Téměř polovina nezletilých migrantů v Hamburku jsou ve skutečnosti dospělí

Téměř polovina nezletilých migrantů v Hamburku jsou ve skutečnosti dospělí

49 procent přistěhovalců, kteří v tomto roce v Hamburku uvedli, že jsou nezletilí, jsou ve skutečnosti dospělí, podle nové zprávy Rady sociálního zabezpečení.

Počet od loňského roku vzrostl z 47% těch, kteří tvrdili, že jsou mladiství, ale jsou ve skutečnosti dospělí. Nové číslo 49 procent zahrnuje 482 žádostí o azyl bez doprovodu, kteří přišli do Hamburku od ledna do září tohoto roku, píše deník Die Welt.

Během tohoto roku bylo napříč Německem celkem 55 890 žadatelů o azyl, kteří tvrdili, že jsou mladší 18 let, ale podle federálního ministerstva pro rodinné záležitosti bylo 24 116 nebo 43% oficiálně dospělých.

Posuzování dospělosti provádí Kriminalistická služba pro děti a mládež (KJND), která zkoumá žadatele o azyl bez pasu nebo jiné identifikace a posílá podezřelé případy do univerzitní nemocnice v Eppendorfu k vyšetření. Nemocnice pak provádí řadu testů, včetně rentgenu a tomografie, aby určila přibližný věk žadatelů o azyl.Mladiství migranti jsou v péči služby sociální péče o mládež a pokud je odhaleno, že jsou dospělí, jsou registrováni u běžných azylových úřadů.

Mnoho žadatelů o azyl prohlašuje, že jsou mladiství, protože je pro německou vládu mnohem těžší deportovat mladistvé žadatele o azyl a mnozí získají lepší zacházení.

Podle afghánského žadatele o azyl Husseina K., podezřelého vraha německé studentky Marie Ladenburgerové, lhal o svém věku, aby dostal lepší výhody a řekl: „Pokud jste mladistvý, situace v Německu je lepší.“

Německo není jedinou zemí, která čelí velkému počtu žadatelů o azyl, kteří lžou o svém věku. V minulém roce v Rakousku úřady zjistily, že téměř 1000 žadatelů o azyl lhalo, že jsou mladší 18 let. Rakouský policista to tenkrát komentoval slovy: „Je absurdní, abychom viděli muže s bradkou a šedivými vlasy, kteří tvrdí, že je jim 17 let.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Téměř polovina nezletilých migrantů v Hamburku jsou ve skutečnosti dospělí

  • Prolhaní a velice nebezpeční jsou tito mladíci. Doufám, že Sobotka nepodepíše nebo neodsouhlasí v EU příděl tohoto etnika. To by bylo čoro moro. On je tohoto schopen, protože asi očekává nějakou patolízalskou funkci v EU. Politici jsou většinou slepí, hluší a oblbnutí svými penězi., které si nezaslouží a hlavně přeplacení bruselští politici. Je to schválně a vytváří se tak nová politická šlechta, která pro peníze zpívá píseň chlebodárce a zaprodají své národy klidně ďáblu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*