Tak tohle je děsivé: Muslimové přestávají být v Evropě menšinou

islam

Za poslední čtvrtstoletí se počet muslimů v Evropě zdvojnásobil. Další zdvojnásobení tohoto dvojnásobku nastane za stávajícího progresívního trendu již jen za poloviční dobu. Po roce 2025 lze očekávat, že muslimové (krom jiných menšin) v některých regionech a zemích Evropy budou čítat stejný počet obyvatel jako původní obyvatelstvo.

V demokratickém systému to bude znamenat jediné – vládu již dnes se rekrutujících evropských muslimských stran. A lze si pak představit, že první muslimský vládní kabinet či prezident bude v souladu s vůlí většiny voličů v zemi směřovat k islámským hodnotám a právu šaría. V takovém případě např. budou jistě ve světle islámského práva i přehodnoceny kauzy statisíců muslimských odsouzených, kteří dnes namnoze tvoří většinovou klientelu západoevropských věznic. Amnestování, ba vyznamenání těchto „bojovníků“ za „spravedlivější“, teokratické státní zřízení bude nasnadě. A naopak otevření procesů s někdejšími starými strukturami rovněž. Toť socio-polititická extrapolace stávajícího demografického trendu.

V poslední době na ponuré aspekty demografického vývoje poukázal např. francouzský ministr vnitra Valls, když požadoval otevření veřejně-politické diskuze o tématu imigrace. Zejména navrhl, aby byl přehodnocen lidsko-právní princip znovusjednocování rodin, na základě kterého, do Evropy za imigranty „legálně“ přichází košatá příbuzenstva. Ačkoliv v mediálních anketách bylo až 80 % občanů pro otevření takovéto diskuze, vládnoucí socialisté v čele s prezidentem Hollandem smetli návrh ze stolu.

zdroj : http://eurabia.parlamentnilisty.cz

 

 

 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*