Tak vy také chcete do senátu pane Žantovský??? Být ředitelem Havlovy knihovny nevynáší???

Tak vy také chcete do senátu pane Žantovský??? Být ředitelem Havlovy knihovny nevynáší???

Milý občane:

Představuje se ti starý politický harcovník bez politického názoru, politický turista, překladatel, textař, tlumočník, podržtaška, velvyslanec, publicista, dopisovatel, ředitel, bývalý senátor a já nevím co ještě. Prostě brouk Pytlík, který všude byl, všechno zná, všechno viděl-prostě devatero řemesel a desátá bída. Nic proti tomu. Člověk může být vzdělaný a šikovný k tomu. O šikovnosti pana Žantovského není sporu-ten si vždy uměl poradit, nebo se šikovně někam uklidit. Nicméně tímto nelze smýt vaši vinu na rozbití Československa a ne zavedení naší země do potupného vazalství. Spolu s kámošem Havlem jste poškodili celou zemi a lidi v ní.    Politickým turismem tohoto muže se snad ani nemusíme zabývat. Jelikož tento člověk nemá páteř, tak mění politické názory jako Sparta trenéry. O nějaké ideologii nebo fixní myšlence kam dál směřovat společnost u něho nemůže být ani řeči. Pan Žantovský měl tolik možností, aby byl své zemi a lidu prospěšným, ale nevyužil toho a prakticky vzato neudělal krom keců pro svou zemi nic. Myslím tím dobu, kdy se dal s Vencou flaškou do politiky. Dříve snad prospěšný byl, když ještě pracoval v blázinci v Bohnicích ve výzkumném ústavu psychiatrickém. Jako spisovatel napsal biografii Václava Havla, ale bohužel nemohu k tomuto nic bližšího říci, neboť škváry nečtu. Faktem ale je, že se pan Žantovský spolu s některými dalšími snaží o vybudování kultu osobnosti Václava Havla. Nově v toto smyslu působí film pojednávající o Havlovi a jenž se již promítá v kinech. Nevím jak vy, ale pro mě je Havel zločinec a tak mě vykonstruovaný, populistický a propagandistický film o něm vůbec nezajímá.
     Možná to vážený občan neví, ale pan Žantovský je po matce žid. K židovství má velice blízko, neb byl také velvyslancem v Izraeli, ale i v USA, GB a Severním Irsku. Tedy tam, kde sídlí řídící organizační složky světového židovstva a odkud jsou v hlavní míře organizovány světové události zásadního charakteru. Přeložil do češtiny knihu Izraelského sionisty Amose Oze, který se však původně jmenoval Klausner. Co je ještě zajímavější, že rodina tohoto Klausnera pocházela z východní Evropy. Jeho otec byl Litevec a matka z Ukrajiny, což by mohlo vést k domněnce, že to původně mohli být Chazarští židé a to je velice nebezpečné, neb co se jen přitře o Chazarské židy, tak zavání malérem. Rodina tohoto žida se věnovala i vrcholové politice a mohla být v aktivním kontaktu s panem Žantovským, neb jak jsem psal dříve, tak byl velvyslancem v Izraeli. Tento jasný komunikační kanál mohl být zdrojem instrukcí k řízení politické situace v ČR!!! Jasný a nevyvratitelný důkaz jsem však nenalezl.
    Co však je potvrzeno a dá se snadno doložit, je fakt, že pan Žantovský byl od roku 2012 předsedou správní rady Aspen Institutu v Praze a členem správní rady Aspen Institute. Od roku 2019 je čestným předsedou správní rady Aspen Institute Central Europe. Kdo se jen trochu zajímá o politiku, tak ví, že z Aspen Institutu nikdy nevzešlo pro lidstvo nic dobrého a že je jedním z řídících orgánů NWO a globalizace. Navíc se jedná o prodlouženou ruku židovské moci, která touží po světové nadvládě. Lze tedy říci, že pan Žantovský nehájí zájmy České republiky a občanů v ní žijících, ale svých chlebodárců na které my nevidíme a nikdy vidět nebudeme. To je zcela zásadní věc a pro mne osobně to znamená jediné-pana Žantovského bych nikdy nevolil, protože není náš. To potvrzuje i fakt, že pan Žantovský se jaksi neštítí ničeho a překládá i krvavou Madlu-Madeleine Allbrightovou, či Henriho Kissingera.
   O tom, kolikrát je pan Žantovský ženatý, kolik má dětí, a co dělají, psát ani nebudu, neboť si myslím, že toto je již jeho soukromá věc a nechci jako parazit zatahovat do dění okolo něho ještě jeho rodinu. Myslím, že jsem vám v kostce napsal to zásadní a nyní je jen na vás, jak se zachováte. Já mám jasno-nevolil bych ho, protože slouží cizím zájmům a jiné vlajce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*