Tajný vesmírný program: Informátor tvrdí, že lidé cestují na Mars již od sedmdesátých let

Tajný vesmírný program: Informátor tvrdí, že lidé cestují na Mars již od sedmdesátých let

Informátor tajného vesmírného programu tvrdí, že lidé cestují na Mars po celá desetiletí.   

Je zajímavé, že mnoho bývalých zaměstnanců NASA a vojenští činitelé hovoří o existenci tajného vesmírného programu a technologiích, které dalece přesahují to, o čem společnost ví.

„Existuje stínová vláda s jejím vlastním letectvem, vlastním námořnictvem, vlastním finančním mechanismem a schopností plnit své vlastní představy o národních zájmech, osvobozena od všech kontrol a rovnováh, osvobozena od samotného zákona,“ uvedl senátor Daniel K. Inouye.

Mars je planetou číslo jedna, na kterou opravdu chceme jít.

Nedávno, během 67. Mezinárodního astronomického kongresu ve městě Guadalajara, Mexiku, Elon Musk, šéf Tesla Motors  a Space X oznámil, že nejenže lidé hodlají v blízké budoucnosti cestovat na planetu Mars, ale že bude na povrchu červené planety založena kolonie, kde budou lidé moci žít.

Nicméně, to vše není nic nového v souladu s informátora tajného vesmírného programu Corey Goodea, který vydal prohlášení, ve kterém popisuje lidské činnosti na Marsu, tvrdíc, že lidstvo je již na povrchu rudé planety po dlouhou dobu.

Je udivující, že není jediným, kdo něco takového tvrdí.

Mnoho lidí uvedlo, že tato „obvinění“ nejsou ničím novým, a že existují dokumenty (WikiLeaks), které dokazují spolupráci mezi lidstvem a mimozemskými komunitami již nějakou dobu.

V jeho prohlášení Corey Goode uvedl:

„Mars byl poprvé navštíven Němci v roce 1930, ale v průběhu sedmdesátých let americký vesmírný program aktivně zkoumal Mars a další planety, kde by mohl zřídit základny.

„V roce 1980 se americký tajný program stal projektem Solar Warden. V rámci projektu Solar Warden, došlo k obrovskému rozvoji a kolonizaci Marsu a jiných planet.

„V roce 1980 se USA SSP staly – Solárním správcem (Solar Warden). V rámci projektu Solar Warden, došlo k obrovskému rozvoji a kolonizaci Marsu a jiných planet. Základny na Marsu byly postaveny pod jeho povrchem,“ pokračuje Goode.

Nezní to celé bláznivě? No, on není jedním člověkem, který něco takového řekl, pokud půjdeme dále a podíváme se například na prohlášení senátora Daniela K. Inouyea, pak si uvědomíme, jak hluboká tato otázka ve skutečnosti je.„Existuje stínová vláda s jejím vlastním letectvem, vlastním námořnictvem, vlastním finančním mechanismem a schopností plnit své vlastní představy o národních zájmech, osvobozena od všech kontrol a rovnováh, osvobozena od samotného zákona.“ (zdroj)

Komické je, že podle několika prohlášení, lidé měli technologii pro kosmické lety již dlouhou dobu:

„Během mého působení u námořnictva, zjistili jsme, že Němci vymysleli vesmírné technologie již na počátku 20. století,“ uvedl William Tompkins.

Výše uvedené prohlášení Tompkinse potvrzuje to, co uvedl Corey Goode, což bylo mnohými označeno jako „absurdní“.

Podle Tompkinse existují tři odtajněné dokumenty, které dokazují existenci německých technologií pro cestování vesmírem. Tompkins dokonce tvrdí, že pracoval s extrémně utajenými think tanky, které vyrobily zbraně pro letecké společnosti.

Kromě Goodeho, bývalá zaměstnanec NASA tvrdí, že existovaly tajné mise s lidskou posádkou na Mars již před více než 20 lety.

