Temné dědictví Davida Rockefellera ( o kterém média neinformují)

Temné dědictví Davida Rockefellera ( o kterém média neinformují)

I když je často připomínán pro jeho filantropii, poslední přeživší vnuk prvního amerického miliardáře který zemřel v pondělí, po sobě zanechal temné dědictví svědčící o tom, jak americká šlechta často formuje politiku ze zákulisí.    

Žádná osoba nevystihuje dědictví „zlodějských baronů“ průmyslového věku tak, jak David Rockefeller. – mintpressnews

Rockefeller, který zemřel v pondělí ve věku 101 let, byl posledním přeživším vnukem John D. Rockefellera, ropného magnáta, který se stal prvním americkým miliardářem a patriarchou toho, co se stalo jednou z nemocnějších a nejbohatších rodin v americké historii.

David Rockefeller, nepopiratelný produkt americké šlechty, žil svůj celý život ve stupňovitých formacích americké společnosti, stal se symbolem elity, která často řídila veřejnou politiku v mnohem větší míře, než si mnozí uvědomují, byť často z pozadí.

Rockefeller dal jasně najevo, že raději pracuje mimo zraky veřejnosti navzdory jeho obrovskému vlivu v americké i mezinárodní politice.

Vzhledem ke svému prvorozenství, Rockefeller sloužil jako poradce každého prezidenta od doby Eisenhowera, ale když mu byla nabídnuta mocná pozice jako například ředitel Federálního rezervního systému a ministra financí , tak ji odmítl a preferoval raději „soukromou roli“.

Jak vyplývá z četných nekrologů, které naříkají nad ztrátou posledního z Rockefellerových vnuků, on byl z velké části úspěšný v ukrývání jeho nejvýznamnějších provinění před zraky veřejnosti, o čemž svědčí jeho charakterizace jako velkorysý filantrop a vlivný bankéř.

Ale jak se často stává, Rockefellerovo pravdivé dědictví se mnohem více utápí v kontroverzi, než jsou významné publikace ochotny připustit.

Kromě toho, že mu naslouchali všichni američtí prezidenti od 70tých let, Rockefeller – samozřejmě opět operujíc ze zákulisí – formoval postupně mnoho aspektů americké politiky, stejně jako byl hlavní silou ve formování politiky establishmentového bankovnictví, což vedlo k dluhové krizi v rozvojovém světě.

Rockefeller – jako šéf banky Chase Manhattan od roku 1969 do roku 1981 – pracoval s vládou a nadnárodními korporacemi po celém světě k vytvoření „světového řádu“, ve kterém dominuje 1 procento lidí, jehož součástí byla jeho rodina.

Jak informoval deník New York Times v roce 1970, Rockefeller se zapletl do kontroverzí, když jeho neustálé cesty do zámoří způsobily, že se státní banky staly méně ziskové, jelikož upřednostňoval vliv bank na zahraniční politiku před jejími skutečnými obchody.

Během jeho času jako výkonný ředitel banky Chase, Rockefeller pomohl položit základy pro represivní, rasistické a fašistické režimy na celém světě, stejně jako pro vytvoření globální nerovnosti.

Kromě toho, Rockefeller pomohl rozpoutat dluhovou krizi v roce 1980 částečně přímým zásahem banky Chase a nepřímo prostřednictvím svého bývalého zaměstnance a předsedy Federálního rezervního systému Paula Volckera.

Dva roky předtím, než propukla dluhová krize, Rockefeller, Volcker a další vysoce postavení bankéři se setkali na Mezinárodní měnové konferenci v roce 1980, kde obhajovali vytvoření „záchranné sítě“ pro velké banky – jako byla Chase – zapletené do špatných úvěrů, které byly do značné míry poskytnuté zemím v rozvojovém světě.

Poté, co krize přinesla finanční krach Latinské Americe a dalším rozvíjejícím oblastem po celém světě, Rockefeller – spolu s jinými bankéři – vytvořili úsporné programy během následujícího setkání na Mezinárodní měnové konferenci za účelem „vyřešit“ dluhovou krizi, čímž vyvolali nerovnost, které přetrvává dodnes.

Nicméně, díky „záchranné síti“, která byla vytvořena o rok dříve, Chase se vyhnula ekonomickým důsledkům své trestné činnosti.

Kromě toho, Rockefeller podporoval krvavé a nelítostné diktatury íránského šáha Augusta Pinocheta v Chile a zároveň podporoval izraelský apartheid.

Rockefeller pak pokračoval založením vlivné Trilaterální komise a zároveň sloužil jako hlavní síla Rady pro mezinárodní vztahy, kterou časem se svým přítelem Henrym Kissingerem ovládl.

Obě tyto organizace se dostaly pod palbu kritiky za to, že používají svůj silný vliv k vytvoření „jedné světové vlády“, ovládané mocnou a velmi bohatou elitou – což je obvinění, které sám David Rockefeller potvrdil jako pravdivé ve své autobiografii.

Daleko od toho být filantropem, jak média uvádějí, David Rockefeller si zaslouží být připomínán za jeho pravdivé dědictví – elitářství, fašismus a ekonomické zotročení.

 

(Humansarefree/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Predstavitel zla, americkych elit, NWO, co chteji lidstvo zredukovat, tj. vyhubit a zbytek zotrocit. Jejich moc je neomezena. Ovladaji veskera media, vlady zapadu, poltiky, maji koupene novinare. Vzdoruji Trumpovi a chteji ho odstranit. Lidstvo je pod vlivem lzive a paranoidni propagandy proti vsem, kdo nekapituluji pred USA a nenechaji se okrast o suroviny. Zabijeji ruske diplomaty ve svete a organizuji vsude atentaty k zastrasovani lidi. Organizuji migraci do Evropy, kterou chteji znicit narodni staty a jejich identitu.

 • Jaky je stav dnesniho sveta? Je zblbly leta trvajici propagandou a dezinformacemi americkeho mainstreamu, ovladajiciho zapadni media a politiky. Americka doktrina hegemona, zivena neustalou nenavisti k zemim, ktere se nechteji hegemonii USA podridit a nechat si ukradnout suroviny za babku vedla k vytvareni obrazu nepratel jako Saddama, Assada, Gaddafiho, Putina, Vietnamcu, Severokorejcu, Cinanu. Tato doktrina pripravuje verejnost na ‚opravnene‘ zniceni techto nepratel. Soucasna rusofobni hystericka kampan je dilem paranoidnich americkych politiku jako McCain a medii, pracujicich pro americke zbrojni a financni koncerny, ktere bez nepratel nemohou prosperovat a existovat. Velmi vystizny clanek o tom napsal P. Roberts:
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/pc-roberts-od-delani-potizi-az-k-hrozbe-vysoka-cena-za-pravdu
  Tento stav pretrvava a povede ke svetovemu vrazdeni. Dejte prosim dale.

 • Někde na samé špici světové pyramidy moci diriguje všechny hlavní světové události extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin. Jak naznačuje samotné jméno, tento Koncil sestává z 13 nejvlivnějších rodin na Zemi.

  A toho se právě Rotchildovci silně účastní, oni jsou hlavní silou… ne náhodou se říká rotschildovi sionisté… to je hlavní síla co cládne Zemi a jsou již jen krůček ke světové totalitě NWO! necháme se zotročit?

  viz www

  ragauian.cz/techto-trinact-rodin-vladne-svetu-vsechny-hlavni-svetove-udalosti-ridi-extremne-elitarska-organizace-znama-jako-koncil-trinacti-rodin-ctete-a-poznejte-pravdu/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*