Tajná podzemní základna v Dulce. Je na vás čemu z toho uvěříte

Tajná podzemní základna v Dulce. Je na vás čemu z toho uvěříte

dulce

Následující materiál pochází od lidí, kteří znají základnu v Dulce. Jsou to lidé, kteří pracovali v laboratořích; unesení, kteří byli na základnu dopraveni; lidé, kteří asistovali při stavbě základny; stavební dělníci; personál zpravodajských služeb (NSA, CIA, FBI apod.) a také badatelé UFO. Podle svědeckých výpovědí, je základna v Dulce mimozemská podzemní instalace, kousek od města Dulce v Novém Mexiku. Sahá téměř dvě míle pod Archuleta Mesa v Jicarillské rezervaci apačských indiánů. Říká se, že základna je první a hlavní společnou biogenetickou laboratoří vlády Spojených států a mimozemšťanů. Tvrdí se, že existují i jiné takové základny v Coloradu, v Nevadě a Arizoně.
Jde o údajné multi podlažní středisko, o kterém se říká, že sahá sedm pater pod zem a podle zpráv má centrální „HUB“*, který je pod kontrolou bezpečnostních úředníků základny. Bezpečnostní úroveň potřebná k přístupu do různých sekcí vzrůstá jakmile se člověk chce dostat do nižších podlaží. Jedna osoba, co pracovala na základně, měla bezpečnostní označení ULTRA 7, naznačovala: „bylo tam sedm podlaží, ale není vyloučeno, že jich mohlo být více.“
Po celém komplexu jsou rozmístěny videokamery, kterých je přes 3000 a snímají nepřetržitě místa s vysokým stupněm bezpečnosti (vchody a východy). Existuje tam přes 100 tajných východů ústících poblíž nebo kolem Dulce. Mnoho jich je kolem Archuleta Mesa, ostatní vedou jižně okolo jezera Dulce a některé vedou až na východ k Lindrith. Sekce umístěné hluboko v komplexu jsou spojené systémem přírodních jeskyní.

Tajné aktivity

Paul Benewitz ve svém studiu základny v Dulce ve zprávě napsal: „Vojáci vcházeli dovnitř a ven každé léto, což začalo v roce 1947. Místní domorodci si vzpomínají na totéž. Postavila se také cesta – přímo před lidmi z Dulce a nákladní auta dlouhou dobu zajížděla dovnitř a ven. Později byla cesta zatarasena a pak zničena…Označení na nákladních vozech byla společnost „Smith“ pocházející z Paragosa Springs v Coloradu. Taková organizace nyní neexistuje, ale v záznamech ano…..Myslím si, že základna, byla postavena pod krycím projektem dřevařské společnosti, avšak nikdy nepřevážela žádné klády. Pouze velká zařízení.“

*HUB – komplexní souhrn služeb pro podporu růstu partnerských organizací a jejich byznysu.

 

Město Dulce
V oblasti kolem Dulce se vyskytoval velký počet zohavených zvířat. Vláda a mimozemšťané používaly zvířata pro jakési zkoušky týkající se životního prostředí a zkoušeli na lidech vést psychologickou válku. Mimozemšťané také chtěli velké množství krve na genetiku a kvůli vyživovacím a dalším důvodům.
V knize „ET a UFO – oni potřebují nás, my nepotřebujeme je“ od Virgila „Posty“ Amstronga, autor popisuje jak jeho přátelé, Bob a Sharon se jednou v noci zastavili ve městě Dulce na večeři. „Vyslechli místní obyvatele, jak otevřeně a hlasitě diskutují o tom, jak mimozemšťané unášejí obyvatele z města z důvodů experimentů.“ Mimozemšťané si brali proti vůli občanů z Dulce jejich morčata a zaváděli jim do hlav a těl implantáty. Lidé z města z toho byli vystrašení a rozzlobení, ale zdálo se, že jim tyto „zdroje“ povolila vláda.
Nedávno byli účastníci „polního vyšetřování“ v oblasti blízko Archuletta Mesa konfrontováni dvěma malými „koulemi“. Všichni náhle onemocněli a museli z oblasti odejít.