V rozhovoru pro Coast-to-Coast, žena jménem „Jackie“ hovoří o lidech na Marsu, něco, co bylo mimo jiné diskutováno mezi údajnými zaměstnanci NASA po celá léta. „…Pak jsem viděla dva muže ve skafandrech- ne v takových objemných oblecích, které se běžně používají, ale vypadaly velice účinné. Oni přišli přes obzor a šli k vozítku Viking Explorer.“

Kromě výše uvedeného, bývalý mariňák tvrdí, že dokonce na Marsu pracoval. Penzionovaný důstojník známý pod pseudonymem kapitán Kaye, uvedl, že nejen že lidé cestují na Mars po celá léta, ale že byl vyvinut tajný vesmírný program a flotila, která pracuje ve vesmíru.

Informátor odhaluje: „Sloužil jsem tři roky na vesmírné flotile v hlubokém vesmíru“

Podle bývalého mariňáka, on byl vyslán na rudou planetu na mnoho let a jeho úkolem bylo chránit lidskou kolonii před původními formami života na Marsu. Podle kapitána Kaye, nejenže strávil na Marsu léta, ale také sloužil na palubě obřího kosmického nosiče po dobu tří let.

Čtouc výše uvedené tvrzení a jeho srovnání s tím, co tvrdí senátor Daniel K. Inouye, vyvolává zamyšlení nad tím, zda je všechno výše uvedené opravdu možné.

Nedávno zveřejněná tisková zpráva nám sděluje více o těchto tajných programech a Marsu:

Richardson, Texas, 13. října 2016- V úterý 11. října prezident Barack Obama napsal svůj názor prostřednictvím CNN.com, kde oznámil občanům Spojených států:

„Amerika si stanovila jasný cíl, poslat lidi na Mars do roku 2030…děláme co je možné před kýmkoli jiným.“

Problém je, že v průběhu listopadu 2015, ve videorozhovoru se serverem Gaia.com, informátor Corey Goode z amerického tajného kosmického programu (SSP) uvedl:

„Na Marsu již žijí lidé, a tato planeta již byla kolonizována.“

V prosinci roku 1986, Goode byl údajně přijat do SSP-UNSAP (Un-Acknowledged Special Access Programs) v rámci projektu Solar Warden. On byl přidělen k výzkumnému plavidlu, aby v prostoru studoval sluneční soustavy od prosince 1986 do prosince 2007.

Prezident Obama a americká vláda se připojili k seznamu vizionářů soukromého sektoru, jako je například generální ředitel Boeingu Dennis Muilenburg a Elon Musk (SpaceX), mezitím co soutěží o vytvoření historické díry ve vesmíru.

Dne 4. října, podle Bloomberg Technology, Muilenburg uvedl:

„Bude to moje společnost, která pošle první lidi na Mars, ne Musk. Jsem přesvědčen, že první člověk, který vkročí na Mars, tam přiletí raketou Boeing.“

Pravnučka bývalého amerického prezidenta Eisenhowera odhaluje: Byla přijata na misi, která měla cestovat na Mars a zjistila, že se kolonie na Marsu již vyvíjí a existuje již několik desetiletí.

 

(Humansarefree/ svobodnenoviny.eu)

 

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Tajný vesmírný program: Informátor tvrdí, že lidé cestují na Mars již od sedmdesátých let

  • Hele, kolik tu dáváte za článek ? Budu pro vás klidně makat 24/7…Takových bizárů mám plnou hlavu 🙂 Dokonce jsem byl i na Marsu, i na vesmírný mezigalaktický bitevní lodi, znám tu techniku a problematiku. Šňupu měsíční prach – skvělá věc na udržení pozornosti, mám ho kila od kolegy z měsíčních misí. Uvažujte o mě.

  • V USA se konzumují drogy víc, než jinde na Světě. Když pak pod vlivem drog sledují stupidní seriály, neví, co je realita a co viděli v televizi. Pak se snadno dočkáme takových svědectví.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*