Tak nám papeže Františka obvinili z kacířství

Tak nám papeže Františka obvinili z kacířství

Zní to možná archaicky, ovšem jde o to, že papež podle konzervativních kruhů církve hlásá bludné učení. Podle mého je papež ještě něco horšího, trojský kůň v cizích službách.

Často tíhne k neomarxistickým sklonům, což je s tradičními křesťanskými hodnotami v příkrém rozporu. A když k tomu přidáme na jedné straně jeho, aspoň na mě to tak působí, časté podlézání islámu, zatímco o křesťanské menšiny pronásledované ne jen v muslimských zemích se příliš nestará…, tak mi to trošku připomíná jistého Josefa Plojhara, který po únoru 1948 co by kněz začal kolaborovat s tehdejším gottwaldovsko-stalinistickým režimem.

Šíříte kacířské myšlenky, osočili konzervativní kněží papeže Františka

A stejně jako se tehdy snažili komunisté zglajchšaltovat církve a náboženská společenství a kontaminovat je svou vlastní ideologií, tak dnes se o něco podobného snaží tzv. liberálně-levicové kruhy, tedy naši známí „sluníčkáři“, v našich luzích a hájích třeba takový Tomáš Halík, to je typický představitel těchto kruhů, snažících se církev přizpůsobit politické ideologii multikulturalizmu, kulturního masochizmu a nadřazování cizího nad vlastní.

Takže, papeži Františku, kápněte božskou. Komu vlastně sloužíte? Bohu v pojetí Kristova učení jistě ani omylem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tak nám papeže Františka obvinili z kacířství

  • Jak někdo z křesťanů může ještě baštit ty žvásty, které z Františka padají ? František plní přání svých vodičů v zámoří a křesťanství dává pěkně na frak. Myslím to Vatikánské divadlo už málokdo baští. Kristus a Jan Hus by proti němu bojovali. Myslím, že je to služebník NWO a ne služebník boží. Je to teda kousek k pohledání. Lidé nemyslí a tak mu to někteří žerou i s navijákem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*