Tak už se Alláhu akbar dostalo i do Prahy

Tak už se Alláhu akbar dostalo i do Prahy

Jde o nápisy, které prý „nějaký vandal“ nastříkal na budovu pražského pravoslavného kostela. Samozřejmě, jako tradičně, média se bojí nazvat věc pravým jménem, tedy „islámští radikálové“.

Tak se ptám…, kdy už naši politici začnou konat a nařídí monitorování podezřelých náboženských objektů, modliteben a vzdělávacích center, kde by mohl bujet radikalizmus? Kdy se začnou v tomto smyslu proškolovat agenti bezpečnostních služeb místo teatrálních policejních hlídek se samopaly či zostřování kontrol na ruzyňském letišti, dnes letiště Václava Havla?

Vandal poničil pravoslavný kostel na Olšanských hřbitovech

„Po neznámém pachateli, jenž poničil Chrám Zesnuté Přesvaté Bohorodice, nyní pátrá policie. Jak uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk, pachatel na kostel napsal nápisy Allahu Akbar či Smrt nablízku.“

Když jsem zběžně prolétl dnešní zprávy na hlavních internetových denících, tak většinou, jak také jinak…, ticho po pěšině, buď vůbec nic, nebo zpráva zastrčená kdesi hodně dole. A už slyším, jak nás zase budou chlácholit, že o žádné islamisty nejde, že to někdo jen ta islámská hesla zneužil k provokaci, ať už „nějaký nácek“ či „psychicky vyšinutý jedinec“. A dokud se nevraždí, ale „jen“ čmárají výhružné nápisy, tak přece „o nic nejde“, že, drazí „sluníčkáři“, prostě přestaneme nosit křížky na krku, abychom „neprovokovali“, neomarxisté si ještě přisadí, že „stejně to křesťanství je o ničem, tak proč nosit nějaké křížky…“, jako by ochrana svobody náboženského vyznání platila jen pro cizí, ale pro našince nikoli.

Tak vážení, na tohle já nehraju, než „zpívat“ s pokrytci a agresivními anarchistickými zbabělci, kteří si léčí své mindráky urážením jiných, zapalováním aut či rozbíjením oken kanclů nějaké jim nepohodlné partaje či instituce, tak to radši budu za „nahnědlého burana“!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*