PODLAŽÍ 1
Podlaží jedna, slouží jako parkování a garáže a pro údržbu a opravy. Zde parkují všechna vozidla střediska v Dulce. Nikdo neprojede dovnitř, aniž by jej nezkontrolovala bezpečnostní služba a navíc člověk musí předložit jak vjezdovou kartu, tak přístupové číslo. Říká se, že na cestě vedoucí do těchto garáží jsou magnetické senzory, stejné, jako jsou ty, které jsou rozmístěny kolem Area 51.

PODLAŽÍ 2
Zde se nacházejí garáže a depa pro vlaky, pro podzemní kyvadlovou dopravu tzv: shuttle, stroje pro ražení tunelů a je tu údržba a servis pro disk. Je to místo, kde parkuje nejvíce shuttlů. Většina z tunelových systémů vede k několika mimozemským podzemním základnám. Jsou to Area 19, Area 51, Plant 42, Green river Dungway, na Edwardsovu leteckou základnu, na Page, do arizonského střediska, na základny pod Taosem v Novém Mexiku, na Datil v Novém Mexiku, do Colorada Springs v Coloradu, do Creed v Coloradu, do Sandia, pak do Carlsbad v Novém Mexiku a také na mezinárodní letiště v Denveru a některé tunely také až do Los Alamos do podzemní základy, kde mají v držení špionážní letoun Aurora.

PODLAŽÍ 3
Toto podlaží čítá ubytovací kapacity a komplexní služby pro dělníky a testovací subjekty. Tato oblast je také hlavní řídícím místem, kde je umístěna většina počítačů a odkud se řídí celá základna.

PODLAŽÍ 4
Podlaží 4 se zabývá výzkumem lidské aury, jakožto i všech aspektů telepatie, hypnózy a snů. Někteří říkají, že zde vědí, jak oddělit bioplazmatické tělo od fyzického těla, aby se do něj umístila podstata (matrix) životní síly mimozemské entity po odstranění „duše“ – podstaty (matrixu) životní síly člověka.
Zde, jak kolují zprávy, byli schopni uvolnit (zpřístupnit) telepatii a psychiku umožňujíce lidem a zvířatům používat sílu, aniž by potřebovali svaly v těle.

 

PODLAŽÍ 5
Toto patro ukrývá ubytovací prostory pro rasy „Šedých“ a pro rasy „Reptoidů“. Tyto dva druhy žijí na základně po více jak tisíce let, pro upřesnění: Všichni se využívají k výzkumům jak pro jejich vlastní, tak i pro ty lidské.

PODLAŽÍ 6
Podlaží šest se soukromě nazývá „Hala nočních můr“ (Dům hrůzy). Zde jsou genetické laboratoře, kde se provádějí experimenty na rybách, tuleních, ptácích a myších, které jsou zeširoka pozměňovány od jejich původních forem. Jsou zde lidé s mnoha rukama a mnoha nohama a několik klecí a kádí lidských kreatur vypadajících jako netopýři dosahujících výšky až 7 stop. Mimozemšťané učili lidi genetice; věcem, jak prospěšným, tak nebezpečným. Toto podlaží je určeno také pro klonování Šedých, kteří se nemohou reprodukovat skrze normální metody a musejí se klonovat, aby udrželi stálou populaci.¨

PODLAŽÍ 7
I na sedmém patře se můžete setkat s lidmi v klecích. Řada za řadou, tisíce lidí, pozůstatků lidské směsice a embrya humanoidů uchovávána v chladných nádobách v různých stádií vývoje, nádrže s humanoidy. Jeden dělník říkal:
„Podlaží 7 je nejhorší. Často jsem se setkával s lidmi v klecích, obvykle zmatených nebo zdrogovaných, ale někdy křičeli a prosili o pomoc. Bylo nám řečeno, že jsou šílení, že je to beznadějné a jsou prý zapojeni do vysoce riskantních drogových testů v rámci léčení jejich šílenství. Bylo nám řečeno, abychom s nimi vůbec nikdy nemluvili. Zpočátku jsem této verzi věřil. Nakonec, v roce 1978, malá skupina dělníků odhalila pravdu. Tím začaly tzv. „Války v Dulce.“

