Teleshopping slušňáka Drahoše. Chybí už jen Horst Fuchs, brouk Pytlík a Mira Dušínů

Teleshopping slušňáka Drahoše. Chybí už jen Horst Fuchs, brouk Pytlík a Mira Dušínů

Proti gustu žádný dišputát. Nicméně,videa „Jiří Drahoš prezident“, kdy nás, nevím z jakého titulu, k jeho volbě přesvědčuje řada osobností, jsou čirým populismem. Chybí už jen Horst Fuchs, brouk Pytlík, Mira Dušín nebo S

Stejně jako sám profesor i nemalá část jeho příznivců z řad relativně známých osobností stále omílá onu Drahošovskou „slušnost“. Ač z mého pohledu jde spíše o poslušnost (ať už vůči EU nebo lidem, kteří stojí za jeho kandidaturou), tak co se optiky elementární slušnosti týče, mohl by být analogicky prezidentem odhadem asi milion českých občanů, nebo…?

Mimochodem k té „slušnosti“.

Slušností je, dle mého, také:

– nepovyšovat se nad ostatní podepisováním akademických výchovných vítačských výzev…

– neopovrhovat rozumem občanů tím, že jsou neschopní a nekompetentní (o sobě) rozhodovat v důležitých věcech v referendu (např. o vystoupení z EU, zejména když stejnou cestou jsme se do ní dostali… tehdy jsme schopni byli?). Tím spíše, když od těch stejných neschopných občanů žádá hlasy pro svou (analogicky jeho optikou tedy bezvýznamnou) volbu…nekopírovat texty bez udání zdroje a nevydávat je za své, notabene od svého protikandidáta… a když se tak stane, přijmout zodpovědnost za svůj tým, sám se omluvit (ne ústy někoho z týmu) a nedávat ruce pryč.

– nezaklínat se věčně Zemanem, když předesílám, že nebudu antizeman…

– respektovat hlasy voličů, vůči demokratickým stranám v parlamentu a nenálepkovat poplatně době „třídního nepřítele“ jako extremistu…

nesdílet seznamy nepohodlných (webů), notabene vytvořených politickou neziskovkou v čele se soudruhem pornohercem, opět bez odkazu na původní zdroj…

– slušnost, alespoň „vědecká“, je nefabulovat a neobviňovat bez důkazů kohokoliv (respektive toho kdo je v kurzu) z ovlivňování voleb…

Tak jak je to s tou andělskou slušností pana profesora?
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Teleshopping slušňáka Drahoše. Chybí už jen Horst Fuchs, brouk Pytlík a Mira Dušínů

  • Po utoku polonahe aktivistky na Zemana a jejim jeceni pri zatykani prohlasil Drahos po zasahu ochranky: Doufam, ze se aktivistce nic nestalo.
    Co to ukazuje? Zdravi utocne nestydate cubky na stareho muze a prezidenta Zemana je mu dulezitejsi, nez obava o zdravi prezidenta. Ten mohl z utoku si odnest i infarkt! Tak to asi bylo jako eventualita naplanovano. Za tou cubkou stoji zrovna tak podle sily, co potrebuji u nas lokaje Drahose misto vlasteneckeho prezidenta, ktery odmita nenavist k Rusku a snazi se o udrzeni pratelskeho vztahu s nim. Ten Rusku USA stale odpiraji a nuti sve vazaly v EU ke stejnemu nepratelstvi. Musi se zbrojit a bez zbrojeni nebudou mit obchodnici se smrti zadne zisky!!! Doma v USA ale tvrdi, ze za spatne vztahy muze Rusko!!!
    Drahos nenavidi Zemana a tim pohrda sam s vetsinou volicu a to byli ti, co volili Zemana. Vsichni kandidati proti Zemanovi, k tomu jeste tahle blazniva ukrajinska nestydata cubka, ktera vyvolava vsude skandaly jenom proto, ze ji nikdo za ne radne nepotresta.

  • Vitac a Bilderberg Drahos je Brouk Pytlik s akademickym titulem. Mam ho taky a vim, co je mezi nami volu. Za neho se stydim. Ale co chcete, u nas je normalni, ze se ouradove cpou k lizu. V politice vydelaji vic jak na CSAV za povalectstvi. Od doby Wichterleho se tam stejne nic svetoborneho nevyvinulo.

  • Paranoia se dá léčit. Pan Drahoš by se měl obrátit na odborníka. Ale nemyslím si, že to bude tak vážná duševní porucha. Jen se snaží napodobovat Američany a strašit sebe i ostatní Ruskem. Dál si chce předem odůvodnit svou prohru ve volbách. Pan profesor žije v bublině a neví, co je mimo ní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*