Ten jehož jméno nesmíte na facebook napsat byl oceněn za boj o svobodu slova

Ten jehož jméno nesmíte na facebook napsat byl oceněn za boj o svobodu slova

V dánském parlamentu byla britskému aktivistovi (jehož jméno nesmíte na facebook napsat, jinak vám smažou profil) předána cena za boj o svobodu slova. Sociální síť facebook reagovala přesně v duchu bolševických cenzorů a okamžitě zrušila účet neziskové organizaci, která oceněni za boj o svobodu slova provozuje. To by tak ještě hrálo, aby jsme na neomarxistickém liberálním západě měli svobodu slova!Vsadím se, že soudruzi z českých neziskovek věnující se likvidaci internetových profilů lidí, kteří ještě věří na svobodu slova v Evropě, jsou již připraveni a pod vedením zvrácených Českých elfů začnou nahlašovat každého, kdo si dovolí vyjádřit britskému aktivistovi podporu. Facebook jim v tomhle tažení za tolerantní Evropu jistě rád vypomůže.

Společnost, která předává cenu za boj o svobodu slova a které facebook smazal profil, se jmenuje Free Press society. A jejím členem je například novinář Larse Hedegaarda, kterého se již jednou pokusil zavraždit atentátník, nejspíše muslim. Takže facebook se postavil opět na stranu bolševiků a podporuje cenzuru a likvidaci svobody, ale je to přece soukromá společnost a tak to může dělat, že? Aspoň tak argumentují socialisté a obhájci cenzury.

Ten jehož jméno nesmíte na Facebook napsat přebírá ocenění

Jsem osobně moc rád, že jsem do našeho firemního e-shopu prosadil umístění knihy od Tommyho Robinsona, aspoň tak trošičku pomáhám v jeho podpoře. Kniha se jmenuje Mohamedův korán – Proč muslimové vraždí za islám a můžete si ji zakoupit zde.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*