Druhy Šedých
Většina mimozemšťanů se zdržovala na podlažích 5,6 a 7, přičemž jejich ubytovací podlaží bylo 5. Mimozemské druhy, které ovládají většinu komplexu jsou Šedí, zdegenerovaná rasa, o které se nyní uvažuje, že je nepřátelská vůči Řádu Nového Světa. V 50tých letech začali Šedí podnikat rozsáhlé množství lidských experimentů. V 60tých letech se tento poměr zrychlil a začali být bezohlední a zajímalo je jen to, co chtějí oni samy. v 70tých letech se jejich skutečné záměry staly zcela zřejmé, ale „Zvláštní skupina“ vlády je stále držela v utajení. V 80tých letech si vláda uvědomila, že již neexistuje proti Šedým žádná obrana. Takže se rozhodlo, že se veřejnost připraví na otevřený kontakt s mimozemskými bytostmi. Avšak v 90tých letech se nic takového nestalo a vláda Spojených států obnovila taktiku „neodhalování“ patrně z hrůzy, jak by reagovala veřejnost na to, že jsme nenávratně v područí. V pozdějších letech 2000 se začaly formovat i přes odpor vlády aktivity různých skupin, usilujících o odhalení a sestavujících aklimatizační programy pro lidskou populaci.
Možná, že spojenci, Reptoidé, jsou nepřátelskou rasou Šedých a jejich vztah je ve stavu napětí. Protože zatím jediní známí nepřátelé Šedých je jiná rasa Reptiliánů, a ti jsou na cestě k Zemi (Nibiru).
Thomas Castello, který se stal slavný protože ukradl to, co se nazývá „Písemnosti o Dulce“ říká, že na základně v Dulce je přes 18000 malých Šedých. Říkal také, jak se jeden jeho kolega setkal tváří v tvář s Reptoidem, který byl velký 6 stop a který se materializoval v jeho domě. Zdálo se, že Reptoid měl velký zájem o průzkumné mapy Nového Mexika a Colorada, které visely na zdi. Mapy byly plné barevných špendlíků a značek ukazujících místa vysokého výskytu UFO, opakovaných leteckých drah, místa únosů, prastarých rozvalin a podezřelých mimozemských základen.

Jistý informátor řekl, že dědictví reptiliánských bytostí (Šedí, Reptoidé, Okřídlení draci s rohy na hlavě – klasický typ „stereotypních“ Ďáblů)…jsou vysoce analyticky a technologicky orientovaní. Mají vážný zájem o mechanické vědy a počítače, o bio-inženýrství a genetiku. Avšak zužitkovávání těchto oblastí je zavedlo k bezohledným experimentům, k naprostému pohrdání etických kodexů (morálních standardů) a empatie. Je také pravda, že s nimi pracuje mnoho lidských jedinců!
Zmiňuje se také o „Okřídlených dracích“, kteří jsou údajně nejblíže vrcholu mimozemské hierarchie. Jsou výše než „Ještěrčí lidé“ a Malí Šedí; z nich také vyplývaly následující jména monster: Muž můra (Můří lidé-Mothmen), Obludy (Gargoyles), Okřídlení hadi, Pterodaktoidé, Ciakars a Ptačí lidé (Birdmen). Tyto bytosti se zdržují výhradně v podzemních příbytcích.

Šedí se liší nejen výškou (3.5 až 4.5 stop), ale i rozdílným přístupem k lidem, liší se od agresivních až po diplomatické a inteligentní rasy.
Šedí vysokých typů jsou inteligentnější a citlivější v jejich přístupu, jsou technicky vyspělejší.
Šedí malých typů (3.5 stop) jsou kříženci, jeví se nepřátelsky a na lidský druh pohlížejí jako na čistě nižší druh, který slouží jejich účelům na experimenty. Ve srovnání s výše zmíněnými typy, jsou méně inteligentní.

