Televizní radní Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Televizní radní Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. 7. 2019 nazvaném Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu. A to prý ani ne tak proto, že by se do něho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana promyšlen a naplánovan tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudíž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premiéru Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všem zobe z ruky – nejspíš tedy i v tomhle – od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šarapatka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšlenému konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana – to je Šarapatka a všichni za ním a kolem něj – vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? Ale co jenom nějaký konflikt, proti takovému zloduchovi, jako je Zeman, je nejvhodnější přímo státní převrat. Takový, co mu prskne do obličeje dřív, než on spíská svůj konflikt. A tím mu nádherně vypálíme rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané, bděte!“

Nezní to spíš jako:

„Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce! NA HRAD!“

Co se dělá, když někdo takto buntuje lid proti lidem přímo zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

 

Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Televizní radní Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

  • Mám vážnou obavu, že Zdeněk Šarapatka bude duševně nemocná osoba. Navíc, vyzývání k státnímu převratu doprovázené násilím je snad trestným činem. Nebo ne?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*