Teror v Londýně je zase pouze čekáním na další.

Teror v Londýně je zase pouze čekáním na další.

Necelé dva týdny po masakru v Manchesteru, který byl největším teroristickým činem v Británii od roku 2005, zažila Velká Británie další teroristický útok. V metropoli Londýně zaútočili teroristé s dodávkou a noži.

Svědkové médiím popsali krveprolití, které viděli. Na místě zůstalo několik mrtvých a desítky zraněných. Někteří jsou v nemocnicích v kritickém stavu.  Londýnský starosta Sadiq Khan oznámil, že další teroristické útoky jsou velmi pravděpodobné. To vše pouze pár dnů před mimořádnými parlamentními volbami.

A opět jsou elitáři z EU šokováni tímto hanebným činem, který nemá v civilizovaném světě co dělat. Všichni včetně Sobotky, Bělobrádka, Zaorálka a jím podobným, vyjadřují hlubokou soustrast pozůstalým, vyjadřují podporu a oceňují práci záchranářů. To je asi tak všechno. A i nadále budeme podle Junckera, Tuska, Merkelové a Macrona v EU semknutí, odhodlaní a nezastrašení, čelit těmto incidentům, které páchají islamisté na nevinných obětech ve jménu Alláha. Je prostě potřeba přivést ještě více migrantů a v ČR exemplárně potrestat střelce, který zastřelil člověka, který pod vlivem návykových látek také najížděl do lidí.  Samozřejmě je potřeba si začít také na terorismus zvykat, protože podle všech výše jmenovaných, jsme schopni terorismu čelit pouze ve sjednocené EU s fungujícím Schengenem a nic ostatního nemá alternativu!Raději dám přednost bezpečné Evropě, ve které se spolupracuje navzájem mezi suverénními státy, které si řeší bezpečnostní situaci samostatně a nikoliv pod taktovkou semknutých multikulturních šílenců z EU. Dokud bude EU ve stávající podobě, do té doby bude každý takovýto teroristický čin vždy pouze čekáním na další. Nejen proto hnutí SPD navrhuje dlouhodobě vypsání celostátního referenda o vystoupení z EU. Jistě by také stálo za úvahu opětovně zavézt kontroly na hraničních přechodech. Chceme prostě naši zemi bezpečnější nejen pro naše občany, ale i cizince co k nám přijíždějí s dobrými úmysly za prací, příbuznými anebo památkami. Ostatní Evropské státy by měly takto postupovat také a začít hledat jiné formy vzájemné spolupráce mimo formát EU. V opačném případě se v průběhu několika málo let dostaneme na úroveň států jako Francie, Británie, Německa a Belgie nikoliv ekonomicky, ale co se týká počtu bezpečnostních rámů a betonových zátarasů v přepočtu na obyvatele. O policistech a počtu bezpečnostních opatření raději nemluvě.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Teror v Londýně je zase pouze čekáním na další.

  • Kdyz to neudelame, o cemz pisu dole: Budeme zit ve stanem pravu, zakazu vychazeni v noci a neustale obave o zivot nas a nasich bliznich. To uz nebude svoboda, ale totalitni teror, vyzadany vnitropolitickou bezpecnosti, ktera je ohrozovana cizim muslimskym etnikem na nasem uzemi, ktery nas nenavidi, zabiji a nechce se integrovat. Chce zit stejnym zpusobem jako v poustich horkych zemi odkud pochazi po tisicileti.
    Nezbude nam nic jineho, nez je tam odsunout, abychom mohli znovu zit ve svobode a bezpecnosti jako predtim, nez k nam prisli, aby nas ovladli. Jestli si nekdo mysli, ze mluvim o situaci ted u nas a ze je to nesmysl co pisu, je to idiot. Tato situace nepredvidanych utoku muze nastat kazdou chvili i u nas, i kdyz nas vlada ubezpecuje, ze ne. Uz je jich tady dost, zatim se jejich pocet zatajuje, abychom se neznepokojovali. Jen se projdete po Staromaku v Praze. To nejsou turiste, ty flakaci, nebo zamestnani nekde uz nam nakazuji, jak se mame chovat, vysmivaji se nam, plivaji na nas a neuznavaji nas zpusob zivota, ktery nenavidi.
    Belobradek rekl Nemcum, ze uz se od nas zadny narod nebude vyhanet jako po valce. Dostatecny duvod k tomu, abychom Cernoprdy nevolili. Na to nebezpeci, kteremu ted celime oni nemysli, zatim o nem nevedi. Naopak oni chteji Multikulti!!! Paktuji se s temi Nemci v Bavorsku, co u nas zili a drtivou vetsinou podporovali Nacisty, podileli se na tyranii a vrazdach nasich vlastencu a obyvatelstva. Belobradek, Herman a KDU-CSL jsou tak zradci ceskeho naroda, protoze znesvecuji pamatku obeti Nacistu za Protektoratu, ktere nas narod vede ve velike ucte. Je nutne jejich stanovisko v mediich a vsude tematizovat a lidem sdelit!!!

  • Protoze politici stale jenom hovori o semknuti proti terorismu, ktere nas neochrani a podezrele osoby nechavaji na svobode, ktere pak vrazdi, je treba se ozbrojit. Ty zbrane nam take pomohou, tyhle politiky vyhnat, jestlize nam je budou chtit odebrat a postavit pred soud za jejich neschopnost a nevuli: Emigraci omezit, osoby podezrele okamzite vyhostit, umoznit to upravou zakonu a jejich rychlym prosazovanim, nenechat se odzbrojit EU, protoze to podporuje terorismus, Zatim nas vrazdi auty a nozi. Brzy to bude strelnymi zbranemi, umoznujeme jim to, ze jim strkame penize a tak si predplacime vlastni popravy. Ten cas brzy prijde, jenom si to nikdo zatim neuvedomuje a netematizuje to. Zaroven je treba zamezit radikalizaci Muslimu putovnimi kazateli z arabskych zemi, ktere je nutno vyhostit a mesity, kde kazali pozavirat. Delaji to uz i jinde v Evrope. To vsechno nas nezachrani, muslimove nas budou nadale nenavidet a odmitat zpusob naseho zivota, prosazovat sve zvyky a svou viru. Budeme do nekonecna bojovat s jejich zahalovanim, budou zneuzivat a vyuzivat platne zakony a odvolani, aby svuj styl zivota prosazovali. Ziji v ghetech, nebudou chtit bydlet roztrousene, ale v komunitach, kde zavedou jejich zakony Saria na nasem uzemi. Kolik jeste lidi musi zavrazdit, abychom je zacali vyhostovat do jejich zemi? Kazdy muslim je podezrely, protoze se da lehko zradikalizovat. Omluva, ze vetsina z nich je jina dalsim obetem nezabrani. Je to vyraz zbabelosti a slabost. My nebo oni. Nemame na vybranou. Vladu, ktera je nam sem bude vozit musime okamzite vyhnat z funkce. Je treba zusit i Sengen, aby nam se nevnikali teroriste z jinych zemi Sengenu. Chranit sami vlastni hranice. Nikdo to za nas neudela!!! Dosavadni koalice je prolhana, bude migranty prijimat, dokud se ji nezbavime. Je na case o volbach volit radikalni zmenu a hodne do prava. Nenechme se strasit dehonestaci vlasteneckych stran.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*