1. Typ A: Běžní Šedí – přibližně 4 stopy vysocí,
2. Typ B: Vysocí Šedí – někde mezi 6 až 9 stop vysocí,
3. Typ C: Menší Šedí – přibližně 3 až 3.5 stop vysocí.

Typ A: Běžní Šedí.
Je to běžný druh. Mají velké hlavy a jejich oči se cyklicky otáčejí, mají úzká ústa a žádné viditelné nosní štěrbiny. I přes jejich fyzické podobnosti, tato skupina Šedých se vlastně skládá z několika různých druhů, které není nutné zmiňovat a kteří pocházejí z různých částí naší Galaxie. Typ Šedých, zvaných také v literatuře jako „Zetas“ pocházejí ze souhvězdí Reticulum (např. někteří z hvězdy nám známé jako Gliese 876-c) a říká se, že mají humanoidními původ, zatímco ostatní rasy, např. ty, kteří pocházejí z Draco Orion a Ursa Maior (Velká medvědice), jsou rasou reptiliánů.
Typ B: Vysocí Šedí.
Poměrně často jsou Typy A a Typy C doprovázeny jedním nebo více šedými Typu B: Velkými Šedými. Tento Typ je velmi podobný šedým Typu A, ale jsou o mnoho větší. Unesení jim často říkají „doktor,“ protože se zdá, že mají na starost lékařské procedury.
Jsou známy dva rozdílné typy Vysokých Šedých:
B1) ‚nosatí‘ vysocí šedí nebo tzv. „Eban.“ Jsou 6 až 9 stop vysocí a tvrdí se, že pocházejí ze systému Betelgeuse v souhvězdí Orion.
B2) běžní vysocí šedí: Jsou 6-7 stop vysocí a jsou v podstatě vyšší verzí typů A nebo C, i když se o nich někdy tvrdí, že mají reprodukční orgány. Mají podobný malý nos. Říká se, že pocházejí ze stejného souhvězdí jako šedí Typů A a C.
Typ C: Menší Šedí.
O tomto druhu se říká, že jsou nejnebezpečnější ze všech šedých druhů. Pocházejí s Rigelu a Bellatrix v souhvězdí Orion (podle J.D. Stona, V. Valeriana) a jsou ve skutečnosti ještěří/reptiliánskou rasou.
Další typy druhů Šedých
Tato klasifikace je zjednodušená na 3 typy šedých, současného stavu. Val Valerian učinil v této záležitosti rozsáhlý výzkum a určil na 22 rozdílných typů šedých. Ostatní druhy Šedých se kterými se pozemští lidí také setkali jsou např.:
– tak zvaní „Oranžoví“
– „žoldáci“ z Bellatrix: genetická hybridní rasa, něco mezi rasou reptiliánských šedých a hmyzoidy, zkonstruovaných pouze k válečným účelům.

Klonování lidí za účelem hybridních otroků
Tajná vláda ovládala lidi kvůli svému procesu zdokonalování, v největším světovém a nejvyvinutějším biogenetickém výzkumném středisku v Los Alamos. Elitní skupiny mají nyní po ruce svou vlastní rasu otroků. Podobně jako Šedí, americká vláda tajně oplodňovala ženy, pak jim asi po třech měsících odstraňovala hybridní plody, a poté urychlovala jejich růst v laboratořích. Vše je jim vštěpováno pomocí biogenetického (manipulace s DNA) programování, jsou do nich vsazovány implantáty, a jsou ovládáni na dálku skrze přenosy radiové frekvence.
Mnoha lidem jsou také implantovány do mozku přijímače. Ty se chovají jako telepatické komunikační „kanály“ a jako telemetrická zařízení pro manipulaci mozku. Tato síť byla vyvinuta a iniciována Agenturou pro pokročilý výzkum projektů obrany (DARPA). Dvě z těchto procedur byly RHIC (Radio-hypnotické intercerebrální ovládání) a EDOM (Elektronické rozkládání paměti).
Ovšem vyvinuly se také ELF (mimořádně nízká frekvence) a EM (elektromagnetické), frekvenční a vlnové rozmnožovací zařízení, které ovlivňuje nervy a může zapříčinit nauseu, únavu, podrážděnost a dokonce i smrt. Tento výzkum do biodynamických vztahů v organismu, vyvinul určitou technologii, která může změnit genetickou strukturu a léčit.

