Ten parchant Schapiro dostal skvěle na prdel. Není zas tak špatné žít v takové zemi…

Ten parchant Schapiro dostal skvěle na prdel. Není zas tak špatné žít v takové zemi…

Na svých stránkách skupin, které jsem založil, jsem trochu přísný k jejím členům a někdy i mažu příliš hrubé nadávky. Tu jednu jsem si však dnes sám neuměl odpustit. Reakce nejnestoudnějšího velvyslance USA od roku 1918, kdy vzniklo samostatné Československo, pana Schapira, že je šokován, že vyžádaný údajný zlověstný pachatel Alí Fajád a jeho kolega Marabí, čelí v USA obžalobě z přípravy vražd zaměstnanců americké vlády či z pokusu použít protiletadlovou střelu a nebudu vydáni, uvolnila ve mně vlny spokojenosti a hrdosti na tuto zem.

Možná jsme kolonií USA či EU, ale upřímně čas od času se umíme vzmužit. Mimochodem Babiš by měl fakt toho hereckého idiota Stropnického kopnout někam, když v HN pronesl, že je vše dohodnuté…

Americký velvyslanec Schapiro Foto: Anna Vavríková, MAFRA
Americký velvyslanec Schapiro Foto: Anna Vavríková, MAFRA

Noblesní hru diplomacie, kterou ČR zahrála na jedničku musel tento šašek ihned zkazit.

Nejdřív jeho žena, zřejmě neuspokojená, pléduje pro sexuální potřeby migrantů v Kolíně, dnes on musí ukázat, že jako ví…Blbec.

Shapiro se z této země měl ihned odporoučet poté, co přikazoval Zemanovi, zda může či nemůže jet do Moskvy na 70. výročí osvobození od fašismu…

Dnes elegantně Robert Pelikán osvětlil, že jsou důvody, proč oba mužové nebudou vydáni do USA. Vzepřít se zemi, která oficiálně je naším absolutně nejvýznamnějším spojencem je skvělé.

Ten Pelikán věci samozřejmě nerozhodl jen sám.

Často kritizuji tuto vládu. Ale dneska fakt zabodovala.

A Shapiro si klidně může odletět do své vlasti.

Dostal na prdel a do konce své mise se už z toho neprobere.

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ten parchant Schapiro dostal skvěle na prdel. Není zas tak špatné žít v takové zemi…

  • Takže když u nás někoho zavřou, stačí, aby jeho advokát sebral partičku lidí a jel do země, která má na propuštění klienta zájem. Tam se nechal unést i s tou partičkou pro politiky důležitých lidí a má vystaráno. Klient bude propuštěn. Tato hra zpravodajských služeb je až příliš průhledná. Ale nedivím se ničemu, když EU vyplácí výpalné Turecku a nechává se vydírat.

    Vystoupení z EU a NATO by nebyla pro národ tragedie. Tragedie by to byla pro politiky, kteří jsou loutkami USA a Bruselu. To ale není náš problém, že by se Sobotka neuměl živit prací a proto se drží koryta, které je členstvím v EU podmíněno. Tyto Eurohujery jednou budeme soudit za vlastizradu. Snad už brzy.

  • · Edit

    Možná že někdy v budoucnosti budeme právním státem, ale musíme se zbavit různých ŠAŠkupirů z USA a EU, kteří nám stále do něčeho kecají a ovládají naši justici a média!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*