Tak co sluníčka, už jste spokojení?

Tak co sluníčka, už jste spokojení?

Co více může přispět k radikalismu, než ignorování vlastních občanů na úkor migrantů. Všichni jsou pojednou (opět) v šoku.

Jak se to mohlo stát? A dokonce v hlavním městě Evropské unie, jak prohlásil jeden komentátor.

Jednoduše. Zaslepeni politickou korektností, od začátku s vyplazeným jazykem čekáme, co prohlásí nejchytřejší ze všech mamá Merkel.

Sice se jí Evropa hroutí pod rukama (opravdu by mě zajímalo, co za tím je), ale ona ze svých stanovisek nesleví.

Čekal jsem co zase Brusel vymyslí.

Pochod na podporu obětí? Kondolenční listy všem pozůstalým? Či snad do toho půjdeme tvrději a každého migranta se zeptáme před vstupem na půdu Evropy, zda náhodou nehodlá spáchat teroristický čin?

Čekal jsem kdy a kdo se ozve jako první, že za tím islám není – a dočkal jsem se.

Už nevím kdo, dnes na radiožurnálů bylo chytrolínů zase mraky, ale nějaký odporník (pardon odborník) nás uklidnil a prohlásil. (volná citace)

„Dalo se předpokládat, že mezi muslimy se objeví určité množství teroristů, ale určitě jich není většina…“

Tak to mi opravdu spadl kámen ze srdce.

Jen mám obavu, že kdyby jich většina byla, tak je tu už poušť a prohání se tu velbloudi.

Kdy to už někdo zastaví? Turecko to nebude…

V neděli, kdy měli začít zadržovat migranty se jich tu, dle ČT, dokonce objevilo více než v předchozí dny.

To jsou opravdu dobře investované peníze.

Už slyším sluníčka:

„Všichni přeci nejsou teroristi“

Ano, souhlasím nejsou, ale kdyby měl zemřít jeden jediný nevinný člověk z naší země, či jiného státu EU, tak tu nechci ani jednoho migranta.

Jenže prachy jsou prachy. Bez migrantů nemáte (Vy sluníčka a neziskovky) z čeho žít. Vaše práce funguje systémem

„Po nás potopa“, hlavně, že se máme dobře.

A všichni kdo varují a chtějí změnit pravidla jsou hlupáci, nacisti a xenofobové, jenže …. jenže díky Vašemu přístupu se extrémy opravdu rodí a vůbec se nedivím.

Tak co? Kolik jich sem chcete vzít teď? 20, 30, 100 tisíc? Kolik je bezpečná hranice aby tu nevzniklo to co v Belgii, Francii, Německu, Švédsku atd.?

Má nejen pro Vás, ale hlavně i pro naše politiky, život našich občanů větší hodnotu, než život případného teroristy?

Z mého pohledu a klidně se pod článkem vyřaďte, má život jediného člena naší společnosti, který pro ni něco udělal, hodnotu mnohem větší, než hodnota života takového člověka.

Tak a je to vyřčeno. Teď už mi do xenofobů, rasistů, který neviděl ani jednoho uprchlíka, můžete nadávat oprávněně.

Opravdu je musím vidět?

Věřte mi, nestojím o to. K vytvoření názoru mi stačí to co vidím a slyším, že se děje v okolních státech.

Radikalizaci celé společnosti totiž tvoříte Vy – a bohužel se za to ani nestydíte.

přeji krásný večer
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Ty jednodušší sluníčkáři nejsou schopni myslet o 2 tahy dopředu. Oni se teď cítí velice důležití a myslí si, že oni jsou dobro samo, ale bohužel je to masa nemyslících lidí, které teď vzrostlo sebevědomi, ale ve skutečnosti nesou prapor své blbosti. Horší je to s jejich vychytralými podporovateli , kteří jen koukají jak si namastit kapsu jsou to různé neziskovky a pochybná individua, takže se dá řící, že tito lidé nesou větší odpovědnost než hloupí sluníčkáři protože jejich IQ je o trochu větší než prostoduchých sluničkářů. Ale tyto vítači a scháněči kšeftů by si měli uvědomit, že tragedie Evropy ke které svým počínáním přispívají se jim nevyhne a postihne i je.

  • pro EK – my, obyčejní lidé to všechno víme, ale naši politici ještě nedorostli…..neb oni nejsou “ obyčejní“ oni jsou zvláštní asi jako ze zvláštní školy….pomalejší chápání

  • Včera to bouchlo v Bruselu, zitra už po atentátu v tisku ani článek, nebot se to do politiky EU nehodíí. Je třeba dál potichu brát další miliony uprchlíků a tak plnit koty EU a Turecka na islamizaci Evropy!

  • Proč „Sluníčkáři“? Ludvík XIV. král Slunce prohlásil „Stát jsem já“ a s oponenty tvrdě zatočil. Oni jsou podobní. Vidí jen sebe a své zájmy. Mají pomatenou mysl a vnucují jí ostatním.
    Poslanci se včera hádali, jaké přijmou usnesení k uprchlické krizi. Vůbec nebyli schopní zareagovat na to, že už je válka. Místo toho se zabývali tím, co by se stalo, kdyby válka hrozila. Invaze uprchlíků je řízená a je to válečný akt. Dokud je bude EU přijímat, budou relativně v klidu. Jakmile se začalo přijímání omezovat, zaktivovali se a začali válku. EU je ztracena, zabývejme se svojí záchranou. Méně EU méně terorismu.
    Placení výpalného Turecku je zvrhlost. Jsou to vyhozené peníze. Turci dají uprchlíkům své pasy a v červenci je pošlou legálně do EU. Přitom budou brát stále výpalné. Hlídání hranic a izolace Turecka by vyšlo mnohonásobně levněji a mělo by efekt zastavení uprchlické vlny. Proč platíme vyděračům vůbec nechápu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*