Americký náměstek pro energii John Herrington jmenoval laboratoře Lawrence Berkeleye a Národní laboratoř v Los Alamos v Novém Mexiku, aby zastřešily nová pokročilá genetická výzkumná centra jako součásti projektu pro dešifrování lidského genomu. Tento genom si uchovává geneticky zakódované instrukce, které ovlivňují transformaci jednotlivé buňky oplodněného vajíčka do biologického organismu.
„Projekt lidského genomu může mít ten největší přímý dopad na lidstvo jakékoli vědecké iniciativy, která stojí dnes před námi.“ Řekl David Shirley, ředitel Berkeleyovy laboratoře.
Tajně tento výzkum pokračoval po mnoho let v biogenetických laboratořích v Dulce. Podlaží číslo 6 je často navštěvované místo zaměstnanci známé jako „Hala nočních můr“. Nacházejí se tam genetické laboratoře. Zprávy od pracovníků, kteří viděli bizarní experimenty vypadají následovně:
„Viděl jsem několikanohé „lidi“, kteří vypadali jako napůl člověk a napůl chobotnice. Také reptiliánsko-lidské bytosti a zuřivé kreatury, které měli ruce jako lidské a křičely jako děti, napodobovaly lidská slova. Také tu byly velké směsice lidských ještěrů zavřených v klecích. Jsou tam ryby, tuleni, ptáci a myši o kterých můžete jen sotva uvažovat, že patří do svého druhu. Je tam také několik klecí a nádrží, kde jsou okřídlení humanoidé, groteskní potvory podobné netopýrům…..ale 3,5 až 7 stop vysocí. Dále bytosti vypadající jako příšery a také drako-reptoidé.“
Když byla pravda o tom, že zde byli „vyráběni“ lidé z unesených žen zcela jasná a že ženy byly oplodňovány proti jejich vůli, zformovala se tajná skupina odporu. Avšak nestalo se nic. Buď byli zavražděni nebo „zmizeli za podivných okolností.“
Jak již bylo řečeno, na konci roku 1979 došlo ke konfrontaci se zbraněmi a podstatná část lidských vědců a vojenských zaměstnanců bylo zabito. Středisko se na nějakou dobu uzavřelo, ale v současné době je aktivní.
V 80tých letech únosy zvířat a lidí měly zpomalit, když začaly Laboratoře Livemore Berkeley vyrábět umělou krev pro Dulce. William Cooper říká: „Odehrál se tak střet, při kterém bylo zabito 66 lidí, našich lidí z National Recon Group (Národní průzkumná skupina) a skupiny DELTA, která je zodpovědná za bezpečnost všech projektů spojených s mimozemšťany.
Skupina DELTA (za podpory zpravodajských aktivit) byla viděna s odznaky, které mají černý trojúhelník na červeném pozadí. DELTA je čtvrtým písmenem řecké abecedy. Má tvar trojúhelníku a znázorňuje jisté Zednářské znaky. Každá základna má svůj vlastní symbol. Symbol základny v Dulce je trojúhelník s řeckým písmenem „Tau“ (T) a pak je symbol převrácen, takže trojúhelník ukazuje dolů.● odznak „trojúhelníku a tři postraní linie“ byly viděny na „létajícím talíři“. Tzv. troj laterální symbol.
● ostatní symboly označují přistávací výhledy a mimozemskou loď.Uvnitř základny v DulceBezpečnostní úředníci nosí kombinézy se symbolem Dulce na přední horní levé straně. Standardní ruční zbraň je „flash gun“ (patrně zbraň vystřelující oslňující blesk pozn.přek.), která je dobrá proti lidem, tak i proti mimozemšťanům. Osobní karty se vkládají do otvorů pro karty u dveří a výtahů, mají symbol Dulce nahoře nad fotkou. Vládní šéfové používají karty s velkou státní pečetí, kde jsou slova Řád Nového Světa v latině.
