Takhle se vydělává! Politička dostane desítky milionu za ubytování uprchlíků

Takhle se vydělává! Politička dostane desítky milionu za ubytování uprchlíků

Německé úřady garantují političce Andrea Horitzky z Křesťanskodemokratické unie Německa (CDU)  během sedmi roků 2 400 000 EURO (PŘES 60.000.000 Kč) za provozování ubytování pro uprchlíky a azylanty. Wir schaffen das! Na celý případ upozornil německý deník Bild a je to fakt chuťovka. Křesťanská demokratička se totiž vůbec nezajímá o možnost ubytovat turisty.

Má jediný cíl – co nejvíce uprchlíků, protože za ně ji úřady velmi štědře zaplatí. Cely případ se odehrává v Kolíně nad Rýnem a ukazuje proč nemůžeme věřit politikům, že chtějí uprchlíky zastavit, když toho nejsou již několik let schopni a jen to pořád slibují a jak se ukazuje, tak mnozí z nich na tom i velmi dobře vydělávají velké peníze. No prostě uprchlický kapitalismus aneb prodej svou zemi jak děvka protože stejně za pár roků již při svém věku nebudeš na živu …No a kdyby náhodou zrovna žádní uprchlíci nebyli, tak i tak slíbilo město Kolín platit této vychytralé političce 80% pronájmů prostor hotelu, tedy i kdyby byl prázdný!

V samotném Kolíně nad Rýne je podobných zlatých dolů, tedy hotelů pro uprchlíky, 18 a je v nich ubytováno přes dva tisíce uprchlíků.

A například ve Frankfurtu nad Mohanem je podobných zlatých dolů 20. Tedy proč by němečtí politici a neziskovky měli reálně zastavit příliv uprchlíků, když na nich takhle báječně a rychle silně bohatnou legálně ze státních peněz? Kdoví kolik podobných zlatých dolů je u nás v ČR …

Zdroj: Bild.de
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*