zádele a požene je hezky k jejich stvořitelům do USA, Turecka, Saúdské Arábie a k dalším těm, co je krmili z ruky.
    Sláva Asadovi!!!!!!!
    Sláva syrskému lidu!!!!!!!!!!
    Sláva Sýrii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*