Na podlaží 2 je každý zvážen nahý a pak mu je dána uniforma. Návštěvníkům jsou dány uniformy bělejší barvy. Před všemi utajenými oblastmi jsou váhy vestavěné pod prahem dveřní kontroly. Osobní karta se musí shodovat s váhou a kódem nebo se dveře neotevřou. Jakákoli nepřesnost ve váze (jakákoli změna nad tři libry) přivolá bezpečnost. Nikomu není povoleno nosit cokoli dovnitř ani ven. Veškeré zásobování je prováděno přes bezpečnostní systém dopravy. Ve středisku se hojně objevuje řeč v mimozemských symbolech.
Během stavby základny, která se stavěla ve stadiích po mnoho let, asistovali mimozemští návštěvníci na rozvržení a při výběru stavebních materiálů. Mnoho z věcí, které dělníci montovali, bylo z technologií, kterým nemohli rozumět, přesto byly plně funkční, když se daly dohromady. Například: Výtahy nemají kabely. Jsou řízeny magneticky. Magnetický systém je zabudovaný uvnitř zdí.
Neexistuje tam žádné konvenční elektrické ovládání. Vše je řízeno vyspělou magnetickou silou. Ve zprávách se objevuje, že „když umístíte velký magnet na vchod, způsobí se okamžité přerušení. Technici budou muset vyjít ven a systém znovu nahodit.“Experimenty manipulace mysli
V Dulce se studovaly implantáty k ovládání mysli, Bio – psí faktory (psí- z řečtiny, označení pro paranormální jevy, pozn.přek), zařízení ELF (mimořádně nízké frekvence) schopné upravovat nálady, spánek a ovládat srdeční činnost.
DARPA (Agentura pro pokročilý výzkum projektů obrany) používá tyto techniky k manipulaci s lidmi. Zakládají „projekty“ nastavující priority, koordinují úsilí a vedou mnoho účastníků v tomto podnikání. Např. „Jasonova skupina“ (55 vědců) studuje společné projekty na základně Sandia.
Jiné projekty se konají na základně Groom Lake v Nevadě, také známé jako Area 51. Jsou to: ELMINT (Elektromagnetické zpravodajství), Code Empire, Code Eva, Program HIS (Systém hybridní inteligence), BW/CW, (Biologická válka/Chemická válka) IRIS (Systém infračerveného vetřelce), BI-PASS, REP-TILES.
V Dulce na podlaží 4 se provádějí studie zkoumající lidskou auru a zabývají se aspekty snů, hypnózy a telepatie. Umí zde zacházet a manipulovat s bioplazmatickým tělem lidí. Mohou snižovat váš srdeční tep pomocí hlubokých spánkových vln delta, přivodit statickou ránu a pak přeprogramovat přes neurologické-počítačové spojení. Mohou dát do oběhu údaje a naprogramovat je do vaší mysli a stanovit vaší reakci na tento stav (tzv. „oplodnění informací“, čemuž se říká „Snová knihovna“).

Některé složky ve vládě chtějí, aby si byla veřejnost vědoma toho, co se děje. Jiné složky, „spolupracovníci“, chtějí pokračovat ve vytváření „jakýchkoli dohod, které budou nezbytné“ pro to, aby minoritní elita konflikty přežila.
Karel Rašín  zdroj : exopolitika.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Tajná podzemní základna v Dulce. Je na vás čemu z toho uvěříte

  • · Edit

    Chobot je blázen,cvok a kripl!Tomu by se měla roztrhat občanka a šup do izolace,v tom lepším případě.A taky bacha na šílený maďary!

  • chci dostávat pouze pravdivá, přímá a stručná fakta bez podlamování reality ….

  • · Edit

    Podivejte se na video: PETR CHOBOT-KDO VLADNE NA PLANETĚ 1-2 dil

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*