Televizní debaty budou pro Clintonovou hodinami pravdy…

Televizní debaty budou pro Clintonovou hodinami pravdy…

Že Hillary Clintonová budí dojem chodící mrtvoly či voskové figuríny, která má v sobě natočený program pár vět, které s nepříčetným úsměvem rozdává, pokud zrovna neomdlívá, je obecně známo.

Přesto jsem se zděsil, že by mohla být v případě své totální indispozice nahrazena Bidenem či Sandersem.

Naopak. Musí se zúčastnit všech televizních debat, i kdyby měla omdlívat, kokrhat v záchvatech krátkodobých epileptických záchvatů, či ztrácet boty či jiné části svého odění. Musí vytrvat do konce voleb, i kdyby ji měli denně jako Hitlerovi píchat povzbuzující injekce.

A na závěr musí uzavřít celé to hrůzné období agresivní vojenské dominance Bushe, Clintona, Obamy i sebe sama ukončit svou totální porážkou a vítězstvím onoho sice ukecaného, hodně samolibého, ale ve svých důsledcích mírumilovného a pro svět pokrokového člověka Donalda Trumpa.

Svět vybudovaný pod dominancí USA i Západu po roce 1990 představuje krvavou niť válek či barevných revolucí počínaje Irákem, Afganistánem, humanitárním bombardováním Jugoslávie, Sýrie Egypta či konečně i Ukrajiny  musí skončit.

Milióny mrtvých, milióny umučených, milióny migrantů a statisíce džihádistických teroristů (na Ukrajině banderovců), to je dědictví zahraniční politiky USA v posledního čtvrtstoletí.

Clintonová touží po válce, touží rozpoutat konfrontaci s Čínou či Ruskem, touží zapojit do ní Evropu.

A naši Sobotkovci, Špidlovci by se jistě rádi zapojili.

Éra Pax Americana 1990 – 2016 se musí stát minulostí.

Napomůže-li tomu chatrný zdravotní stav Hillary, pak je to jen v pořádku.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Televizní debaty budou pro Clintonovou hodinami pravdy…

  • Cožpak demokraté nemohou nahradit evidentně tuto těžce nemocnou a postiženou ženu ve volbách? Proč nezakročí její rodina a hraje tu ohavnou hru s nejvyššími hráči NWO? Kdyby byla zvolena Hillary tak se určitě bude pokračovat v tom strašném dlouhotrvajícím válečném tažení, zbrojení a zabíjení. Homo sapiens nemůže souhlasit s válkou- Proto je pro mne přijatelný Donald Trump aspon doufám, že dojde ke kladné změně pro všechny lidi , neboť mír by měl být normální stav pro život na této planetě.

  • Nevím jestli je vůbec důležité kdo bude v USA zvolen, spíš bude důležité jestli bude Putin kandidovat na další období a kdo ho pak nahradí. Pád americké hegemonie souvisí především s oslabováním dolaru jako jediné světové rezervní měny, pokud bude tento trend pokračovat, nebudou mít šanci si udržet svoje postavení. Bude jen dobře, když masa hloupých amerických elit bude vyřazena z procesu řízení, nemají k tomu evidentně znalosti ani trpělivost. Mistrovství války bude vždy vyhrát bez jediného výstřelu, to co dělají oni je hra amatérů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*